top of page

Manor Lords: At Nasıl Alınır?

Manor Lordlarında ticaret söz konusu olduğunda atlar olmazsa olmazlardır; oyuncuların nasıl elde edebileceği aşağıda açıklanmıştır.Manor Lords, oyuncuları bir şehri kurup gelişen bir yerleşim birimine dönüştürmek için heyecan verici bir harekata başlamaya teşvik eden klasik bir şehir kurma oyunudur., şehrin büyümesi ve gelişmesi için hayati önem taşıyan kaynakları yönetmek, yapılar inşa etmek ve hayvancılığı denetlemek gibi birçok aktiviteye katılmaya teşvik ediyor


Şaşırtıcı bir şekilde oyun, atların en hızlı ve en verimli ulaşım aracı olduğu birçok hayvancılık seçeneği sunuyor. Bununla birlikte at toplamak sanıldığı kadar kolay değildir. Kendi atlarına sahip olmak isteyen Manor Lords oyuncuları için bu kılavuz, sürecin neleri gerektirdiğini ana hatlarıyla anlatacaktır.


Manor Lords'ta At Nasıl Alınır?Atlar, Malikane Lordlarında ticaret verimliliğini artırmada çok önemli bir rol oynar . Atlarınız olduğunda, tüccarlarınız Ticaret Noktaları arasında hızla hareket edebilir , bu da ticaret operasyonlarınızı daha hızlı ve daha kazançlı hale getirir. Manor Lords'ta at satın almanın iki yolu vardır .


Bir Askı Direğinden At Nasıl Sipariş Edilir
Manor Lords'ta at edinmenin en basit yollarından biri Otostop Direği kullanmaktır . Bir Bağlantı Direği inşa etmek için bir birim Keresteye ihtiyacınız vardır . Daha sonra inşa menüsüne gidebilir, Lojistik bölümünden Otostop Karakolu'nu seçip bir konum belirleyebilir ve inşaatı onaylayabilirsiniz. Bu işlem tamamlandıktan sonra Otostop Direği bir at için yer sağlar ve daha fazla sipariş vermenizi sağlar.


Otostop Direği'ni inşa ettikten sonra bir at sipariş etmek için yapıyla etkileşim kurun ve "Yeni Bir At Sipariş Et" seçeneğini seçin. Tek bir at için size 30 Regional Wealth'e mal olacak ve bir karakter kısa bir bekleme süresinden sonra onu yerleşim yerinize getirecektir.


Hayvancılık Ticaret Merkezi Aracılığıyla Atlar Nasıl İthal Edilir?


Hızlı bir şekilde birden fazla at elde etmek için Hayvancılık Ticaret Merkezinden yararlanmalısınız. Bir tane inşa etmek için 2 birim kereste toplayın ve inşa menüsüne erişin. Hayvancılık Ticaret Merkezini seçin ve yerleşim yerinizde onu inşa etmek için iyi bir yer bulun.Oluşturulduktan sonra Ticaret gönderisine dokunun ve ardından Ticaret sekmesine gidin . Atları seçin ve Ticaret Kuralını İthalat olarak değiştirin . Kaç at istediğinize karar verin ve tüccarların onları şehrinize getirmesini bekleyin. Atları Hayvancılık Ticaret Merkezi aracılığıyla ithal etmenin 30 Bölgesel Zenginliğe mal olduğunu unutmayın ; bu, hızlı bir şekilde at edinmek isteyenler için kullanışlı olabilir.


 

Manor Lords


PLATFORMLAR

PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Slavic Magic

YAYINCI(LAR)

Hooded Horse

TÜR(LER)

Strateji, Şehir Kurma

MOTOR

Unreal Engine 4


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page