top of page

Palworld Araştırma İçin En Önemli Teknoloji

Tüm bu teknolojinin Palworld'de size çok faydası olacak.Palworld'de seviye atlamaya başladıkça , araştırma puanlarınızı kullanarak kilidini açabileceğiniz pek çok farklı teknolojinin olduğunu göreceksiniz. Kilit açma teknolojisi, yalnızca seviye atlayarak kazanabileceğiniz puanları kullanmanızı gerektirir. Üssünüzün seviyesini yükseltmek aynı zamanda daha sonra geçebileceğiniz ve kilidini açabileceğiniz yeni teknoloji seviyelerinin kilidini açar. Bu teknolojilerin tümü oldukça bunaltıcı olabilir!


Bazıları aslında üssünüzü biraz daha rahat hale getirecek dekorasyonlar, bazıları ise oyunda ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz şeyler. Oyun içinde ilerlemenizi sürdürmek için hangilerine ihtiyaç duyulduğu her zaman açık değildir. Yatırım yapılacak en önemli teknoloji ilerlemenize yardımcı olur ve aynı zamanda özelliklere de sahiptir; bunlar sadece dekorasyon amaçlı değil, ancak oyunun tamamını tamamlamak istiyorsanız zamanla bunların kilidini açabilirsiniz.


6

Soğutucu

Yiyeceklerinizin Bozulmasını Önleyin13. seviyede, aslında bir buzdolabı olan Cooler Box'ta iki teknoloji puanı harcayabileceksiniz. Yiyeceklerinizin çürümesini önlemek için kullanılır. Bu noktada muhtemelen grubunuzla aranızda doyurulacak çok sayıda ağzın yanı sıra pişirilecek ve tüketilecek çok sayıda yiyecek olacaktır.


Tüm yiyecekler, soğutucu bir kutuya yerleştirilmediğinde oldukça hızlı bir şekilde çürür, bu nedenle bu, her şeyin beslenmesine gerçekten yardımcı olabilir. Soğutucu kutuyu çalıştırmak ve bakımını yapmak için bir Buz arkadaşınıza ihtiyacınız olacak. Buz arkadaşının soğutucu kutunun bulunduğu üsse atanması gerekecektir.


5

Berry Plantasyonu

Yiyeceklerin Hızlı Gelmesini SağlayınBöğürtlen plantasyonunun kilidi beşinci seviyede gerçekten kolaydır. Bu bahçe alanı biraz etkileşim gerektirir, çünkü alanı tohumlamanız, ardından alanı sulamanız, her şeyin büyümesine izin vermeniz ve ardından alanı hasat etmeniz gerekecektir. Bu görevleri manuel olarak yaparak veya arkadaşlarınızı kullanarak bir sisteminiz olduğunda, onu geri getirmek zorunda kalmadan sınırsız yiyecek bulacaksınız !


Sonunda, arkadaşlarınızın yiyecekleri toplayıp pişirme alanlarına koymadan önce pişirmelerini bile sağlayabilirsiniz. Pişmiş meyveler, başlayacağınız ana besindir.


4

Kırıcı

Taşı ve Ahşabı ParçalamakPaldium Parçaları ve Fiber'i daha hızlı elde etmek istiyorsanız The Crusher'ın kilidini sekizinci seviyede açabilirsiniz. Bu, koşmak için bir su arkadaşı gerektirir, ancak taş ve ahşap gibi yaygın malzemelerden sınırsız parça ve elyafa sahip olmak, gerçekten yer açmaya yardımcı olabilir ve bu ortak kaynakları oyun için daha iyi bir şeye dönüştürebilir.


Her zaman daha fazla Paldiyum Parçasına ihtiyacınız olacak, özellikle de bir grup arkadaşınızı yakaladığınızda, parçaları kendiniz yapabilme yeteneğine sahip olmak gerçekten çok yararlı.


3

Kabarık Dostum Yatak

Arkadaşlarınızın Daha İyi Uyumasına İzin VerinEvcil hayvanınızın sağlığının ve zihinsel dengesinin fazla olmadığını fark ederseniz, yataklarını 24. seviyeye yükseltebilirsiniz, bu da onlara daha iyi bir yatak oluşturmanıza olanak tanır.


Üssündeki günlük işlerin çoğunda arkadaşlarınız kullanıldığından, uyumak için uygun bir yere sahip olmak, üssünüze uzun vadede yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınıza zarar verebilecek baskınlar tarafından saldırıya uğradığınızda veya arkadaşlarınızın ne yapması gerektiği konusunda oyun tarzınız biraz uygulamalı ve otoriter ise özellikle yararlı olacaktır.


2

Mega Küre

Arkadaşlarınızı Daha Kolay YakalayınArkadaşlarınızı yakalamak için kürelerinizi kullanarak biraz zaman geçirdikten sonra, onları yenmiş olsanız bile yüzdelerinizin iyi olmadığını göreceksiniz. Bu noktada 14. seviyedeki Mega Sphere'e yatırım yapmanın zamanı geldi.


Bu, geçilmesi oldukça kolay bir teknoloji, ancak daha büyük arkadaşlar edinmek ve yakalamayı çok daha kolay hale getirmek için gerçekten gerekli. Arkadaşlarınız güçlendikçe, genellikle siz onu küreyle yakalayamadan bir arkadaşınızı öldürebilirler; dolayısıyla daha etkili bir topa sahip olmak, istediğiniz arkadaşınızın ölmesine izin verme şansınızı azaltabilir.


1

Tanzee'nin Saldırı Tüfeği

Maymununuzun Daha İyi Dövüşmesine Yardım EdinDevasa bir silahla etrafta dolaşan bir maymunu görmek sadece çok komik değil, aynı zamanda teknolojinizin 12. seviyesinde bulunan Tanzee'nin Saldırı Tüfeği de yatırım yapmaya değer bir silahtır. Tanzee, grubunuza eklendiğinde çok faydalı bir dosttur. Düşmanlara karşı savaşmak gerekmediğinde vahşi doğada sizin için hantallık yapabilirler.


Tanzee'yi silah tutabilecek ve etkinleştirildiğinde savaşabilecek şekilde geliştirmek, onları çok güçlü bir dikkat dağıtıcı haline getirir ve savaşırken çok fazla hasar vermelerine olanak tanır, bu da size üstünlük sağlar.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page