top of page

Dead by Daylight Resmen Lara Croft'u Ekliyor

Behavior Interactive, Lara Croft'un resmi olarak Dead by Daylight'a geleceğini duyurdu. Uzun zamandır Tomb Raider'ın kahramanının yakın zamanda Dead by Daylight'ın Survivor kadrosuna katılacağı yönünde spekülasyonlar yapılıyordu ancak Behavior artık bu söylentileri bir kenara bıraktı. Bölüm 32: Zindanlar ve Ejderhalar'ın yayınlanmasından sadece bir ay sonra Dead by Daylight , oyun tarihinin en önemli kahramanlarından birini ve birçok oyuncunun çocukluğunu zenginleştiren birini ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu ayın başlarında Dead by Daylight , Netflix'in Stranger Things dizisinde ana akım kötü adam olmadan önce Dungeons & Dragons serisinden gelen The Lich'i , daha çok Vecna ​​olarak bilinen karakteri tanıttı. Ondan önce Behaviour , Child's Play'in kötü adamı Chucky ve aynı isimli aksiyon-macera serisinden Alan Wake için kırmızı halı uygulamasını başlattı . Şimdi Dead by Daylight, 1996'da yayınlanan Core Design'ın Tomb Raider'ı için Toby Gard tarafından yaratılan bir karakter olan Lara Croft'a ışık tutuyor .


Dead by Daylight: Lara Croft, 16 Temmuz'da tüm platformlarda satışa sunulacak, ancak PC oyuncuları Steam'de herkese açık test sürümüne erken erişim sağlayabilecek. Dead by Daylight'taki Lara Croft karakteri için resmi bir çıkış tarihi olmasına rağmen , Behaviour karakterin becerilerini sergileyen bir fragman yayınlamadı, bu da PC oyuncularının Lara Croft'u oyunda, tüm avantajlarıyla birlikte ilk deneyimleyecekleri anlamına geliyor. Lara Croft, Behavior ekibi tarafından "en büyük kurtulan" olarak anılıyor, muhtemelen tehlikeli yolculuklara çıkmasıyla ilgili ünü nedeniyle ve Entity's Realm, onun olağan yaşamı tehdit eden yolculuklarından farklı değil. Lara'nın modeli, özellikle 2013'teki yeniden başlatma olan Survivor üçlemesinden sonra şekillendirilecek .


Lara Croft 16 Temmuz'da Gün Işığında ÖlecekLara Croft'un yaklaşan gelişiyle ilgili haberlerin yanı sıra, Behavior Interactive yakın zamanda Dead by Daylight'ın 8. yıl dönümü canlı yayınının bir parçası olarak birkaç sürpriz daha duyurdu . Yani, iki Katilin sekiz Hayatta Kalanla karşı karşıya geldiği, yakında çıkacak olan 2v8 modu; The Quarry geliştiricisi Supermassive Games'in yan ürünü olan The Casting of Frank Stone ; ve bu yılın sonlarında gelecek olan yeni Castlevania bölümü.

Bu yılın başlarında Aspyr, Core Design'ın üç orijinal Tomb Raider oyununun bir derlemesi olan Tomb Raider 1-3 Remastered'ı piyasaya sürdü : Tomb Raider , Tomb Raider 2 ve Tomb Raider 3 . Ayrıca Tomb Raider: Legend bir PS5 bağlantı noktası aldı , ancak hayranlar bunun kalitesinden pek memnun değil. Ancak Lara Croft'un ateşi burada bitmiyor çünkü karakter aynı zamanda Ekim 2024'te vizyona girmesi planlanan Tomb Raider: The Legend of Lara Croft adlı yeni animasyon TV dizisinde de yer alıyor . MCU'nun kendi Peggy Carter'ı Hayley Atwell bunu sağlayacak. Lara'nın sesi.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page