top of page

Marvel 1943, Kara Panter, Kaptan Amerika ve Daha Fazlasını Kimin Oynadığını Açıkladı

Marvel 1943: Rise of Hydra'nın çekirdek kadrosu açıklandı ve hayranlara Kaptan Amerika, Kara Panter ve müttefiklerini kimlerin oynayacağı gösteriliyor.

Marvel 1943: Rise of Hyrda'nın oyuncu kadrosu ve bestecisi açıklandı; hayranlara Kaptan Amerika, Kara Panter ve daha fazlasını kimlerin seslendireceği gösteriliyor. Bir yıldan fazla süren göreceli sessizliğin ardından Skydance Interactive ve Marvel, bu hafta başında gişe rekorları kıran bir Marvel 1943: Rise of Hydra fragmanıyla yaklaşan oyun işbirliklerini büyük bir şekilde gösterdi . Oyun ilk olarak 2022'de ortaya çıktı ve temel dayanak noktası Kaptan Amerika ve Kara Panter'in 2. Dünya Savaşı sırasında Hydra'yı devirmek için güçlerini birleştirmesiydi.

Bu iki efsanevi Marvel kahramanı yolculukta oynanabilecek tek karakter değil; Marvel 1943'te hayranlar ABD askeri ve Cap'in efsanevi Howling Commandoes üyesi Gabriel Jones ile Occupied'da gizli görevde olan Wakadalı casus Nanali rollerini üstlenecek. Paris. Bu dört kahramanın düşmanları aynı olsa da ilk başta aynı fikirde olmayacaklar - Marvel 1943'ün son hikaye fragmanı Kaptan Amerika ile Kara Panter'in birbirleriyle anlaşmazlığını gösteriyor ve iki çizgi roman efsanesiyle bitiyor şiddetli bir mücadeleye kilitlendi.

Marvel ve Skydance oyunun çekirdek kadrosunu resmi olarak açıkladığı için hayranlar artık Marvel 1943'ün kahramanlarını kimin seslendireceğini biliyor . Başlangıç ​​olarak Khary Payton, 2. Dünya Savaşı döneminin Kara Panteri ve daha çok tanınan T'Challa'nın büyükbabası Azzuri'yi seslendirecek . Bu arada Drew Moerlein, Hydra güçlerine karşı yola çıkarken Kaptan Amerika'nın güçlü kalkanını alacak. İyi Kaptan'ın arkasında Gabriel Jones rolünde Marque Richardson yer alırken, Megalyn Echikunwoke da Azzuri'nin yardımına gelen Nanali'yi canlandıracak. Lyne Renee, Fransız Direnişi'nin önemli bir müttefiki olan Julie'yi seslendiriyor ve Joel Johnstone, Howard Stark'ı canlandırıyor.Marvel 1943: Hydra'nın Yükselişi Oyuncular ve Besteciler Listesi


  • Khary Payton - Azzuri/Kara Panter

  • Drew Moerlein - Steve Rogers/Kaptan Amerika

  • Megalyn Echikunwoke - Nanail

  • Marque Richardson-Gabriel Jones

  • Lyne Renee - Julie

  • Joel Johnstone-Howard Stark

  • Stephen Barton - Besteci


Şu anda Marvel 1943: Rise of Hydra'ya bağlı tüm oyuncular arasında çizgi roman hayranları, klasik Teen Titans animasyon serisindeki ve diğer çeşitli DC tabanlı video oyunları ve şovlarındaki Cyborg rolü sayesinde en çok Khary Payton'ı tanıyabilir . Drew Moerlein, Red Dead Redemption 2 ve Horizon Forbidden West dahil olmak üzere çok sayıda video oyununda küçük roller üstlendi . Megalyn Echikunwoke daha önce Arrowverse ve Injustice 2'de DC kahramanı Vixen'ı canlandırırken, Marque Richardson ve Lyne Renee ilk video oyunlarına Marvel 1943'te çıkacak . Son olarak Joel Johnstone, Lost Planet 2 ve Horizon Forbidden West'te küçük karakterlere ses verdi .

Marvel 1943: Rise of Hydra'da ayrıca diğer oyunların yanı sıra Star Wars Jedi: Survivor , Apex Legends ve Titanfall'ın bestecisi Stephen Barton'un müzikleri de yer alacak . Elbette ki Marvel 1943, hem oyun emektarlarından hem de yeni gelenlerden oluşan etkileyici bir yetenek listesi sunuyor. Bu kadro , Marvel 1943: Rise of Hydra'da şu ana kadar gösterilenlerle harika bir iş çıkarıyor gibi görünüyor ve oyuncular, oyun 2025 yılında piyasaya sürüldüğünde tüm performanslarını görebilecek ve duyabilecekler.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments