top of page

Lightyear Frontier: Çiftçilik için En İyi Mahsuller

Lightyear Frontier'da doğru mahsulleri yetiştirmek, oyuncuların mekanik ihtiyaç duydukları her yükseltmeyi yapmak için iyi donanıma sahip olmalarını sağlar.  • Erkenden hızlı para kazanmak için Polyberries yetiştirin. Kısa büyüme süreleri onları mükemmel para kazandıran ürünler haline getiriyor.

  • Havuç ve Rabbage, Lightyear Frontier'daki erken yükseltmeler için çok önemlidir . Mümkün olduğu kadar çok tohum ekin ve toplayın.

  • Zappertwig'ler çok yönlüdür ve oyunun ileri safhalarındaki yükseltmeler için gereklidir. Bunları Piller ve Çelik Elektronik için saklayın.


Lightyear Frontier , uzayın en uzak noktalarında , tanımlanamayan bir uzaylı gezegende, oyuncuları çiftlikle ilgilenen, makine kullanan bir kaşif rolüne sokuyor. Oyuncular, maceraları boyunca gezegeni keşfedecek ve doğal hallerine döndürülmesi gereken yeni alanlar keşfedecek. Her bölge keşfedilecek yeni yaban hayatı, toplanacak kaynaklar ve elbette yetiştirilecek mahsuller sunuyor.


Çiftçilik, Lightyear Frontier'ın temel bir özelliğidir ve oyunun çoğu, oyuncuların çiftçi şapkalarını takmalarını ve yükseltmeler yapmak ve kendi çiftliklerini inşa etmek için gereken malzemeyi elde etmek amacıyla mahsulleriyle ilgilenmelerini gerektirir.


Tüm mahsullerin kullanım alanları olsa da bazıları diğerlerinden çok daha değerlidir. Buğday gibi mahsuller, Dekorasyon hazırlamak ve tüccara satmak için harikadır ve Coilvines gibi diğer mahsuller, birkaç üst düzey yükseltme için gereklidir. Lightyear Frontier'ın oynanışı sırasında genel kullanışlılık açısından en iyi mahsulleri burada bulabilirsiniz .


6

Böğürtlen

Başlamak İçin Gerekli ve Para Kazanmak İçin HarikaOyuncuların karşılaşacağı ilk mahsul Polyberries'dir . Başlangıç ​​alanı boyunca bolca dağılmış halde bulunurlar. Her ne kadar oyunun başındaki birkaç yükseltme için gerekli olsalar da , kullanışlılıkları hızla tükeniyor.


Bununla birlikte, yalnızca iki günlük bir büyüme süresine sahip olması ve tohumlarının hazır olması sayesinde, Polyberries çok iyi para kazandıran mahsuller sağlar. Özellikle erken dönemde fazladan para biriktirmek isteyen oyuncular, mümkün olduğu kadar çok Polyberry yetiştirmekten korkmamalıdır.


5

Havuç ve Rabbage

Temel Erken Yükseltmeler İçin Temel MalzemelerOyunun ortasının başlarında önemli olan Caroots ve Rabbage son derece faydalıdır, ancak yalnızca oyuncular gerekli yükseltmelere yetene kadar, bu noktada yararlılıkları hızla kaybolur. Ancak oyuncular bu iki bitkiyi keşfettiklerinde toplayabildikleri her tohumu toplayıp ekmeye odaklanmalıdır.


Havuçlar Pine Heights'ta ve Rabbage Edge Cliffs'te bulunabilir; bunların her ikisi de varsayılan mekanik ekipmanla geri yüklenebilen alanlardır. Bu iki tesis, oyuncuların sonraki iki alanı yenilemek için ihtiyaç duyduğu yükseltmelerde birlikte kullanılacak. Buna ek olarak, Yem ve Assembler tariflerinin birçoğu bu iki bitkiden birinin yanı sıra birkaç isteğe bağlı ancak faydalı makine yükseltmesine dayanmaktadır.


4

Buğday

Hızlı, Ucuz Dekorasyonlar İçin HarikaNe yazık ki Buğday , mekanik yükseltmeler yaparken veya üretken makineler oluştururken kullanışlı değildir. Ancak konu Dekorasyon oluşturmaya geldiğinde son derece faydalıdır. Başka pratik bir kullanımı olmadığından, bu buğday bazlı dekorasyonları yapmak, herhangi bir çiftliğin seviyesini yükseltmenin ve ekstra bonuslarının kilidini açmanın ucuz, kolay ve hızlı bir yoludur.


Buğday oyunun başlarında tüccar standında mevcuttur, ancak vahşi doğada hiçbir yerde bulunamaz. Oyuncuların rahatlık seviyeleri tamamen yükseltildiğinde, Buğday ekstra para toplamak için de iyi bir ürün olabilir. Radyo Kulesini inşa ettikten sonra mevcut görevlerden biri oyuncuların 150 Buğday teslim etmesini istiyor. Bu küçük bir sipariş değil, ancak bunu tamamlamak 10.000 $'lık bir ödemeyi beraberinde getiriyor.


3

Kromanize Et

Demir Parçalar ve Bir Çok YağOyunun ortasından sonuna kadar Chromaize Oil, bir avuç yararlı, çoğu zaman gerekli yükseltmelerle son derece etkili bir rol oynuyor. Petrolün kendisi doğrudan Spike Saw'ın hasarını yükseltmenin yanı sıra inanılmaz derecede kullanışlı Tarla Pulluğu yükseltmesinin kilidini açmaya da gidiyor. Ancak oyuncunun Chromaize Oil'inin çoğu muhtemelen Demir Parçaların ve Sarı Merceklerin yapımında kullanılacaktır.


Özellikle Demir Parçalar üzerinde durulmaya değer; zira bunlar, oyuncuların son alanları yenilemek için ihtiyaç duyacağı Sulama Hortumunun gücüne yapılan son yükseltmede gerekli bir malzeme olduğu kadar, Spike Testerenin gücünü de kullanarak ona daha da fazla hasat yapma yeteneği kazandırıyor. en güçlü kaynaklar . Demir Parçaların her birinin üretimi için 5 Kromaize Yağı gerekir ve bu yükseltmelerin her ikisi de 5 Demir Parça gerektirir; bu nedenle bol miktarda Kromaize ekmekten korkmayın.


2

Bal şişesi

Çelik Parçalar ve BalmumuDemir Parçalar kulağa eziyet gibi geliyorsa hayal kırıklığına uğramayı bekleyin çünkü Çelik Parçaların her birinin yapımı için 9 Bal Şişesi gerekir. Neyse ki Honeyşişeler yalnızca iki kısa günde büyüyor ve Steel Parts'tan gelen yükseltmeler yalnızca isteğe bağlı, yaşam kalitesi iyileştirmeleridir. Balşişeleri, Mountainside Sahili ve Ova Ovaları'nda yetişen, oyunun son safhalarına ait bir bitkidir ve her ikisinin de temizlenmesi için tamamen geliştirilmiş hortumlar ve vakumlar gerekir.


Bal Şişeleri, çelik parçalarda kullanılmalarının yanı sıra, Balmumu oluşturmak için Güneş Enerjili Kurutucuya da atılabilir ve hızlı büyüme süreleri, onları para kazanma döngüsüne dahil etmek için harika bir seçenek haline getirir .


1

Zappertwig

Piller, Elektronik Donanımlar ve Oyun Sonu YükseltmeleriŞu ana kadarki en kullanışlı ve çok yönlü ürün Zappertwig'dir . Oyuncular Zappertwig'i aldıktan sonra oyunun geri kalanı boyunca inanılmaz derecede alakalı kalacaklar. Diğer bitkilerden farklı olarak , Piller ve Çelik Elektronik gibi birkaç ek üretim tarifinde kullanıldıkları için oyuncular Zappertwig'lerinin çoğunu Petrole dönüştürmekten kaçınmalıdır.


Sarı Orman'da oyunun oldukça erken safhalarında bulunurlar. Oyuncular bu bölgeyi yeniledikten sonra toplayabilecekleri Zappertwig Tohumlarına dikkat etmelidir. Piller ve Çelik Elektroniklerin her ikisinin de işlenmesi 3 Zappertwig gerektirir ve bir avuç mekanik yükseltme için gereklidir.4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page