top of page

Hunter X Hunter: Nen X Impact Yayın Penceresini ve Yeni Karakteri Açıkladı

Bushiroad Games ve Eighting, yaklaşmakta olan Hunter X Hunter: Nen X Impact etiket dövüş oyunu için kadroya yepyeni bir karakterle birlikte bir çıkış penceresi açıkladı : Biscuit Kreuger veya Bisky. Hunter X Hunter: Nen X Impact yılın başında ortaya çıktı ve uzun süredir devam eden anime ve manga serisine dayanan yeni bir dövüş oyunuyla hayranlarını heyecanlandırdı. Nen X Impact'in tanıtım fragmanında yer alan kadroda hayranların diğer favorilerinin yanı sıra Gon Freecs, Killua Zoldyck ve Kurapika gibi ana karakterler yer alıyordu.

Hayranlar son birkaç ayda Nen X Impact'in kadrosu için ek karakterlerin ortaya çıkmasıyla birlikte daha fazla bilgi aldı . Şu ana kadar Hunter X Hunter'ın hem kahramanlarını hem de bazı kötü adamlarını içeren on karakter ortaya çıktı . Oyun, Marvel vs. Capcom serisine ve Arc System Works'ün Dragon Ball FighterZ serisine benzer bir 3v3 Tag Team dövüş oyunu olacak . Arc System Works, geçtiğimiz günlerde oyunu Japonya dışında yayınlamak için Bushiroad Games ve Eighting ile ortaklık kuracağını ve çıkış penceresi gibi yeni ayrıntıları açıkladı.


Summer Game Fest hafta sonunda gerçekleşen IGN Live etkinliği sırasında Hunter X Hunter: Nen Impact, oyunun 2024'te çıkacağını açıkladı. Bu net bir çıkış aralığı olmasa da önceki fragmanlarda yalnızca oyunun 2024'te çıkacağı belirtiliyordu. gelişim. Arc System Works ayrıca oyunun yurtdışında yayınlanmasına yardımcı olacağını doğrulamak için zaman ayırdı ve hayranlar , Guilty Gear Strive ve Under gibi dövüş oyunlarına ilişkin diğer duyuruların yanı sıra, bu Temmuz Anime Expo 2024'te oyunu deneme şansına sahip olabilecekler. -Doğumda Gece 2 Sys:Celes .


Hunter X Hunter: Nen X Etkisi 2024'te Onaylandı

Nen X Impact ayrıca başka bir oynanabilir karakter olan Biscuit Krueger veya tercih ettiği takma adı olan Bisky için yeni bir fragman yayınladı. Bisky, Hunter X Hunter'ın Greed Island Arc'ında tanıtılan bir avcıdır ve serinin en güçlü ve önemli karakterlerinden biridir. Genç bir kıza benzeyebilir ama bu onun uzun boylu ve kaslı bir kadın olarak gerçek görünümüyle çelişiyor. Bu özellik, küçük, inanılmaz derecede çevik ve karşı tabanlı bir stile sahip olduğu ve daha yaşlı, daha hantal formuna dönüşme yeteneğinin olduğu oynanışına doğrudan dahil edilmiştir. Bu yeni form, Bisky'nin saldırı ve savunma gücünü doğrudan artırıyor ve oyuncular anında bunlar arasında seçim yapabiliyor.

Hunter X Hunter: Nen X Impact için Şu Anda Onaylanmış Karakterler

  • Bisky

  • Genthru

  • Gon Freecs

  • Hisoka Morrow

  • Killua Zoldyck

  • Kurapika

  • Leorio Paradinight

  • Machi Komacine

  • Isaac Netero

  • Uvogin

Hayranlar , Nen X Impact'in küçük bir lansman kadrosuna sahip olabileceğinden endişe duyuyor ve kadronun yalnızca 16 karakterden oluştuğuna dair raporlar var. Bazı hayranlar, oyunun 2024 yayınlanma aralığının, oyunun çıkışı ile olası çıkışı arasındaki fark göz önüne alındığında, başlangıçta neden az sayıda dövüşçü bulunduğunu açıklayabileceğine inanıyor. Bu endişelerin geçerli olup olmadığını söylemek için henüz çok erken, dolayısıyla hayranların resmi bir çıkış tarihi verilene kadar beklemesi gerekecek.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page