top of page

Cyberpunk 2077 Teorisi V'nin Neden Uzun Kollu Giymediğini Açıklayabilir

Cyberpunk 2077'nin moda seçenekleri ne kadar kapsamlı olsa da bazı kıyafet seçenekleri oyunda hiçbir yerde bulunmuyor ve bunun nedenini bir teori açıklayabilir.

Cyberpunk 2077'nin pek çok hayranı, belirli giyim eşyalarının neden giyilmediğini her zaman merak etmiştir, ancak uzun kollu ceket veya eldiven eksikliğinin ardındaki açıklama aslında oldukça basit olabilir. Night City'de görünüm her şey olabilir, ancak çok çeşitli alternatif kıyafetler ve kozmetik ürünler mevcut olsa bile, Cyberpunk 2077'nin kahramanı, işlevi formun önüne koymaya daha yatkın görünüyor. Cyberpunk 2077, oyuncuların kıyafetleri konusunda yaratıcı olmalarına izin vermeseydi ilham aldığı estetiğin hayati bir parçasını kaçıracaktı; oyuncular parlak rocker ceketlerden üst düzey askeri kıyafetlere kadar her şeyi giyebilirken, birçok temel kıyafet de giyilebilir. Hayranların oyunda bulmayı bekleyebileceği öğeler garip bir şekilde yok. Şimdiye kadarki en dikkate değer örneklerden bazıları arasında uzun kollu üstler ve ceketlerin yanı sıra eldivenler yer alıyor; bunlar özellikle Cyberpunk 2077'de ninja veya sokak samuray tarzı bir yapıyı tercih eden oyuncular için uygun olacaktır . Tuhaf bir şekilde, oyun boyunca uzun kollu giysiler mevcut olsa da oyuncular, V'nin bu giysiyi giydiğinde kollarını sıvamış olduğunu fark edeceklerdir. Büyük olasılıkla bu, oyunun kahramanının sert görünme girişimi değil. Bunun yerine, oyunda bu özelleştirme seçeneklerinin bulunmamasının arkasında oldukça basit bir neden var gibi görünüyor: siber yazılım. Sibernetik implantların Cyberpunk 2077'nin hem dünyasının hem de oynanışının temel bir yönü olduğunu söylemeye gerek yok ve peygamber devesi bıçakları veya mermi fırlatma sistemi gibi çok sayıda karmaşık, kola monte edilen implantların, oyuncuların kolları olsaydı açıkça doğru şekilde konuşlanamayacakları ortada. dar giysilerle kaplı. Oyuncular uzun bir süredir durumun böyle olduğunu düşünüyordu ve Purplekush olarak bilinen bir hayranın çevrimiçi gönderisi, peygamber devesi bıçağının uzun kollu bir ceketle tam olarak eşleşmeyeceğini gösteriyor.


Cyberpunk 2077'de siber yazılım implantasyonu söz konusu olduğunda düzinelerce benzersiz seçenek var ve bu teknolojinin çoğu, oyunun muazzam 2.0 güncellemesinden itibaren oynanış üzerinde daha da büyük bir etkiye sahip. Siber yazılımın büyük çoğunluğu kesinlikle içseldir ve oyuncu karakterinin genel insan silüetini etkilemez, ancak bu durum akla ilginç bir fikri getiriyor - tıpkı siber yazılımın oyuncunun giyebileceği kıyafetleri kısıtlaması gibi, kıyafetlerin de oyuncunun giyebileceği kıyafetleri kısıtlaması mümkündür. Oyunda mevcut olan bir tür siber yazılım. Her ne kadar spekülatif olsa da, Cyberpunk 2077 dünyasında görülen omuza monte silahlar ve diğer daha tuhaf implantlar gibi teknolojilerin neden oyuncuya sunulmadığını açıklıyor.


Cyberpunk 2077 Oyuncuları Giyilebilir Eldivenleri Nasıl Ele Geçirebilir?

Oyuncuların gelişmiş kol siber yazılımına sahip olmadıkları sürece en azından uzun kollu kıyafet ve eldiven giyme seçeneğine sahip olmaları güzel olurdu, ancak oyunun modlama topluluğu böyle bir şeyi mümkün kıldı. Cyberpunk 2077 için çok çeşitli kozmetik modlar mevcuttur , bunlardan bazıları oyuncuların eldiven ve diğer aksesuarları takmasına bile olanak tanır.2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page