top of page

Helldivers 2'de Yeni Silahların Kilidini Açma

Helldivers 2'de yeni silahların kilidini açmak için oyuncuların görevlerden kazanılan Madalyaları veya Süper Kredi premium para birimini kullanarak Warbond satın almaları gerekiyor.Helldivers 2'de Terminidlerle savaşmak için silahlara ihtiyacınız var ve neyse ki oyun, kilidini açmanız için özenle seçilmiş bir ateşli silah ve el bombası cephaneliğine sahip. Silahlarınız böcekleri yok etmeye yarayan araçlardan çok daha fazlasıdır; bunun yerine kooperatif ekibinizde hangi rolü oynamayı seçeceğinizi tanımlarlar. Başlangıç ​​silahlarınızın ötesine geçmeyi ve yeni silahların kilidini açmayı öğrenmek çok önemlidir.


Yeni silahlar elde etmek için sizin ve manganızın, Helldivers 2'nin Madalyalarını toplamak için yan görevleri ve günlük zorlukları üstlenerek savaş alanı hedeflerinizi tamamlamanız gerekecek . Madalyalar daha sonra Warbond'lar aracılığıyla yeni silahların kilidini açmak için harcanabilir; bu, Terminidlerle savaşmanın size cephaneliğinize yeni silahlar eklemek için tam olarak ihtiyacınız olan şeyi sağladığı güzel bir döngü oluşturur.


Helldivers 2'de Yeni Silahların Kilidini AçmaSavaş alanında Chargers'ı öldürerek bazı Madalyalar topladıktan sonra , ekranınızın üst kısmına giderek Satın Alma Merkezine gidin . Bu, silahların ve Warbond gibi diğer ödüllerin kilidini açmak için Madalya harcayabileceğiniz oyun içi mağazayı açar.


Yazının yazıldığı an itibarıyla Helldivers 2'nin standart sürümünü satın alan oyuncular Helldivers Mobilize'a erişim hakkına sahip ! Savaş bonoları ve birkaç sayfa açılabilir öğe ve alınabilecek ödüller. Daha sonraki sayfalarda daha fazla Madalyaya mal olan ödüller bulunur ve Strateji Taşları gibi diğer faydalı öğelerin kilidi de aynı şekilde açılır. Bu nedenle, seçtiğiniz oyun tarzınıza ve yapınıza en uygun silahlara öncelik vermek iyi bir fikirdir .


Alternatif olarak, harcayacak paranız varsa Super Credits: Helldivers 2'nin premium para birimini kullanarak Warbond satın alabilirsiniz . Bunlar, oyun vitrinlerinde mikro işlemler olarak mevcuttur, ancak aslında Süper Kredileri ücretsiz olarak alabilirsiniz - genellikle İlgi Çekici Nokta (POI) yan hedeflerini tamamlayarak.


Helldivers 2'deki Tüm SilahlarBu nedenle Madalyalarınızı ve Süper Kredilerinizi neye harcadığınıza dikkat ettiğiniz sürece Helldivers 2'de silahların kilidini açmakta sorun yaşamazsınız .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page