top of page

Diablo 4: Yuvalara Mücevher Nasıl Eklenir?

Diablo 4'te ekipmanlarınıza birkaç güçlü efekt eklemek istiyorsanız yuvalara nasıl taş ekleyeceğinizi öğrenmelisiniz. Bilmeniz gereken her şey burada.Ekipmanınızın ve silahlarınızın kalitesi ne olursa olsun, birkaç mücevher olmadan mükemmel denemez. 15. seviyeden itibaren bu değerli taşları hemen hemen her yerde alacaksınız ve 20'ye ulaştığınızda onları Kuyumcu hizmetlerinden yararlanarak geliştirebilirsiniz . Ancak Diablo 4'teki ekipmanınızı çeşitli efektlerle doldurarak soketlere mücevher eklemeyi öğrenene kadar tüm bunların hiçbir anlamı yok .


Yedi farklı türde mücevher bulunmasının yanı sıra, yerleştirdiğiniz yere göre her biri farklı etkiler verebilir. Bazı öğelere ek yuvalar ekleme yeteneği sayesinde harika bir şey yaratabilirsiniz. Ancak, öncelikle temel bilgilerle başlamaya ve mücevherleri eşyalara nasıl yerleştireceğinizi ve bunları yeniden kullanmak üzere güvenli bir şekilde nasıl çıkaracağınızı öğrenmeye değer.


Diablo 4'te Mücevher Nasıl SoketlenirJeweller, Diablo 4'te mücevherlerle ilgili geniş bir hizmet yelpazesi sunarken , şans eseri oyuncular bunları eşya soketine kendileri ekleyebilirler. Bunu yapmak için envanterinizi açmanız, istediğiniz taşın üzerine gelmeniz ve sağ fare düğmesini basılı tutarak onu seçilen öğenin üzerine çekmeniz yeterlidir. Ancak, özellikle düşük seviyelerde, tüm öğelerin yuvaları olmadığını ve her öğenin kendisine belirli bir mücevher eklenemeyeceğini unutmayın. Basitçe söylemek gerekirse, bir mücevheri çektiğinizde oyun size onu nereye yerleştirebileceğinizi söyleyecektir.


Her bir mücevherin açıklamasında üç farklı etki bulunduğunu belirtmekte fayda var, ancak bu, öğenizin üçünü de alacağı anlamına gelmez. Açıklamayı dikkatlice okuyun, çünkü öğeniz, mücevheri ne tür bir öğeye yerleştirdiğinize bağlı olarak yalnızca bir etki alacaktır. Bu sınırlama , yapınız için neye ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak mücevheri botlara mı yoksa muskaya mı ekleyeceğinizi seçmenizi gerektirir .


Herhangi bir karakter seviyesindeki yuvalara mücevher ekleyebilseniz de, bir öğeye daha fazla yuva ekleme yeteneği yalnızca 20. seviyeye ulaştığınızda ve Kuyumcuyla konuştuktan sonra görünür. Bu NPC, oyununuz boyunca işinize yarayacak birçok hizmet sunuyor:


  • İlk olarak mücevherlerin buffın etkinliğini etkileyen beş nadirlik seviyesi vardır. Kuyumcular üç zayıf taşı daha nadir bir mücevherde birleştirir.

  • Ayrıca eşyalarınızın yuvalarından da değerli taşlar çıkarabilirsiniz . Seviye atladıkça eski mücevherlerinizi yerleştirebileceğiniz daha güçlü ekipmanlar bulacaksınız. Kuyumcu, hizmetlerinin karşılığını altın ve Dağınık Prizma ile ödeyebiliyorsanız mücevherleri güvenli bir şekilde almanıza yardımcı olacaktır.

  • Ayrıca en iyi eşyaların bazılarında bile priz bulunmayabilir veya yalnızca bir tane bulunabilir. Kuyumcu başka bir mücevher için yuva ekleyebilir. Ancak bu tüm öğeler için geçerli değildir, dolayısıyla her birini kontrol etmeniz gerekir.


Mücevherlerin yuvalara nasıl ekleneceği hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Son olarak, demircide teçhizatı kurtarmaya karar verirseniz, bu eşyaya yerleştirilen mücevherlerin eşyayla birlikte kaybolacağını lütfen unutmayın. Bu yüzden yanlışlıkla bir hata yapmadan önce bunu aklınızda bulundurun.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page