top of page

Manor Lords: Nasıl Ticaret Yapılır?

Manor Lords'ta müreffeh bir kasaba inşa etmek için ticaret şarttır. Bu kapsamlı kılavuzda bu mekanizma hakkında daha fazlasını keşfedin.

Manor Lords, şehir inşasını ve savaşı ilgi çekici bir şekilde birleştiriyor; burada kaynak toplama yoluyla yerleşimlerinizi genişletmeye odaklanıyorsunuz. Ancak yolculuğunuza eli boş başladığınız için değerli kaynakları toplamak göz korkutucu bir görev olabilir. Ticaretin devreye girdiği yer burasıdır. Manor Lords'ta ticaret başlangıçta mevcut değildir, önce kilidinin açılması gerekir. Ancak neyi, ne zaman takas edeceğinizi anlamak, şehrinizin refahı için çok önemlidir. Bu nedenle, ticaretle ilgili önceden bilgi sahibi olmak, şehrinizin gelişmesine yardımcı olmak için çok önemlidir. Bu kılavuzda bununla ilgili daha fazla ayrıntı öğrenin.Manor Lords'ta Ticaretin Kilidini Açma

Manor Lords'da ticaret mekaniği, kendi kasabanızda kıt olan kaynakları toplamak için diğer kasabalarla etkileşimi içerir. Bu, özellikle kaynakların, silahların ve hayvanların sınırlı olduğu ilk aşamalarda, şehrinizin hayatta kalması için hayati öneme sahiptir .

Manor Lords'ta ticarete başlamak için ya bir Ticaret Merkezi ya da Hayvancılık Ticaret Merkezi inşa etmeniz gerekir . Ticaret Postası mal ve malzemelere odaklanırken Hayvancılık Ticaret Postası hayvancılığı yönetir. İnşa edildikten sonra seçtiğiniz Ticaret binasına tıklayın ve Ticaret sekmesini seçin. Burada ithalat veya ihracata uygun malların bir listesini bulacaksınız.


Ticaret Kuralları, Açıklandı

Almak veya satmak istediğiniz tutarı artı veya eksi butonlarını kullanarak ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz kaynağı ayarladıktan sonra, bir Ticaret Kuralı oluşturmak için soldaki açılır menüyü kullanın . Üç seçenek mevcut.


  • İthalat : Zenginliğinizi kullanarak diğer şehirlerden köyünüze kaynak getirebilirsiniz.

  • İhracat : Sahip olduğunuz fazla kaynakları satabilir ve bunun karşılığında zenginlik elde edebilirsiniz.

  • Tam Ticaret : Tam Ticaret ile öğelerin hem satışını hem de satın alımını gerçekleştirin.Manor Lords'ta Ticaret Yapmanın İpuçları

İşte oyunda ticaret becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek birkaç ipucu.

  • Elde edilmesi kolay malların ihracatına odaklanın . Bu kaynaklar bol miktarda mevcuttur ve daha az çabayla üretilebilir.

  • Daha fazla para kazanmak için Bira, Pelerin ve Ekmek gibi ekstra Bölgesel Zenginlik karşılığında satılan ürünleri ihraç edin .

  • Ticareti hızlandırmak ve daha hızlı ithalat ve ihracatı kolaylaştırmak için Ticaret Merkeziniz için bir At satın alın .

  • Yerleşim seviyenizi ve Burgage Arsalarınızı artırmak için ihtiyaç duyduğunuz temel öğelere odaklanın.

  • Aşırı miktarda bulunan malzemeleri de satabilirsiniz . Bunu yaparak depolama alanını boşaltabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.
4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page