top of page

EA Sports FC 25 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

EA Sports FC 25'in 27 Eylül'de mağaza raflarına çıkması bekleniyor ve EA Sports FC etiketini taşıyan ikinci oyun olacak. Görünüşe göre FC 24'ün halefi lansmanda en az iki farklı sürümde mevcut olacak.

Geçtiğimiz yıl, yayıncı EA Sports, futbol simülasyonu serisini FIFA'dan EA Sports FC'ye yeniden adlandırdı ve uluslararası futbolu yöneten kuruluş FIFA ile lisans anlaşmasının sona ermesinin ardından FC 24'ü yayınladı. Franchise orijinal adını FC 24'te kaybetmesine rağmen, mevcut lisanslarına yeni kadın ligleri , yani Frauen-Bundesliga ve Liga F ekledi. Yıllık franchise'da olduğu gibi, bu yılın ilerleyen zamanlarında güncellenmiş kadrolar, en son formalar ve muhtemelen daha fazlasını getiren başka bir EA Sports FC oyununun piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Dealabs raporuna göre , EA Sports FC 25'in son nesil konsollar da dahil olmak üzere tüm platformlarda 27 Eylül'de çıkması planlanıyor. Twitter'daki sızıntıya yanıt veren PlayStation Game Size adlı şirket, FC 25'in PS4 versiyonunun da planlarda olduğunu açıkladı. Buna dayanarak Dealabs, futbol oyununun Xbox One için de geliştirilme aşamasında olabileceğini belirtti. Ayrıca futbol simülasyonunun iki sürümde satışa sunulacağını açıkladı: Standart ve Ultimate. Bu sürümlerin PC sürümlerinin fiyatları da sızdırıldı; Standart Sürüm 69,99 ABD doları, Ultimate Sürüm ise 99,99 ABD doları.


EA Sports FC 25 Yakında DuyurulabilirPlayStation Game Size yakın zamanda yedek Twitter hesaplarında FC 25 logosunu tanıttı . Duyurularına yakın gelecek oyunların logolarını paylaşma örüntülerini vurgulayan Dealabs, EA'in FC 25 duyurusunun da "10 gün içinde" gelebileceğini öngördü. Dahası, Ultimate Edition'dan bahsederken, bu özel sürümün alıcılarının 20 Eylül'de oyuna erken erişim elde edecekleri ve FC 25 yolculuklarına bir hafta önceden başlayabilecekleri belirtildi . Bunların yanı sıra, EA Play abonelerinin de erken erişim süresi boyunca 10 saatlik bir deneme oynayabilecekleri bildirildi.

FC 24'ün FIFA 23'ün başarısını tekrarlayamadığı , satışlar açısından ikinci oyuna kıyasla geride kaldığı bir sır değil . Ancak, EA'in yeni bir bayrak altında ilk oyunu olduğu düşünüldüğünde, geliştiriciler görünüşe göre devam etmiş ve EA Sports FC serisindeki bir sonraki girişle geri dönmeyi umuyorlar. Yeni bilgilerin köşede olduğu bildirildiğinden, hayranlar önümüzdeki birkaç hafta boyunca resmi bir duyuru için sabırsızlanabilirler.

4 görüntüleme0 yorum

댓글


bottom of page