top of page

Palia: En Harika 10 Kıyafet ve Maliyeti

Singularity'nin Palia'sı büyüleyici ve rahatlatıcı bir çiftçilik simülasyonudur ve oyuncular bu kıyafetleri alarak şık bir şekilde rol oynayabilirler. • Moda, MMORPG oyunu Palia'da önemli bir unsurdur ve giyim mağazasında ücretsiz ve premium kıyafetler için şık giyim seçenekleri sunar.

 • Palia'daki her kıyafet benzersiz bir çekiciliğe sahiptir ve bir karakterin kişiliğini dönüştürerek oyuncunun oyun deneyimini geliştirebilir.

 • Oyuncular döviz mağazasından jeton satın alabilir ve gardırobunu genişletmek için birinci sınıf giyim mağazasındaki indirim ve indirimleri takip edebilir.


Moda , stilin sınır tanımadığı rahat bir MMORPG oyunu olan Palia dünyasının merkezinde yer alıyor . Oyun birçok şık giyim seçeneğini ücretsiz olarak sunarken, premium giyim mağazasında kasabadaki köylüleri ve arkadaşları etkilemek için keşfedilecek çok şey var. Kartal Kıyafeti ile göklerde süzülmekten Empyreal Kıyafetinin göksel cazibesini kucaklamaya kadar her takım benzersiz bir hikaye anlatıyor.


Estetik çekiciliğin ötesinde, bu kıyafetlerin her biri her gardırobuna renk katacak kendine özgü bir çekicilik taşıyor. Zarif bir dokunuşun bir karakterin tüm kişiliğini nasıl dönüştürebileceğini ve oyuncunun Palia deneyimini nasıl yeni boyutlara taşıyabileceğini keşfedin. Tarzın sırlarını açığa çıkarmaya ve her kıyafetin bir ifade olduğu modaya uygun bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın.


10

Hipnoz Kıyafeti (1.275)

Büyüleyici Elbise - Çünkü Gerçek Stil Hipnotiktir • Casus Paketinden

 • Üç kıyafeti de 2.549 jetona satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 12,49 Dolar


Casus Paketi'ndeki Hipnoz Kıyafetinin köyde dikkatleri üzerine çekmesi garantidir . Tam boy bir pelerin, parmaksız eldivenler ve şık çizmeler içerir. Bu ikonik ve hipnotik kıyafet, morun üç farklı tonunda geliyor ancak derin, gece moru tonlarında özellikle büyüleyici görünüyor.


Bu kıyafet tek başına 1.275 jetona mal oluyor, bu da yaklaşık 12,49 dolara denk geliyor. Bu kıyafetin cazibesini beğenen ve gardırobunu genişletmek isteyen Palia oyuncuları ayrıca bu paketten Hipnoz Kıyafeti, Kamuflaj Kıyafeti ve Gizli Kıyafeti 2.549 jeton karşılığında satın alabilirler. Bu %33 indirim!


9

Sokak Stili Kıyafeti (1.275)

Gözü pek. Sinirli. Pişmanlık duymayan. • Harekete Geçme Paketinden

 • Üç kıyafeti de 2.549 jetona satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 12,49 Dolar


Making Moves Bundle'ın bu görünümü, Palia'nın kırsal dünyasında kentsel stili yeniden tanımlıyor . Bu paketteki her kıyafet hem renk hem de uzunluk açısından asimetrik bir stile sahiptir. Kısaltılmış ceket ve gömlek, şortlar, diz boyu çoraplar ve spor ayakkabılarla bir araya gelerek havalı ve çağdaşın mükemmel karışımını oluşturuyor.


Önceki kıyafet gibi, oyuncular Street Style Kıyafetini ve onun üç renk örneğini 1.275 jeton karşılığında satın alabilecekler, bu da gerçek para biriminde yaklaşık 12,49 dolar anlamına geliyor. 2.549 jetonluk (26 $) indirimli fiyat karşılığında, benzer stildeki farklı renk ve desenler de dahil olmak üzere paketteki üç kıyafetin tümü gardıroba eklenebilir.


8

Kartal Kıyafeti (2.550)

Moda Tüyleriyle Yeni Zirvelere Yükselin • Gökyüzü Kaptanı Paketinden

 • 5.100 jeton karşılığında üç kıyafeti de satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 25,49 Dolar


Palia'daki oyuncular, haritanın farklı bölgelerine erişmek ve köylülere yönelik görevleri tamamlamak için genellikle planör kullanmak zorundadır. Artık karakterleri, 2.550 jeton (25,49 $) değerindeki Kartal Kıyafeti ile Palia dünyasında uçarken büyük yırtıcı kuşlara benzeyebiliyor. Bu görkemli toplulukla birlikte Pilot ve As Kıyafetlerini 5.100 jeton karşılığında alın.


Her ne kadar biraz alışılmışın dışında olsa da, bu kıyafet oyundaki sıradan tarzı aşan benzersiz bir şey yapıyor. Bu kıyafette karakterlerin güvenliği kask, gözlük ve dizliklerle sağlanır. Ayrıca tüylü, tüylü bir mont, pratik eldivenler ve botlarla sıcak kalacaklar. Henüz işlevsel olmasalar da, bu kıyafet görünüşte uzatılabilir kanatlarla ve jetpack'e benzeyen bir şeyle süslenmiş olarak geliyor.


7

Hazine Avcısı Kıyafeti (1.700)

Maceraya Hazır, Tarzdan Esinlenen • Korsan Paketinden

 • 3.400 jeton karşılığında üç kıyafeti de satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 16,49 Dolar


Korsan Paketindeki bu Hazine Avcısı Kıyafeti ile Palia'yı şık bir şekilde keşfedin . Dünyanın her yerinde oyuncuların açıp toplayabileceği, her biri faydalı kaynaklar ve öğeler içeren hazine sandıkları var. Bu kıyafet yağmalamak için mükemmel bir görünüm olabilir.


Bu paketteki diğer kıyafetlerle karşılaştırıldığında Hazine Avcısı Kıyafeti, ceketinde ve botlarında farklı bir desen ve altın çerçeveler sergiliyor. Kıyafetin 1.700 jetonluk fiyatına dahil olan tüylü bir şapka ve birkaç kolye ile aksesuar ekleyin. Bu kabaca 16,49 dolar anlamına geliyor. Denizci Kıyafeti, Reaver Kıyafeti ve Hazine Avcısı Kıyafetini 3.400 jeton karşılığında satın alarak paradan tasarruf edin.


6

Büyük Hava Kıyafeti (850)

Havadaki Zarafet Korkusuz Modayla Buluşuyor • Snowcrossed Boarder Paketinden

 • Üç kıyafeti de 1.700 jeton karşılığında satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 8,49 Dolar


Palia gibi mevsimsiz dünyalarda bile rahat kışlık kıyafetlere talep var. Son oyun güncellemelerinin ardından artık küçük kar parçaları, Noel kazak kıyafetleri ve kış temalı dekorla birlikte Kilima Köyü'nü süslüyor . Snowcrossed Boarder Bundle'dan (toplam 1.700 jeton değerinde) oyuncular Slopestyle Kıyafeti, All Mountain Kıyafeti ve Big Air Kıyafeti ile karakterlerini sıcak ve neşeli tutabilirler.


Big Air Kıyafeti, altın yıldız tasarımlarına sahip üç farklı renkte kar kıyafeti içerir. Ne kadar gösterişli görünse de bu kıyafet oyundaki diğerleri kadar pahalı değil ve 850 jeton gibi rahat bir fiyata sahip. Oyuncular bu kıyafeti satın almaya yetecek kadar jeton için 8,49 $ ödeyebilir ve şehirde rahatça dolaşırken diğerlerini şaşırtabilirler.


5

Rock Yıldızı Kıyafeti (1.700)

Şık Bir Açıklama Yapın ve Öne Çıkın • Bard Paketinden

 • 3.400 jeton karşılığında üç kıyafeti de satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 16,49 Dolar


Bard Bundle'dan bu Rock Yıldızı Kıyafetini giyerek sokakları sallayın ve bir odayı saf varlıkla aydınlatın. Karakterler bir yerden bir yere seyahat ederken sırtlarında mini bir arp taşıyacaklar. Üstte ve altta, hem erkeksi hem de kadınsı karakterlere uygun, kırmızı, mavi ve mor renkte güzel degrade renk şemaları bulunur.


Yırtık mücevherli kot pantolon veya bu durumda deri pantolon olmadan tam bir rock yıldızı kıyafeti olmazdı. Rock Yıldızı Kıyafetinin fiyatı tek başına 1.700 jeton (16,49 $), ancak Bard Bundle'ın tamamıyla birlikte 3.400 jeton karşılığında satın alınırsa indirimli olarak satın alınabilir.


4

Chiropteran Kıyafeti (1.700)

Şık Stilin Gölgesinde Yıkanmak • Vampir Paketinden

 • 3.400 jeton karşılığında üç kıyafeti de satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 16,49 Dolar


Vampir Paketi'ndeki bu kıyafet, Drakula'nın görünüşünü gölgede bırakabilecek üç farklı renkte pelerinle birlikte geliyor. Doğru yerlerde şık ve göğüs kısmı, bel ve kol manşetleri gibi alanlarda akıcıdır. Chiropteran Kıyafeti, gömleğin üzerindeki yarasa tasarımı nedeniyle en çekici olanıdır. Tasarım karakterlere mükemmel uyum sağlıyor ve görünümlerine gizemli, mistik bir çekicilik katıyor.


Chiropteran Kıyafeti, oyunculara yalnızca bu kıyafeti satın almak istiyorlarsa 1.700 jetona mal olacak ve bu da yaklaşık 16,49 dolara mal olacak. Karakterleri gece saatlerinde en aktif olan gece yaratıkları için paketteki üç kıyafeti de 3.400 jeton karşılığında satın almak faydalı olabilir. Bu şekilde, arkadaşlarını ve romantik ilgi alanlarını sürekli olarak şaşırtmak için kıyafetlerini değiştirebilirler .


3

Yıldız Düşüşü Kıyafeti (2.550)

Göksel Kanatlar, Dünyevi Lütuf • Sylph Paketinden

 • 5.100 jeton karşılığında üç kıyafeti de satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 25,49 Dolar


Bu yeni kıyafeti giymek, orta giyimli bir oyuncudan, göz kamaştırıcı derecede güzel bir kelebeğe doğru tam bir dönüşüme neden oluyor. Farklı renk ve desenlerde kıyafetlere izin veren Sylph Bundle'dan geliyor. Starfall Kıyafeti ise renk şemaları ve desenli kral kanatlarıyla en iyi tasarımı sergiliyor.


Tek parça streç giysi tüm karakterlere bir eldiven gibi uyar, tutamları ve kanatları dışarı doğru akar. Koyu pembe, mor ve siyah tasarım zarafet yayıyor ve kolyedeki parlayan mücevheri vurguluyor. Ancak bu kıyafetin maliyetleri de yok değil. Palia, bu paketteki her kıyafet için 2.550 jeton ve üçü için de 5.100 jeton alıyor.


2

Yüce Kıyafet (2.550)

Modern Tanrıça İçin Göksel Couture • Kâhin Paketinden

 • 5.100 jeton karşılığında üç kıyafeti de satın alın

 • Tahmini Kıyafet Değeri: 25,49 Dolar

Kahin paketindeki bu Empyreal Kıyafet ile göksel büyüyü saçın. Bu kıyafet, karakterleri genellikle kürk, et ve boynuz için avlanan oyundaki geyik benzeri bir karakter olan sernuk'un insan versiyonuna dönüştürecek . Bu kıyafetin üst kısmı ve ayrık kolları tüylü bir tarzda göğe doğru uzanıyor.


Bu paketteki kıyafetler aynı zamanda başka hiçbir kıyafetin yapmadığı bir şeyi yapıyor: vücut boyası. Bu renk şemasında neredeyse dövmelere benzeyen altın rengi gövde boyası bulunur. Oyuncular 2.550 jeton (yaklaşık 25,49 $'a eşdeğer) karşılığında, dolapları için Empyreal Kıyafeti veya üçü için de 5.100 jeton (47,49 $ değerinde) satın alabilirler.


1

Genel Kıyafet (2.550)

Tarihsel Şıklığın Zarif SenfonisiMaskeli Doktor Paketinden

5.100 jeton karşılığında üç kıyafeti de satın alın

Tahmini Kıyafet Değeri 25,49$


Bu son kıyafet Palia'nın sunduğu en havalı kıyafet olmalı . Maskeli Doktor Paketi'nin tarih ve gizemle örtülü Generalist Kıyafeti, karakteri tepeden tırnağa tamamen kaplıyor. Üstten bakıldığında karakterler geniş kenarlı uzun bir silindir şapka ve ikonik ürkütücü Veba Doktoru maskesiyle gizleniyor. Daha sonra koyu renk bir elbise ve eldivenler derilerinin her yerini kaplıyor; tabii ki onları hastalıklardan korumak için.


Generalist Kıyafetindeki koyu siyahlar ve morlar bu görünüme çok yakışıyor. Bu kıyafetlerden herhangi birini (her biri 2.550 jeton karşılığında) satın alan oyunculara, karakterin etrafında asılı kalacak yüzen bir aksesuar bile hediye ediliyor. Bu kıyafetlerin üçünü ve dokuz farklı renk örneğini 5.100 jeton karşılığında satın alın.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários