top of page

Enshrouded'da Hızlı Seviye Atlama

Enshrouded dünyasıyla etkileşime geçmek, hızlı bir şekilde seviye atlamanıza ve karakterinizin tam potansiyeline bağlı yeni yeteneklerin kilidini açmaya yetecek kadar XP kazanmanıza olanak tanır.Enshrouded'da karakter ilerlemesi önemlidir , ancak bu hayatta kalma oyununun sanal alan dünyasında hangi görevlerin hızlı bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olacağını bilmek zor olabilir. Çiftçilik XP'si kolay görünebilir, ancak bazı hedeflerin diğerlerinden daha fazla deneyim sağladığını keşfedebilirsiniz. Karakteriniz için yeni becerilerin kilidini açmanın en iyi yolu, seviyenizi hızla yükselten hızlı işler bulmaktır.


Hızlı seviye atlamanın harika bir stratejisi, bir veya daha fazla arkadaşınızla birlikte çok oyunculu co-op modunda takım oluşturmaktır. Enshrouded, aynı anda 16'ya kadar oyuncuyu destekler ; bu oyuncuların hepsi bir araya gelebilir ve bol miktarda XP kazandıran zorlukların üstesinden gelebilir. Tehlikeli yerlere yapılan riskli yolculuklarda size destek olmaya hazır bir ekibiniz olduğunda daha yüksek seviyelere ulaşmanız çok daha kolaydır.


Enshrouded'da Hızlı Seviye Atlamanın En İyi YollarıEnshrouded'da hızlı seviye atlamanın en iyi yolları, düşmanlarla sık sık savaşmak , haritanızdaki ilgi çekici noktaları keşfetmek , görevleri tamamlamak , Shroud Roots'u yıkmak ve farklı cevher malzemeleri çıkarmaktır . Düşmanlarınızı savaşta yenmek size her zaman biraz deneyim kazandıracaktır. Çöpçüler ve diğer ölümcül rakipler dünyanın her yerinde, ancak mücadele etmeden XP kazanmak için en kolay avın peşine düşmek isteyebilirsiniz.


Doğrudan Shroud Roots'un peşine düşmenizi söyleyen en kötü hayatta kalma oyunu alışkanlıklarına düşmemeye çalışın . Bu alanlar, Enshrouded'daki zindanlara veya düşman kamplarına benzer şekilde haritanızda ilgi çekici noktalar olarak işaretlenir . Kökler, yoğun sisin hakim olduğu ve sisin içinde çok fazla zaman geçirmesi halinde karakterinizi öldürebilecek Örtülü konumlara gömülüdür.


Diğer ilgi çekici noktalar, özellikle de dünyada damgasını vurabilecek Antik Mahzenler keşfedilmeye değerdir . Bu konumlarda yalnızca bulabileceğiniz bir sürü ganimet değil, aynı zamanda derinlerde sıkışıp kalmış gizli NPC satıcıları da bulunur. Bu mağaza sahiplerini Enshrouded'da kurtarmak, üssünüzde üretebileceğiniz yeni öğelerin kilidini açar ve vahşi doğada hayatta kalmaya devam ederken size bol miktarda XP kazandırır .


Serbest bıraktığınız her kişi, daha fazla deneyim için tamamlayabileceğiniz bir dizi göreve de sahip olacak. Bu görevler, kayalıkların yakınındaki veya yeraltındaki farklı taş yataklarında cevher çıkarmak kadar basit olabilir. Enshrouded'da hızlı seviye atlamak için güvenilir bir plana sahip olmak, karakterinizin katlanarak güçlenmesine ve gelecekteki keşif gezileri için daha iyi donanımların kilidini açmasına olanak tanır.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page