top of page

Marvel's Spider-Man 2, MCU'nun Bir Sonraki Büyük Kahramanını Eklemek İçin Mükemmel Bir Fırsata Sahip

Marvel's Spider-Man 2, muhtemelen diğer bazı Marvel kahramanlarından küçük roller içerecek ve bu da Echo'yu serisinden önce tanıtmak için büyük bir şans sağlayacak.Avengers Tower'ın varlığından, Marvel's Spider-Man'in daha geniş Marvel Evreni içinde yer aldığı açıktır. Bu, Marvel kahramanlarının yaklaşan devam filmi Marvel's Spider-Man 2'de kamera hücresi yapmaları için kapının açık olduğu anlamına geliyor . Oyunun bağlantılı romanı David Liss'in Hostile Takeover sayesinde ikinci oyun, MCU'nun yaklaşan kahramanlarından biri olan Echo'yu tanıtmak için mükemmel bir fırsat.

Maya Lopez, namı diğer Echo, Hostile Takeover romanında önemli bir oyuncuydu ve aynı zamanda gelecekte Marvel's Spider-Man serisine dönüşünün de ipuçlarını verdi. Maya Lopez, Hawkeye Disney+ dizisinde de yer aldı ve karaktere solo dizisi Echo'dan önce biraz popülerlik kazandı . Karakter kendi şovunu yapmak üzereyken ve oyuna dönüşü için temeller atılmışken, Echo'nun Marvel's Spider-Man 2'de yer alması mantıklı olacaktır . Marvel'in Örümcek Adamı , Wilson Fisk.


Düşmanca Devralma, Echo'yu Marvel's Spider-Man'e Tanıttı


Maya Lopez, Hostile Takeover'da Wilson Fisk tarafından koruyucu aileden alınmış olarak tanıtıldı . Gelecekte yüzünün değişeceğine dair bir ipucu olarak, Fisk'in suç faaliyetini onaylamıyor gibi görünse de, ona saygı duymaya başlar. Fisk, babasını Örümcek Adam'ın öldürdüğünü düşünmesi için onu manipüle ederek Maya'nın saygısından yararlanır. Bu, Maya'nın Echo kişiliğini benimsemesine ve Örümcek Adam'ı alt etmeye çalışmasına yol açar.

Neyse ki Örümcek Adam, Maya'yı babasının ölümüyle hiçbir ilgisi olmadığına ikna etmeyi başarır ve ikisi, Fisk'i devirmek için birlikte çalışır. Romanın sonunda Maya, Peter'a New York'a döndüğünde onu arayacağını söyler. Bu teaser kesinlikle Maya'nın bir noktada seriye geri döneceğini ima ediyor. Marvel's Spider-Man 2'de en azından küçük bir rol oynaması mantıklı olurdu . Ayrıca , 2024'te çıkış yapacak olan Echo serisi için heyecan yaratmaya da yardımcı olacaktır .


Echo'nun Spider-Man 2'ye Dahil Edilmesi Mantıklı


Örümcek Adam oyunlarının hangi karakterlerin ortaya çıkacağı konusunda doğru seçimi yapması her zaman önemlidir . Örümcek Adam tipik olarak sokak düzeyinde bir kahramandır, bu nedenle Doctor Strange veya Thor gibi çok güçlü bir karakterin tanıtılması, hayranların neden bu kahramanın Örümcek'in sorununu onun için çözmediğini merak etmesine neden olabilir. Bununla birlikte, başka bir sokak kahramanı olan Echo, Örümcek Adam'la ortak olacak biri olarak çok mantıklı. Ayrıca Insomniac'ın Spider-Man 2 planları için verdiği tanıma da uyuyor .

Insomniac, süper kahraman alter-egoları kadar ilgili insanlara da odaklanan bir insan hikayesi yaratmak istediğini söyledi. Maya Lopez AKA Echo, Hostile Takeover'da o kadar kişisel bir hikayeye sahipti ki, bu tür bir anlatı için mükemmel görünüyor. Insomniac, Fisk'i veya örgütünün herhangi bir üyesini geri getirmeyi seçerse , Echo'nun daha kötü geçmişiyle nasıl hesaplaştığını keşfetmek için büyük bir şans olacaktır. Peter ve Miles'ın , Venom'u ve diğer kötü adamları devirmek için yardıma ihtiyacı olacak ve Echo, bir ekip oluşturmak için harika bir seçim olacaktır.


1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page