top of page

Palworld Lily Everhart Kimdir?

Free Pal Alliance'ın şefkatli lideri kimdir?Lily, Pals'a saygı duyan tutkulu bir genç kadındır. Palpagos Adaları'nın eski günlerinden beri medeniyeti ayakta tutan asil varlıklar olduklarına inanıyor. Buna karşılık, şiddetli ve doyumsuz doğaları nedeniyle insanların gerçek canavarlar olduğuna inanıyor. İnsanlar ihtiyaç duyduklarından fazlasını alıyor ve imkanlarının çok ötesinde gelişiyor, Pals'ı yakalayıp onlara hizmet edecek bir iş gücü olarak kullanıyorlar.


Pal'ların ve insanların eşit olarak birlikte çalışması gerektiği inancı, eylemlerini yönlendiriyor ve onu Pal Spheres'in kullanımını kınamaya yöneltiyor. Bu, Free Pal Alliance'ın beş geleneksel emrini uygulama konusunda ona rehberlik etti:


  • Pals yememelisin.

  • Fazla çalışmamalısınız arkadaşlar.

  • Pals'ı kötüye kullanmamalısın.

  • Pals'ı deneyler için kullanmamalısınız.

  • Pals'ı korumak için hayatını riske atmalısın.


Bu emirler Lily ve Free Pal Alliance'ı diğer birkaç grupla doğrudan çatışmaya sokuyor, ancak Lily onlara sıkı bir şekilde inanıyor ve onları çiğneyenleri cezalandıracak.


Lyleen ile Çiçek Açan DostlukLily'nin zambakların kraliçesi Lyleen ile eşsiz bir bağı vardır. Diğer tüm grup liderlerinin ve Pal terbiyecilerinin aksine Lily, Lyleen'i çağırmak için Dost Küresi kullanmaz. Bunun yerine Lyleen, Lily'nin kuleyi savunması için ona ihtiyacı olduğunda ortaya çıkar. İkili, üzücü bir olay sırasında kopmaz bir dostluk kurdu.


Lily sisin içinde ormandaki meyve tarlalarında yürürken avlanan kaçak avcıların seslerini duydu. Araştırdı ve kaçak avcıların canlı bir zambak çiçeğine benzeyen devasa bir Pal'ı yakalamaya çalıştıklarını gördü. Lyleen'in güzelliğinden ve zarafetinden etkilenen Lily, harekete geçmek için harekete geçti.


Kaçak avcılarla savaştı ve getirdikleri tüm Pal Kürelerini yok etti. Kaçak avcıların kalplerini deldikten ve saldırılarından kaçtıktan sonra Lily, kanlı elleriyle Lyleen'in taç yapraklarını lekelememek için üssüne çekildi. Ancak vardığında zambakların kraliçesi onu bekliyordu.


Lyleen teşekkür olarak Lily'nin yaralarını iyileştirdi ve Lily o zamandan beri ona sadakatle hizmet etti. İkisi kırılmaz bir bağ kurdular ve Pals'ın iyiliği için birlikte çalışıyorlar.


PIDF'ye BağlantıÖzgür Pal İttifakının hemen hemen her grupla yaşadığı sorunlara ve Pals kullanımına rağmen Lily, takımadalara dağılmış belirli Yaban Hayatı Koruma Alanlarını korumak için PIDF memurlarıyla bir anlaşma yaptı. Bu adacıklar, belirli zindanlarda bulunan birkaçı dışında, anakarada bulunmayan Dostlara ev sahipliği yapar.


Lily neden orada olduklarını bilmiyor ama bu Dostların derin önemini ve ne pahasına olursa olsun korunmaları gerektiğini anlıyor. Kaçak avcıların sığınaklara sızmasından korkan Lily, PIDF'ye oradaki istasyon memurlarına ödeme yapar ve onları güvende tutar.


Bu Dostların neslinin tükenebileceğinden endişeleniyor ve bu nedenle koruma için PIDF memurlarına yüklü miktarda para ödüyor. Paranın nereden geldiğine gelince, Lily Free Pal Alliance üyelerinin geçimini sağlamanın bir yolu olduğunu biliyor.


İddia, kaçak avcıları öldürüp karlarını almaları olsa da Lily, PIDF ücretlerini ödemek için başka bir şeye karıştıklarından şüpheleniyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page