top of page

Nightingale Solo İçin Alınır mı?

Nightingale'in erken erişimine tek başına girmeyi planlayan oyuncular, oyunun zaten tek başına oyuncular için bu kadar erişilebilir olduğunu görünce şaşırabilirler.  • Nightingale'in özelleştirilebilir zorluk ayarları ve NPC arkadaşları, oyunu tek başına veya grup halinde oynamayı eşit derecede keyifli hale getiriyor.

  • Nightingale için, erken erişim aşamalarında büyük solo oyuncu topluluğuna hitap eden bir çevrimdışı mod yakında gelecek.

  • Oyuncular, Realm ayarları ve Minor Realm Kartları aracılığıyla oyunun zorluğunu kontrol edebilir, böylece tüm oyuncular için adil bir mücadele sağlanır.


Nightingale'i arkadaşlarla oynamak, oyunculara belirli engelleri aşmak için takım çalışmasını kullanma fırsatı sunacak, ancak tek başına oynamak kesinlikle bir dezavantaj değil. Nightingale'in son derece özelleştirilebilir zorluk ayarları, oyundaki zorlukları oyuncunun seviyesine göre dengeleme şekli ve diğer özellikleri nedeniyle, oyuncular ister diğer oyuncularla grup oluşturmayı isterse de oyuna girmeyi planlasın, aynı kolaylıkla keyif alınabilecek bir oyundur. yalnız.


Nightingale , mevcut erken erişim aşamalarında bile solo oyuncular için oldukça erişilebilir durumda. Ayrıca oyunun henüz erken erişim aşamasında olduğu göz önüne alındığında Nightingale , oyun geliştirilmeye devam ettikçe solo oyuncular için daha da erişilebilir hale gelecektir.


Nightingale'in Erken Erişiminde Halihazırda Geniş Bir Tek Oyunculu Topluluk VarCanlı hizmet oyunu olmasına rağmen Nightingale'in arkasındaki geliştiriciler, Nightingale'i çevrimdışı oynayabilme özelliğinin yakında geleceğini zaten duyurdular . Nightingale'in canlı servis oyunu olduğu göz önüne alındığında , oyunun başlangıçta her zaman çevrimiçi bir oyun olarak planlanmış olması anlaşılabilir bir durumdur. Ancak Nightingale için çevrimdışı mod, oyunun erken erişiminin ilk haftasında o kadar çok talep edilen bir özellikti ki, geliştiriciler bunun gelecekteki bir güncellemeyle oyuna geleceğini zaten doğruladılar.


Nightingale'e çevrimdışı modun eklenmesi birçok nedenden dolayı harika bir haber. Öncelikle bu, Inflexion Games'in Nightingale'in gelişimini şekillendirmek için oyuncu geri bildirimlerini takip etme konusundaki kararlılığının bir işareti olarak görülebilir . İkincisi, bu, Nightingale'in erken erişimine katılan çok sayıda oyuncunun, bu tür oyunculara hitap eden çevrimdışı modun doğasına bağlı olarak muhtemelen solo oyuncular olduğunu gösteriyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki, oyunu çevrimiçi oynarken, oyuncular diğer oyunculardan ekstra yardım istediklerinde her zaman bireysel Diyarları halka açık hale getirme seçeneğine sahip olacaklar.


Nightingale'in Zorluk Derecesi Son Derece ÖzelleştirilebilirNightingale'in geleceğinde solo oyunculara yönelik daha fazla erişilebilirlik özelliği beklemek güvenli olsa da , oyuncuların oyunun zorluğu üzerinde ne kadar kontrole sahip olması nedeniyle oyun zaten oldukça solo oyuncu dostu. Nightingale'de yeni bir Realm portalı açıldığında oyuncular, Realm'de mevcut olacak düşmanları dengelemek için kolay, orta ve zor zorluklar arasından seçim yapabilirler. Ek olarak oyuncular, Realms'in sağladığı mücadeleyi daha uygun bir dengeye kaydırmak için Nightingale'deki Minör Realm Kartlarını kullanarak , çeşitli avantajlar ve dezavantajlar sağlayacak olan bir Realm'in zorluk derecesini daha da değiştirebilirler . Örneğin, Minor Realm Kartları, öğeleri iyileştirmek için artırılmış verimlilik, artan hasar ve daha hızlı dayanıklılık iyileşmesi gibi bonuslar sağlayabilir. Bununla birlikte, belirtildiği gibi, bu Küçük Alem Kartları sıklıkla bir ödünleşimle birlikte gelir.


Ek olarak Nightingale'in Umut Puanı sistemi, oyunun genel zorluğunu oyuncunun ilerlemesi ve donanımına göre pasif olarak dengede tutacak. Bu, Nightingale'in oyuncular ve karşılaştıkları zorluklar arasında her zaman nispeten adil bir oyun alanı sağlayacağı ve aynı zamanda oyunu ilgi çekici bir zorluk seviyesinde tutacağı anlamına geliyor . Özellikle oyuncunun Umut Puanı, düşmanların zorluğunu ve oyuncuların Portalları keşfederken karşılaştıkları kaynakların nadirliğini etkileyecektir. Aynı zamanda, oyuncunun Umut Puanı, oyuncuların halihazırda sahip oldukları teçhizat için çok zor olabilecek mücadelelere girişmelerini de engelleyecektir.


Nightingale'in NPC Yoldaşları Oyunu Daha Az Yalnız Hissettiriyor


Nightingale'deki NPC yoldaşlar arzulanan çok şey bırakırken, yalnız oyunculara arkadaşlık etmeye yardımcı oluyorlar . Şimdilik, oyuncuların Nightingale'de toplayabileceği NPC'lerin işlevleri nispeten sınırlı, ancak yine de savaşta yardımcı olmak, kaynak toplamak ve oyuncunun ekstra donanımını tutmak için yararlı olabilirler. Oyuncular, yoldaşlarını doğru aletler, zırhlar ve silahlarla donattıkları sürece, yine de yardımcı olacaklardır.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page