top of page

Enshrouded Kalay Cevheri Yetiştirmek İçin En İyi Yerler

Kalay, Enshrouded'da Alev Seviyesi 5'e ulaşmak için gerekli bir malzemedir. Bu kılavuz, bu kaynağın yetiştirilebileceği en iyi yerleri ayrıntılarıyla anlatmaktadır.Bakırın tüm kullanımlarını öğrendikten ve Alev Seviye 4'e ulaştıktan kısa bir süre sonra, Kalay Cevheri yetiştirmek için en iyi yerleri bulma ihtiyacı, sizi Enshrouded dünyasında yeni yolculuklara gönderecek . Teneke, Alev Seviyesi 5'e ulaşmak için gerekli bir malzeme olduğundan hikayenizin ayrılmaz bir aşamasını işaret eder. Ayrıca Bronz oluşturmak, simyadaki bazı tarifler ve çok daha fazlası için de faydalıdır.


Duvarlardan ve küçük kaya yığınlarından kaotik bir şekilde dışarı çıkan koyu gri bir cevher olan kalay, çevresinden öne çıkıyor, ancak bu malzemenin en iyi kaynaklarını bulmak oldukça zor olabilir. Göçebe Yaylası'nın güneyindeki bölgede küçük Kalay Cevheri yatakları bulunur, ancak yalnızca bazı yerler bu kaynağı bol miktarda sunar.


Enshrouded'daki En İyi Kalay Cevheri Tarım NoktalarıÖdeme yapanlar, Göçebe Yaylaları boyunca ve güneyinde bir miktar Kalay Cevheri bulabilirler . Yerel mağaralarda, madenlerde veya Umber Hollow bölgesinde yapılacak bir yürüyüş, iyi bir Kalay Cevheri kaynağı sağlayabilir. Ancak bazı yerler cevher yatakları açısından çok fakirdir veya maddi değerden daha fazla savaş sunar . Aşağıda Enshrouded'da Kalay Cevheri yetiştirmek için en iyi üç yeri hazırladık .


  • Göçebe Yaylası'nın Shroud Root yakınındaki en kuzey köşesi.

  • Madencilik Yarığı.

  • Umber Hollow'un batı kısmı.Öncelikle kuzey Shroud Root'a gitmenizi öneririz. Elbette bu konum ilk ziyarette tehlikelidir çünkü Shroud'un etkisi canavarlar üretebilir. Burayı temizlemeniz gerekecek, ardından ilk ihtiyaçlarınız için yeterli miktarda Kalay Cevheri toplayabilirsiniz.


Bu durumda, Nomad Highlands Ancient Spire hızlı seyahat noktasını başlangıç ​​noktası olarak almalı ve Alev Tapınağını geçerek kuzeye doğru ilerlemelisiniz. Örtü Köküne ulaştıktan sonra onu temizleyin ve ardından yakındaki tüm alanları inceleyin. Toplanan Kalay Cevheri ilk el sanatları için yeterli olacaktır. Ek olarak, Kefen Kökü temizlendiğinde, bölge birkaç saatte bir tekrar ziyaret edilip Kalay Cevheri toplamak için nispeten güvenli olacaktır.


Alternatif olarak, Umber Hollow bölgesinin batı dağ yamaçlarındaki ilk konumdakiyle hemen hemen aynı miktarda cevher bulabilirsiniz . Burada bazı düşmanlar var, ancak cevherin potansiyel tehlikeye oranı burayı malzeme toplamak için çekici kılıyor .

Mining Rift'e gelince , burası gerçekten çok fazla Kalay Cevheri içeriyor. Bu madende onlarca maden yatağı bulabilirsiniz, ancak risklerin farkında olmalısınız. Bu bölgedeki potansiyel düşmanların yoğunluğu diğer yerlere göre çok daha yüksektir, bu nedenle buraya gitmeden önce ekipmanınızı yükseltmenizi öneririz . Ancak yeteneklerinize güveniyorsanız, Mining Rift rezervlerinin günlük olarak tükenmesi sizi kısa sürede bir Tin Tycoon yapacaktır.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page