top of page

Cyberpunk 2077: Felaket Parçası Gösterisi Nasıl Tamamlanır?

Evelyn'i Scav'lardan bulup kurtarmak için Cyberpunk 2077'deki Disaster Piece işini nasıl tamamlayacağınızı öğrenin.

Disaster Piece konserinden bahsetmişken, özellikle Braindance segmenti nedeniyle zorlu olabilir. Neyse ki bu kılavuz, diğer yararlı bilgilerin yanı sıra Cyberpunk 2077'deki Disaster Piece işini tamamlamak için adım adım talimatlar sağlayacaktır .


Felaket Parçası Gösterisini Tamamlama Adımları

Cyberpunk 2077'de Disaster Piece işini tamamlamak için yapmanız gerekenler :

Fingers'ı sorgulamak pek başarılı olmadığından Judy hüsrana uğrayacaktır . Onunla konuş ve bir plan yap. Evelyn hakkında bir darknet web sitesinde bilgi edinmek için Jig-Jig Caddesi'ndeki insanlarla konuşmak ya da bir bilgisayar terminalini taramak arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Daha basit rota, Jig-Jig Caddesi'ndeki insanlarla konuşmayı içerir . Herkesle konuşmak yerine, aşırı bir Braindance satıcısı hakkında bilgi edinmek için seks mağazası sahibiyle konuşun.

Satıcıyla konuşmak ve "özel Braindance" hakkında soru sormak için köprünün altındaki yeni konuma gidin. Sizi 1000 Eddie geri getirecek olan "Derin yağda kızartılmış ölüm kafası güvesi" Braindance'i satın alın. Bundan sonra, Judy'ye onun içinde dönün. Sizi Braindance'e bağlayacak ve aşağıdaki görsel katman öğelerine odaklanmanız gerekecek:


  • Pizza kutusunu ve yanındaki kadını tarayın.

  • Tulumları ve karton kutuyu tarayın.

  • Kahve fincanını tarayın.

Judy, enerji santrali olarak konumu gösterecek ve bir sonraki adımda oraya gitmeniz gerekecek. Sen santral girişini güvence altına alana kadar seni minibüste bekleyecek. Soldaki paletleri ara noktaya tırmanarak binanın ikinci katına çıkın. Aşağıya ilerlemeden önce köprüyü geçin ve düşmanları öldürün. Güvenlik görevlilerini uyarmamak için kapıdaki kameraları kapatın. Rotanızı belirlemek için kameraları kullanabilirsiniz.

Kapıyı koruyan dört Scav'ı ortadan kaldırdıktan sonra ana binaya gidin. Ana binaya girdikten sonra alt katlara doğru ilerlemeniz gerekecek. Ayrıca bu alanı silahlar, üretim bileşenleri vb. için de yağmalayabilirsiniz. Alt katlara, binanın arka tarafındaki turuncu bir ışıkla vurgulanan merdivenlerden ulaşabilirsiniz. Aşağı indiğinizde Judy size katılacak.


İlk odada iki düşmanla karşılaşacaksınız; sağdakinin uzaklaşmasını bekleyebilir, sonrasında soldakini ortadan kaldırabilirsiniz. Daha sonra uzaklaşan düşmanı ortadan kaldırabilirsiniz. İki yol arasında seçim yapmanız gerekecek : sağdaki koridoru takip edin veya dokuzuncu seviye Teknik Yeteneğiniz varsa aynı odadaki bir kapıdan geçin. Seçiminiz ne olursa olsun yan odada iki düşmanla daha karşılaşacaksınız. Birinin dikkatini dağıtabilir ve bir sonrakine geçmeden önce onları ortadan kaldırabilirsiniz.

Artık yan odaya doğru bir yoldan gidebilir veya hedefi takip edebilirsiniz. Birincil hedefi takip ettiğinizde sonunda Judy'nin çöpçülerin dikkatini dağıtmasını beklemenizi gerektiren yeni bir isteğe bağlı hedef elde edeceksiniz. Beklerseniz Judy odaya zehirli gaz salacak ve bu da düşmanların ayrılmasına neden olacaktır. Siz bir düşmanı ortadan kaldırırken Judy diğeriyle ilgilenecek.


Bir bakım odasına ulaşmak için birincil hedefi takip etmeye devam edin. Solunuzdaki bilgisayarları kontrol edin ve ardından düşmanın bulunduğu işaretli odaya doğru devam edin. Düşmanı ortadan kaldırdıktan sonra iki seçeneğiniz var: ortadaki kapıdan veya dokuzuncu seviye Teknik Yeteneğiniz varsa sol taraftaki kapıdan geçin. İkincisini tercih ederseniz, merkez odadaki düşmanlarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Koridordan hedefinize doğru ilerleyin ve düşmanı ortadan kaldırın. Şimdi, ana kapıdan veya yan kapıdan geçin ve iki düşmanı, yürüyüş yolunda hızlı bir hack kullanarak hızla ortadan kaldırın ve düşmanın üzerlerine düşmesine neden olun. Bir sonraki koridora geçmeden önce fırının hemen önünde bir düşmanı daha ortadan kaldırmanız gerekecek. Koridorda ilerlemeye devam ederek iki oda bulun: birinde Evelyn, diğerinde ise başa çıkmayı seçebileceğiniz iki düşman daha var. Evelyn ile odayı bulduktan sonra onunla etkileşime geçin ve diyalog seçimlerini gözden geçirin. Evelyn'i alın ve görevi tamamlamak için asansöre gidin.


Felaket Parçası Gösterisini Tamamlamak İçin İpuçları

  • Evelyn'i ararken daha önce Braindance için ödediğiniz 1000 Eddie'yi geri almanıza yardımcı olacak tonlarca Eddie'nin bulunduğu bir ofis var .

  • En başından beri ateşli silahlara sahip olmayı seçseniz bile Scav'lar Evelyn'i öldürmeyecek.

  • Evelyn'i olay yerinde sorgulama seçeneği olsa da Judy'nin kötü tarafına geçmek istemiyorsanız bunu ertelemelisiniz.

4 görüntüleme0 yorum

Commentaires