top of page

Enshrouded Shroud Weaver Asası Nasıl Alınır?

Bir büyücünün Enshrouded'da alabileceği en iyi silahlardan biri olan Shroud Weaver Asası ile büyülü yıkım yağdırın.Enshrouded'daki canavar sürülerini yok etme konusunda büyücüler genellikle en iyisidir . Yapabilecekleri büyüler hem gruplara hem de tekli hedeflere karşı muhteşemdir. Ancak en büyük büyücüler bile ellerinde güvenilir bir asa olmadan böyle bir güce ulaşamayacaktır.


Shroud Weaver asası tartışmasız bir büyücünün Enshrouded'da kullanabileceği en iyi silahtır . Tüm büyülerin hasar çıktısını, erken erişimden itibaren oyundaki diğer personellerden çok daha fazla artırır. Böylesine güçlü bir silah haklı olarak oyunsonuna ayrılmıştır, ancak kurnaz oyuncular nereye gideceklerini bilirlerse onu erkenden ele geçirebilirler.


Enshrouded Kefen Dokumacı Personelinin Konumu


Fell Commander Bow'a çok benzeyen Shroud Weaver, garantili bir ganimet düşüşüdür. Ancak bu, Kül Kasası'nın uzak doğusunda bulunan çöl bölgesi Kindlewastes'te bulunur . Buraya ulaşma yolculuğu uzun ve kumlarda dolaşan düşmanlar Sv 30 sınırı civarında, bu da onları hazırlıksız Alevdoğan için çok ölümcül kılıyor. Neyse ki bu asayı almak için hiçbir şeyle mücadele etmenize gerek kalmayacak.


Kefen Dokumacısını almak için Kindlewastes'in güney ucundaki Güneş Tapınağına gitmeniz gerekecek. Oraya ulaşmanın en hızlı yolu Kindlewastes Antik Kulesi'ne ışınlanmak ve ardından güney balkonundan atlamaktır. Tapınağı kulenin tepesinden görebilmelisiniz, o yüzden oraya gidin ve mümkünse çatışmalardan kaçının.


Aradığınız sandık Güneş Tapınağı'nın kuzeydoğusunda yer almaktadır. Yerde bir maden ocağı gördüğünüzde yakında olduğunu anlayacaksınız. Kuyudan doğrudan kuzeye gidin ve Kefene doğru süzülün. Ölümcül sise dokunmadan önce aşağıya bakın ve ahşap bir iskeleye bağlanan miselyum yolunu bulun. Asanızı almak için sandığı açın.


Kefen Dokumacısı İyi mi?Shroud Weaver asası, tabanda 47 Hasara sahip Sv 25 bir silahtır. Eğer onu yükseltirseniz, aşağıdaki özellikleri kazanacaktır:


+9 Ateş Büyüsü Hasarı

+9 Ateş Büyüsü Hasarı

Hassas: Kritik vuruş şansını %5 artırır.

Vicious: Arkadan bıçaklama hasarını %20 artırır.

Şarj Etme: Sağlık yenilenmesini 1 artırır.


Asanın gerçek hasarı, kullandığınız Asa Yüklerine bağlıdır . Daha yüksek seviyeli büyüler doğal olarak daha az benzerlerine göre daha fazla hasar verecektir, ancak bunlar daha nadirdir ve yapımı genellikle daha pahalıdır. Büyülü mühimmat konusunda endişelenmek istemiyorsanız, yalnızca kullanıldığında mana tüketen Ebedi Büyüleri her zaman kullanabilirsiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page