top of page

Manor Lords Sık Sık İndirim Vaat Ediyor

Son derece ender görülen bir hareketle, Manor Lords'un yayıncısı Hooded Horse, hayranlara en son oyununu lansman sırasında satın alma konusunda baskı hissetmemelerini söylüyor.

Nadiren de olsa, Manor Lords'un yayıncısı Hooded Horse, oyunda sık sık indirim yapma sözü verdi. Söz konusu taahhüt, şirketin Manor Lords'un lansmanına ilişkin düşüncesinin bir parçası olarak teklif edildi.

Manor Lords'un 26 Nisan'da Steam'in en çok satanlar listesinin zirvesine çıkmasıyla bu lansman şu ana kadar inanılmaz derecede iyi gidiyor. Son derece başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden önce strateji oyunu, Valve'ın PC mağazasında 3,2 milyon istek listesine ulaşmayı başardı.


 Manor Lords Rehber Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Manor Lord'un Lansman İndirimi Tek Seferlik Bir Şey Değil

Erken dönemdeki bu güçlü ivme , Manor Lords yayıncısı Hooded Horse'un CEO'su Tim Bender'ın bir açıklama yapmasına yol açtı . Mesajda yöneticinin hayranlara destekleri için teşekkür ettiği ve aynı zamanda bir yayıncıya dile getirebileceği alışılmadık bir tavsiyede bulunduğu görüldü: "Oyunu satın almak için herhangi bir baskı hissetmeyin." Bu noktaya değinen Bender, Manor Lords'un lansman satışının tek seferlik bir şey olmadığını açıkladı. "Bu %25 indirimleri sık sık uygulayacağız ve oyunu daha sonra da almanız için size birçok fırsat sunacağız, [böylece] hiç kimse bu fırsatı kaçırma korkusu hissetmesin" diye yazdı. Bender ayrıca , Manor Lords'un 39,99 dolarlık fiyatının geçici olarak bir puan düşürülmesine rağmen, bazı strateji hayranlarının oyunda tetiği çekmeden önce beklemek isteyebilmesinin bir başka nedeni olarak "erken erişimin herkese göre olmadığını" öne sürdü. 10 Mayıs'a kadar çeyreklik. Erken erişim oyunları genellikle optimize edilmemiş bir durumda piyasaya sürülse de, Slavic Magic'in şehir kurma aracı aslında oldukça gösterişli ancak içerik açısından biraz hafif. Spesifik olarak, bazı tür meraklılarının mükemmel şehirler inşa etmek için kaçınılmaz olarak bundan çok daha fazla zaman harcamasına rağmen, oyunun ilk gün versiyonunun sunduğu şeylerin çoğunu yaklaşık on saat içinde görmek mümkün.

Oyunu satın alma konusunda herhangi bir baskı hissetmeyin... Bu %25 indirimleri sık sık uygulayacağız ve oyunu daha sonra da almanız için size birçok fırsat sunacağız.

Bu bağımsız hit deneyimi yaşamanın alternatif bir yolu da Xbox Game Pass aracılığıyla Manor Lords'u kapmak olabilir . City builder'ın erken erişim sürümü PC'ye özel olduğundan, Microsoft aboneleri oyunu PC Game Pass veya hizmetin Ultimate katmanı aracılığıyla sırasıyla ayda 9,99 $ ve 16,99 $'dan başlayan fiyatlarla oynayabilirler. Oyunun bu sürümünü oynamanın tek küçük dezavantajı, ilk günkü sürümü Valve'ın vitrinindeki sürümle aynı olmasına rağmen güncellemelerinin Steam'in biraz gerisinde olabilmesidir.

Slavic Magic'in arkasındaki tek geliştirici Greg Styczeń, daha önce ortaçağ şehir kurma oyununu "yaklaşık bir yıl" boyunca erken erişimde tutmayı planladığını söylemişti. Ancak bu zorlu zaman çizelgesi, oyuncu geri bildirimlerinin gelişimi nasıl etkilediğine bağlı olarak değişebilir. Şimdilik plan, oyunu geliştirmeye devam etmek ve oyuncuların ileride ne tür Manor Lords özellikleri ve içeriği görmek istediklerine ilişkin görüşlerini ölçmek.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page