top of page

LEGO Fortnite: Spyglass Nasıl Alınır (ve Nasıl Çalışır)

Fortnite'ın LEGO modu, Gone Fishin' güncellemesine Spyglass'ı ekledi; oyuncuların onu nasıl üretip oyunda kullanabileceği aşağıda açıklanmıştır.Fortnite'ın popüler LEGO oyunu için Gone Fishin güncellemesiSpyglass'ı ekledi ve pek çok hayran, öğeyi nasıl edinip oyunda nasıl kullanabileceklerini hemen merak etmeye başladı.


Yepyeni balık avlama öğelerinden kum ve cam gibi daha önce hiç görülmemiş malzemelere kadar pek çok ilginç özellik, v28.30 güncellemesinin yayınlanmasıyla LEGO Fortnite'a eklendi. Örneğin balık tutma mekaniği, oyuncuların çeşitli kamışlar üretmesine ve balık yakalamasına olanak tanır ve bu da istatistiklerini yenilemek için kullanılabilir. Gözden kaçması oldukça kolay olan gerçekten kullanışlı bir öğe Spyglass'tır ve burada hayranların bu konuda bilmesi gereken her şey var.


Fortnite'ta Spyglass Nasıl Alınır?Bu teleskopik eşyayı yapmak biraz zor olabilir çünkü oyuncuların bunun için çok çeşitli eşyalara ihtiyacı olacak. LEGO Fortnite'ta Spyglass'ı üretmek için 4 Cam ve 1 Knotroot Çubuğuna ihtiyaçları var .


LEGO Fortnite'ta cam elde etmek için kullanıcıların öncelikle çöl biyomunda bulunan kumu alması gerekiyor. Kum yalnızca kürekle elde edilebilir, bu nedenle ellerinde hazır bir kürek olduğundan emin olmaları gerekir. Daha sonra hayranların bir Metal İzabe Tesisi inşa etmeleri gerekiyor ve bunun için 3 Blast Core, 5 Brightcore ve 35 Obsidian Slab almaları gerekiyor .Metal Smelter hazır olduğunda oyuncular 2 Sand ve 1 Brightcore kullanarak cam üretebilirler . Spyglass'ın 4x Glass gerektirdiğini göz önünde bulundurarak gerekli miktarda eşyayı buna göre toplamaları gerekir. Gerekli Knotroot Çubuğunu elde etmek için oyuncuların ayrıca knotroot almaları ve onu Kereste Fabrikasına yerleştirmeleri gerekir. Eşyaları temin ettikten sonra, Spyglass'ı oluşturmak için Üretim Tezgahını kullanabilirler .


Fortnite'ta Spyglass Nasıl Kullanılır?Spyglass'ı kullanmak oldukça basittir; oyuncuların tek yapması gereken, önce onu envanterlerine yerleştirmektir. Donatıldıktan sonra kullanabilmek için etkileşim düğmesine basmanız yeterlidir.


Spyglass, kullanıcıların yakındaki ortamları yakınlaştırmasına ve uzaktaki öğeleri bulmasına olanak tanır . LEGO modunun devasa açık dünyasında öğeleri tespit etmek son derece zor olabilir, bu nedenle çeşitli durumlarda oldukça faydalı olabilir. Ek olarak oyuncular bunu alanları ve düşmanları tanımlamak için de kullanabilirler. Genel olarak, envanterde bulunması oldukça kullanışlı bir öğedir, çünkü yalnızca fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onlara oldukça fazla zaman kazandırabilir.


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page