top of page

Palworld Kitsun Nasıl Bulunur ve Yakalanır

Kitsun'u bulmak ve ele geçirmek bazı oyuncular için zahmetli olabilir. Bu kılavuz, oyuncuların bu Pal'ı Paldeck'lerine eklemelerine yardımcı olabilir.Paldeck'in tamamlanması Palworld'deki ana hedeflerden biridir . Bir Paldeck'i tamamlamak için oyuncuların çeşitli Dostları ele geçirmesi gerekir. Bazı Dostlar çok sayıda bulunur ve kolayca ele geçirilebilirken, bazı Dostlar nadirdir ve onların yerini bulmak oyuncular için göz korkutucu olabilir.


Kitsun , oyundaki en nadir Ateş elementi Dostlarından biridir. Vücudu açık mavi kürkle kaplayan, tilkiye benzeyen beyaz bir Ateş Elementidir. Sürüldüğünde aşırı iklim koşullarına karşı direnç sağlayan Clear Mind partner yeteneğine sahiptir. Ancak Kitsun'un yerini bulmak oyuncular için zorlayıcı olabilir çünkü sadece belirli alanlarda ortaya çıkar. Burası onu bulabilecekleri, yenebilecekleri ve yakalayabilecekleri yer.


4 Mart 2024 tarihinde Usame Ali tarafından güncellendi: Kutsun'u bulup ele geçirmenin yanı sıra, Dost çiftleştirme yoluyla da elde edilebilir. Bu görevi gerçekleştirmeye yönelik adımlar kılavuza eklendi.


Kitsun Nasıl Bulunur?Kistun SS seviye bir Dosttur. Haritanın kuzeydoğu bölgesinde bulunabilir ve en yakın seyahat noktası olan Free Pal Alliance Kulesi'nden erişilebilir . Daha önce de belirtildiği gibi Kistun nadir bir Dost olduğundan oyuncular bölgeyi iyice keşfetmeye hazır olmalıdır. Bunun geceye özel bir Pal olduğunu ve bu nedenle oyuncuların ortaya çıkması için gün batımını beklemesi gerektiğini unutmayın . Kitsun'un yaşadığı bölgeler haritanın en soğuk bölgeleri arasındadır, bu nedenle oyuncular ararken kendilerini soğuk hasarından korumak için Soğuğa Dayanıklı zırhı donatmalıdır.


Alternatif olarak Kitsun'u elde etmek yumurta kuluçka yoluyla da mümkündür . Kitsun'u almaya çalışırken, Ateş Tipi Dostların kuluçkadan çıkma olasılıkları daha yüksek olduğundan Kavurucu Yumurtaları tercih edin.


Kitsun Nasıl Yakalanır?Kitsun güçlü bir Dosttur. Bu nedenle, oyuncular onunla savaşa girmeden önce yüksek bir seviyede , tercihen 25. seviyede olmalıdır . Ateş Elementi dostları Su Elementi Dostlarına karşı zayıftır, dolayısıyla Su Elementi Dostlarını kullanmanın oyunculara üstünlük sağlayacağını söylemeye gerek yok.


Bir dövüş sırasında Kitsun, Ignis Blasts, Spirit Fire ve Flare Storms dahil olmak üzere çeşitli saldırılar gerçekleştirebilir. Oyuncular kaçmaya devam etmeli ve onu zayıflatmaya çalışmalıdır. Yeterince zayıfladığında, başarılı bir şekilde ele geçirmek için yüksek seviyeli bir Pal Küresi fırlatın .


Kitsun Nasıl Üretilir?Oyuncular, Kitsun'u elde etmek için oyunun ilk aşamalarında bazı kolay üreme kombinasyonlarını deneyebilirler. Bunlar aşağıda belirtilmiştir.

Çift 1: Tanzee X Gece Kanatlaması

Bu, Kitsun'u elde etmenin en kolay üreme kombinasyonudur çünkü bu Dostların her ikisi de kolaylıkla yakalanabilir. Oyuncular Tanzee ve Nitewing'i Rüzgârlı Tepeler'de gizlenirken bulabilirler. Tanzeler genellikle Seviye 5 Dost olarak bulunurken Gece Kanatları genellikle Seviye 11'dir.

Çift 2: Rooby X Penking

İkinci üreme kombinasyonu, başka bir ateş elementi Dost olan Rooby'yi içeriyor . Rooby'ler Marsh Adası, Verdant Çayı, Sea Breeze Takımadaları ve Unutulmuş Ada çevresinde dolaşırken bulunur. Bununla birlikte, en üstün Su tipi Dost olan Penking, yalnızca Güney Sığınağı'nda mevcuttur.

Oyuncular, Cinnamoth X Surfent veya Cinnamonth X Elphidran gibi farklı kombinasyonları kullanarak Penking'i üretebilirler. Bu çabaya değer çünkü Kitsun da dahil olmak üzere birçok Dost yetiştirmek için Penking'e ihtiyaç var.


Çift 3: Penking X Rushoar


Oyuncuların Palworld Paldeck'lerinde zaten Penking varsa , bu kolay üreme kombinasyonunu da deneyebilirler. Rushoar, başlangıç ​​alanı olan Rüzgârlı Tepeler'de dolaşırken bulunabilen Yer tipi bir Dosttur .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page