top of page

Manor Lords: Denemeniz Gereken En İyi Modlar


Manor Lord'ların Erken Erişimin çok erken aşamalarında olması nedeniyle , tarihi şehir inşa etme özelliğinin birçok özelliği devam eden bir çalışmadır veya ne yazık ki dengesizdir. Hal böyle olunca birçok oyuncu yamaları ve güncellemeleri beklerken modlara yöneliyor.


En iyi Manor Lords modlarının çoğu küçük sorunları düzeltmek, sınırlamaları kaldırmak ve yaşam kalitesini iyileştirmekle ilgili olsa da, bazı modlar yeni içerik ekler. Örneğin oyuncular, üçüncü şahıs modunda kullanılan varsayılan lordun yerine özel armalar alabilir veya yeni modeller yükleyebilir.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


1Texture Lüks Projesi

Arazi ve Yeşillik Dokularını İyileştirir

  • Beathustler'ın Doku Yükseltme Projesi modunun bağlantısı

Genel olarak Manor Lords çoğu bilgisayarda çok iyi çalışıyor ve yalnızca oyuncular olağanüstü büyük kasabalar inşa ettiğinde sorun yaşıyor. Bu nedenle çoğu kişi, Texture Upscale Projesi tarafından sağlanan inanılmaz derecede daha ayrıntılı dokular karşılığında FPS'de hafif bir kaybın üstesinden gelebilir.

Bu mod, bazı arazilerin, ağaçların ve çiçeklerin normalde bozulan dokularını geliştirir. Bu, özellikle oyuncular yakınlaştırdığında veya ziyaret modunda dolaşırken oyunun daha da güzel görünmesine yardımcı olur.

2Depolama Artı Artı

Tüm Binaların Depolama Kapasitesini Artırır

  • Mith86arg tarafından sunulan Storage Plus Plus moduna bağlantı

Binaların maksimum kapasitede olduğu ve bunun sonucunda üretimin durma noktasına geldiğine dair sürekli bildirimler almak Manor Lords'ta oldukça can sıkıcı olabiliyor . Neyse ki, Storage Plus Plus tüm binaların depolama alanını arttırdığı için bu sorunu çözecek bir mod var. Buna , özellikle dolmaya eğilimli olan Fırınlar gibi Arka Bahçe Uzantıları da dahildir .

Stok seviyelerini yönetmek oyunun bir parçası ve ayrılmaz bir parçası olduğundan böyle bir mod hile olarak görülebilirken, günün sonunda Manor Lords tek oyunculu bir deneyimdir ve oyuncular sadece bu oyunun tadını çıkarmak istedikleri için kendilerini kötü hissetmemelidir. kendileri bilir.

3Arttırılmış Garnizon Sınırı

Dört Garnizon Kulesi İle Oyuncular Çok Daha Büyük Bir Garnizona Sahip Olabilir

  • YinjiD'nin Arttırılmış Garnizon Limiti modunun bağlantısı

Manor Lords'un Total War oyunları gibi büyük ölçekli savaşlarla ilgili olmaması gerekirken , bu durum oyuncuların sürükleyici savaşlardan keyif almasını ve daha fazlasını istemesini engellemiyor. Şu anda oyuncular yalnızca bir Garnizon Kulesi inşa edebilirler, bu da maiyetlerinde en fazla 24 silahlı adam bulundurabilecekleri anlamına gelir.


Ancak Arttırılmış Garnizon Limiti modu, oyuncuların dört Garnizon Kulesi inşa etmesine olanak tanıyor, bu da onların rütbelerinin maksimum 60'a kadar çıkabileceği anlamına geliyor. Kasabanın milisleri ve kiralanan paralı askerler yedekte olduğundan, oyuncular yakında tam bir orduya sahip olacaklar. Oyunun bu yönünden hoşlananlar için tartışmasız daha eğlenceli olmasının yanı sıra, daha fazla adama sahip olmak, oyuncuların Manor Lords'ta daha fazla toprak fethetmesine de yardımcı olacaktır .

4Ziyaret Modunda Şövalye Olarak Oynayın

Oyuncular Üç Zırh Varyasyonu Arasından Seçim Yapabilir

  • NorskPL'in Ziyaret Modu modunda Şövalye Olarak Oynama Bağlantısı

Üçüncü şahıs ziyaret modunda kullanılan lordun yerini alan birçok mod, oyuncuların Shrek, Geralt of Rivia veya Kingdom Come: Deliverance'dan Henry of Skalitz olarak köylerinde dolaşmasına olanak tanıyan modlar da dahil .

Bununla birlikte, bunlar aldatıcı olduğundan ve tarihin derinliklerinden uzaklaştığından, belki de çoğu oyuncu için en iyi seçenek, oyuncuların ortaçağ şövalyeleri olmalarına olanak tanıyan bir mod olacaktır. Ziyaret Modunda Şövalye Olarak Oyna modunun devreye girdiği yer burasıdır ve etkileyici bir şekilde, oyuncuların seçebilecekleri üç zırh seçeneği bile vardır.


5Game of Thrones'un Arması

Oyuncuların Gösterideki İkonik Mühürleri Kullanmasına İzin Verir

  • NiickBuzz tarafından hazırlanan Game of Thrones Coat of Army modunun bağlantısı

Oyunlarda kişiselleştirme her zaman takdir edilir ve Manor Lords'da oyuncular yüklemeden önce yalnızca kendi armalarını yapmakla kalmaz, aynı zamanda özel görüntüleri de içe aktarabilirler. Armaları her zaman sağ üst köşede görünecek, ancak etkileyici bir şekilde askeri pankartlarda da görünecek ve savaşları daha da destansı hissettirecek.


Bunu akılda tutarak, kendini adamış oyuncular özel pankartlardan oluşan koleksiyonlar oluşturmaya başladı ve bariz nedenlerden dolayı en popüler olanlardan biri de Game of Thrones Coat of Arms modudur. Bu koleksiyon, Westeros'un ana Haneleri için güzelce yapılmış mühürler içerir ve oyuncuların diledikleri gibi rol yapmalarına olanak tanır. Bu mod, Manor Lords'u harika Game of Thrones modlarına sahip en yeni oyunlardan biri haline getiriyor .

6Ücretsiz Beceriler

Oyuncular İstedikleri Gelişim Noktalarının Kilidini Açabilirler

  • Fasul2k'nin FreeSkills modunun bağlantısı

Bazı oyuncular Manor Lords gibi bir oyunun zorluklarının tadını çıkarırken , köyü en aza indirmeye ve en zorlu koşullara karşı hayatta kalmaya çalışırken, diğerleri daha rahatlatıcı bir zaman arıyor. FreeSkills gibi bir mod bu konuda yardımcı olabilir, çünkü oyuncuların önce başkalarının kilidini açmak zorunda kalmadan istedikleri Geliştirme Noktalarının kilidini açmasına olanak tanır.

Oyunun mevcut sürümü bölge başına yalnızca altı Geliştirme Noktasının açılmasına izin verdiğinden, oyuncuların edinebilecekleri yeni teknoloji sınırlıdır. Bu nedenle, sırf başkalarına erişim sağlamak için bazı istenmeyen noktaların kilidini açmak kötü hissettiriyor. Bu basit mod bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page