top of page

One Piece: Şeytan Meyvelerinin Gizli Sınıfı Açıklandı

One Piece'te Oda'nın son destanda ima ettiği gizli bir Şeytan Meyveleri sınıfı olabilir.  • Logia'lar, One Piece'teki en güçlü Şeytan Meyvesi türüdür ve kullanıcıların güçlü yeteneklere sahip elementlere dönüşmesine olanak tanır.

  • Paramecia sınıfı tuhaf yetenekler içerirken, Zoan sınıfı ise seride kullanıcıların hayvanlara veya melezlere dönüşmesine olanak tanıyor.

  • One Piece'teki Beş Büyük, muhtemelen onlara ölümsüzlük ve güçlü yetenekler kazandıran benzersiz bir Zoan Şeytan Meyvesi alt sınıfına sahip olabilir.


Şeytan Meyveleri, One Piece dünyasındaki en önemli güç sistemidir ve hayranlar yıllar geçtikçe Oda'nın bu inanılmaz yeteneklerin sayısızını ortaya çıkardığına tanık oldu. One Piece devam ettikçe Şeytan Meyvelerinin sınıflandırılması daha da ilgi çekici hale geldi. Hayranlar bu meyvelerin birçok sınıfını ve hatta birçok alt sınıfını gördü.


Elbette zamanla bu alt sınıflar daha ilgi çekici hale gelmeye başladı ve Final Saga'da Oda, hayranlara inanılmaz heyecan verici başka bir alt sınıf daha sunmuş olabilir. Şeytan Meyvelerinin bu alt sınıfı, Beş Büyük'ün şu anda kullandığı şey olabilir ve hayranlar aslında onlar hakkında daha fazla bilgiyi eninde sonunda öğrenebilirler.


Başlıca Şeytan Meyvesi Sınıflandırmaları

Paramecia, Logia ve Zoan Üç Ana Sınıfı OluştururŞeytan Meyveleri Luffy aracılığıyla hayranlara tanıtıldığında sınıflandırma fikri kesinlikle yoktu. Ancak One Piece daha fazla Şeytan Meyvesi keşfettikçe Oda bir sınıflandırma yaptı ve öncelikle Şeytan Meyvelerini üç türe ayırdı. Şeytan Meyveleri'nin en güçlü türünün Logias olduğu ortaya çıktı. Bunlar kullanıcının belirli bir elemente veya doğanın bir gücüne dönüşmesini sağlayan Şeytan Meyveleridir. Elementin kendisi haline gelebilir ve soyutluk kazanabilirler. Elementi yaratabilir, manipüle edebilir ve ona dönüşebilirler, bu da onları inanılmaz derecede tehlikeli kılar. Tüm Logia'lar genel olarak Şeytan Meyveleri'nin en güçlü sınıfları olarak kabul edilir.


Elbette hayranların tanıtıldığı birçok alt sınıf da var. Hayranların dizide gördüğü ilk alt sınıflar Zoan sınıfına aitti. Zoanlar iki türe ayrılabilir; bunlar Antik Zoanlar ve Efsanevi Zoanlar'dır. Antik Zoanlar, kullanıcının dinozorlar gibi antik yaratıklara veya antik geçmişte var olan ancak artık nesli tükenmiş herhangi bir yaratığa dönüşmesine olanak tanır. Bu arada Efsanevi Zoanlar, kullanıcının ejderha, anka kuşu veya herhangi başka bir mitolojik varlık gibi mitolojik yaratıklara dönüşmesine olanak tanır.


Ayrıca Paramecia sınıfında Özel Paramecia adında bir alt sınıf da vardır . Esasen Logia gibi davranan herhangi bir Paramecia bu kategoriye girer. Şu ana kadar bu sınıfta sadece bir Şeytan Meyvesi ortaya çıktı ve bu da üretme, manipüle etme ve mochi'ye dönüşme yeteneğine sahip olan Mochi Mochi no Mi'ye sahip olan Charlotte Katakuri'ye ait, bu da onu aslında bir Logia yapıyor. tarzı Paramecia meyvesi.


Beş Büyük ve Onların Yokai Güçleri

Yaşlılar Tek Parçada Eşsiz Meyvelere Sahip OlabilirSon zamanlarda One Piece'te hayranlar pek çok özel yetenekle tanıştı. Bunlar Beş Büyüklere ait olan Yokai'nin güçleridir . Beş Büyük tanıtıldığında Oda, Şeytan Meyveleri'ne bir isim vermemişti, her ne kadar açıkça bir tür şeytani varlığa dönüşebilseler de. Beş Büyük'ün tümü Egghead'de bir araya geldiğinde, ellerinde özel güçlerin olabileceği oldukça açık hale geldi. Oda onları dönüşebilecekleri yaratık olarak tanıttı. Bu yaratıklar normal Efsanevi Zoan yaratıkları değildir ve düzenli Şeytan Meyvelerine sahip gibi görünmemektedirler. Aslında Şeytan Meyvesi'ne sahip oldukları bile kesin değil. Bununla birlikte, eğer gerçekten Şeytan Meyveleri'nin gücüne sahiplerse, o zaman kesinlikle Zoan sınıfına girecek ayrı bir alt sınıftırlar.


Bu yetenekler kullanıcının istediği zaman Yokai'ye dönüşmesine olanak tanır. Aynı zamanda Satürn'de ve aynı zamanda Aziz Ethanbaron V. Nusjuro'da görüldüğü gibi insan-Yokai melezine de dönüşebilirler . Bu yetenekler, eğer bir Şeytan Meyvesine aitse, inanılmaz derecede güçlüdür. Temel olarak kullanıcıya birden fazla yetenek kazandırırlar. Örneğin Satürn örneğinde, düşmanlarına görünmez hasar verme, onları görünmez bir güçle bulundukları yerde dondurma, vücudundan zehir üretme veya düşmanlarına patlayıcı fırlatma gücüne sahip olduğu biliniyor. Luffy'ye karşı performansı nasıl olursa olsun, bunlar inanılmaz derecede güçlü yetenekler.


Bu arada, V. Nujsuro gibiler son derece hızlı bir iskelet ata dönüşme ve hedeflerini kolaylıkla dondurup dilimlemek için yeraltı dünyasının soğuğu gibi görünen şeyi çağırma yeteneğini gösterdi. Yokai'nin sahip olduğu bu yetenekler kesinlikle heyecan verici. Hayranlar büyük olasılıkla bu özel yetenek türü hakkında daha fazla bilgi edinecek ve bunların gerçekten Zoan türünün bir alt sınıfı olup olmadığını görecekler.


Beş Büyük, Gizli Şeytan Meyvesi Sınıfının Kullanıcıları Mı?

Beş Büyük'ün Güçlerinde Ölümsüzlük YerleşmiştirBeş Büyük'ün Zoan türünün bir alt sınıfı olup olmadığı sorusu geçerli bir sorudur. Tabii ki Şeytan Meyvesi'ne sahip olmama ihtimalleri de var. Ancak gerçek şu ki, sahip oldukları yetenekler Şeytan Meyvesi güçlerine oldukça benzemektedir. Yaratıklara dönüşebildikleri gibi, insan ve yaratık melezine de dönüşebilirler. Denize karşı zaafları mı var yoksa deniz taşlarından mı etkilendikleri bilinmiyor.


Acele edelim! Bunun bir önemi yok... Onlar ölümsüzler! Ne yaparsan yap geri gelmeye devam ediyorlar!!


Ancak bunun dışında tüm güçleri Şeytan Meyvelerine benzemektedir. Tek fark, Şeytan Meyvesi isimleriyle değil, yaratık isimleriyle anılmalarıdır. Eğer gerçekten Zoan türünün bir alt sınıfıysalar, o zaman büyük olasılıkla farklı bir konu sınıfı olacaklar, muhtemelen Yokai Zoan'lara benzer bir şey olacaklar.Bunlar son derece güçlü Şeytan Meyveleridir ve onların en büyük gücü muhtemelen ölümsüzlük yeteneği olacaktır. Beş Büyük'ün hepsinin ölümsüzlüğü var gibi görünüyor ve hayranlar bunu Egghead Adası Arkı'nda zaten birçok kez görmüş durumda. Şeytan Meyveleri'nin alt sınıfını en güçlü yapan şey budur ve bunun nasıl üstesinden gelinebileceğini görmek ilginç olacaktır.


Tabii ki, günün sonunda bu hala sadece bir fikir. Ancak bu noktada normal Şeytan Meyveleri ile karşılaştırıldığında bu yeteneğin oldukça özel olma ihtimalinin yüksek olduğu görülmektedir. Bu meyveler basit Efsanevi Zoanlar değildir. Bunun yerine, bunlar muhtemelen Şeytan Meyvesi dışındaki bir kaynaktan ya da Imu ile birlikte yalnızca kendilerinin sahip olduğu özel bir meyve alt sınıfından türetilen özel yeteneklerdir. Bunu ancak zaman gösterecek ve umarız ki hayranlar One Piece'in Final Efsanesi'nde cevabı daha geç değil, daha erken öğrenecekler .


6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page