top of page

Palworld Deri Nasıl Elde Edilir

Palworld'de kullanmak üzere deriyi nasıl ve nereden alacağınızı öğrenin.Kaynak toplamak Palworld'deki eğlencenin büyük bir bölümünü oluşturuyor , özellikle de daha gelişmiş tarifler oluşturmayı ve daha iyi ekipmanlara sahip olmayı ümit eden oyuncular için. Pek çok şey doğal ortamdan elde edilebilirken, diğerleri envanterinize eklemek için belirli Dostları avlamanızı gerektirecektir.


Deri böyle bir kaynaktır ve onu oyunun erken safhalarındaki eşya hazırlama sürecinin ayrılmaz bir parçası haline getirir. Palworld'de Deri toplamanın en iyi yollarını arayan oyuncular için bu kılavuz size yolu gösterecektir.


Palworld'de Deri Almak

Deri, Palworld'de daha fazla savunma öğesi üretirken kullanışlı olacak ve aynı zamanda üs inşasında da kullanılabilir. Yalnızca belirli Dostlar, Pal Küreleri kullanılarak yakalandıklarında veya savaşta yenildiklerinde Leather'ı ödüllendirecektir . Onlar içerir:


Şili

Direhowl

Eikthyrdeer

Eikthyrdeer Terra

Fenglope

Foxparklar

Siktir

Fuddler

Galeclaw

Gorirat

Grizzbolt

yanmıştım

geceyi yakmıştım

Her biri

Meme kalıntısı

En Büyük Kristal

Melpaca

Yosun kumu

Mossanda Lüks

Nox

Geceleme

Deniyorum

Purin Gecesi

Reindrix

Kaburga tavşanı

Roby

Yoğun Saat

Devrildi

Tek volt

Verdaş

yaşadım


Kaynağı daha kolay elde etmek için, aşağıda oyunun erken safhalarında karşılaşabileceğiniz ve ihtiyacınız olduğunda sağlıklı bir Deri kaynağı sağlayacak birkaç Dost bulacaksınız .


Foxparklar


Alevlerle dolu bir Dost olan bu tilki benzeri yaratık, oyuncular Başlangıçlar Platosu hızlı seyahat noktası yakınındaki harabelere doğru ilerlerken ortaya çıkıyor . Bir pakette her zaman birkaç tane olacaktır , bu yüzden yaklaşırken dikkatli olun. Yenildiklerinde hem Deri hem de Alev Organlarını düşürecekler.


Siktir


Bu Su tipi Dostlar tahminen kıyı ve su kütlelerinin yakınında bulunur . Güçlü değiller ve suda yüzmek istemiyorsanız uzaktan indirilebilirler. Onları yendiğinizde genellikle hem Deri hem de Pal Sıvılarını düşürürler .


Yoğun SaatRushoar'a gelince, bu daha tehlikeli düşmanlar adalardaki ormanların derinliklerinde bulunur ve bir sürü halinde saldırırlarsa başa çıkmak zor olabilir. Birini diğerlerinden uzaklaştırmaya çalışın ve size saldırmaya çalıştığında onu uçurun. Menzilli saldırılar güvende kalmanın iyi bir yoludur; bu nedenle Rushoar'larla uğraşırken yeterli ok veya cephaneye sahip olduğunuzdan emin olun. Onları yendiğinizde olası Deri, Rushoar Domuzu ve Kemik damlalarını göreceksiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page