top of page

League of Legends Yeni PvE Modu Ekleniyor

Geliştirici Riot Games, League of Legends işbirlikçi PvE Bullet Heaven hayatta kalma oyun modunun devam eden gelişimi hakkında daha fazla ayrıntı veriyor.

League of Legends geliştiricileri başka bir PVE oyun modu ekleme planlarını duyurdu. League of Legends için yaklaşan yıl ortası etkinliği,Riot Games'in popüler çevrimiçi çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası için yeni etkinlikler, denge değişiklikleri ve Lee Sin için görsel bir güncelleme ile bol miktarda yeni içerik sağlamayı vaat ediyor.

League of Legends öncelikle Summoner's Rift'in 5'e 5 formatıyla bilinmesine rağmen , daha önce de işbirlikçi oyun modlarıyla uğraşmıştı. En bilineni, Doom Bots'un daha önce oyuncuları yapay zeka kontrollü şampiyonlarla karşı karşıya getirmesiydi; bu durum, bu düşman karakterlere gülünç derecede dengesiz yetenekler verilmesi ve her maçın sonunda devasa bir Şeytan Teemo'nun yardım etmesiydi. Star Guardian's Invasion ve Odyssey: Extraction etkinlikleri ayrıca işbirlikçi kurşun cehennemi tarzı oynanış unsurlarıyla oynanır; burada oyunculardan oluşan bir ekip, bir yandan düşman dalgasından sonra dalgaları savuştururken, bir yandan da bitmek bilmeyen mermi dalgalarından kaçınır. Şimdi, Riot geliştiricileri, yaklaşan yıl ortası güncellemesiyle aynı zamanda çıkması planlanan tamamen yeni başka bir PvE oyun modu hakkında daha fazla ayrıntı verdi. Geliştiriciler Selena Liu ve Eduardo Cortejoso , Riot Games'in yaklaşan League of Legends projelerine değindiler ; bu projeler arasında, planlanan PvE mermi cenneti tarzı hayatta kalanlara kısa bir bakış da vardı. Cortejoso ayrıca oyuncuların henüz isimlendirilmemiş modu kendi başlarına veya bir grup arkadaşıyla birlikte oynayabileceklerini ve oyun deneyiminin önceki PvE etkinliklerinden oldukça farklı hissedeceğini açıkladı ancak geliştirici olası değişiklikler hakkında ayrıntılı bilgi vermedi.


League of Legends'ın yakında çıkacak PVE özelliği hakkında pek bir şey bilinmiyor . Ancak geliştiriciler, diğer Bullet Heaven tarzı oyunları anımsatan bir görüntü olan, şampiyon Jinx'in bir düşman sürüsüyle çevrelendiğini gösteren bir ekran görüntüsüyle hayranlara özelliğin devam eden gelişimine kısa bir bakış sundu. Oyun modu, Ocak 2024'teki geliştirici güncellemesinde duyurulmuştu ve League of Legends'a daha sıradan bir yaklaşım olarak tasarlandığı bildirildi; Arena'nın kaotik 2v2v2v2 düellolarından daha az gergin olması ve yine de benzersiz bir çekirdek sağlaması amaçlanmıştı. oyun deneyimi.

League of Legends'ın İsabet veya Kaçırma Oyun Modları

Planlanan Bullet Heaven'dan sağ kurtulan PVE'nin League of Legends'ın oyuncu kitlesinde yankı uyandırıp uyandırmayacağı henüz bilinmiyor . MOBA, 2009'da yalnızca 17 şampiyonla piyasaya sürülmesinden bu yana birçok oyun modunun yükselişine ve düşüşüne tanık oldu . Ultra Rapid Fire ve One For All gibi bazı modlar toplulukta başarı yakalamış olsa da, bu öne çıkan modların birçoğunun ya kısa süreliğine geri döndüğü ya da düşük oyuncu popülasyonu nedeniyle oyundan tamamen çıkarıldığı da unutulmamalıdır.


4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page