top of page

Cyberpunk 2077'de Saklı 35 Harika Yan Görev

Cyberpunk 2077, Night City'nin dört bir yanına harika yan görevler dağıtıyor ve haritanın etrafına gizlenmiş bu muhteşem hikayeleri bulmak oyunculara kalmış.

Cyberpunk 2077'ye yeni katılan oyuncuların kendilerini birçok yan göreve hazırlaması gerekiyor. Bunların çoğu istemcilerden doğrudan V'ye yapılan otomatik çağrılar değil, daha ziyade harita üzerinde V'nin bağımsız olarak araştırması gereken işaretlerdir. En iyi Cyberpunk 2077 yan görevlerini arayanlar haritadaki soru işareti sembollerini aramalı ve konuma yönelmeli.


Yan görevler zorunlu değildir ancak önemli karakterleri içeren bazı görevler, oyuncunun sahip olabileceği sonun türünü etkileyecektir . Ancak bu gizli, eğlenceli ve bazen gülünç yan görevler, eğer onları bulmayı başarırsanız, hem eğlenceli hem de büyük ödüllerle dolu olacaktır.35 Kolay çıkış yolu yok


Aaron Winters'ın Zorunlu Boks Kariyerinden Kurtulmasına Yardım Edin

 • Yer: Dogtown, Pacifica

 • Alındı: Koç Fred'den bir mesaj alın

 • Potansiyel Ödüller: Çita, Eurodolar

Night City ve Dogtown zor yerlerdir ve öyle görünüyor ki burada umutlar ve hayaller ölüyor ve ahlak yozlaşmış bir şey olabiliyor. V'nin görevi, Koç Fred'in tanıdığı bir dövüşçü olan ve Çöpçüler ve Hayvanlarla büyük sorunları olan Aaron Winters'ı bulmaktır. Aaron yasal olmak istiyor ve kavga etmeden adını duyurmak istiyor ama Hayvanlar çetesindeki idarecileri buna tamamen katılmıyor.

V'ye, Aaron'un bir çöp sığınağından geçmesine yardım etmekle görev verilir, böylece yırtıcı doktor Damir Kovac, onu kavga etmeye zorlayan bir implantı çıkarabilir. Hayvanlar yakında ameliyathaneye inecek ve V'ye bir seçenek sunacak: Aaron'u kavgalarında suçu üstlenmeye zorlayacak ya da burada ve şimdi ölecek.


34 Ormandaki Casus


Dogtown'daki Küresel Komployu Ortaya Çıkarın

 • Yer: Dogtown, Pacifica

 • Alındı: Bay Hands'tan bir mesaj alın

 • Potansiyel Ödüller: XP, Streetcred, Eurodollars, Pzidets

V, Pacifica'daki Bay Hands'den, burada, Dogtown'da görevli ajanların bulunduğu Brezilya İstihbarat Teşkilatı ile görüşmelerini gerektiren yeni bir iş alır. Steven Santos ve Ana Friedman ile tanışan V, bir şeylerin ters gittiğini ve ajanlarından birinin kayıp olduğunu, biyomonitörünün bir süre yokluğun ardından yeniden etkinleştiğini anlayabilir. En kötüsünü varsayarsak, V bu ajanın peşine düşer, ancak bir Dogtown ormanı olan Organitopia'nın kamuflaj ve hızlı refleksler kullanan elit bir SovOil birimi tarafından istila edildiğini keşfeder.

Görevin derinliklerine doğru ilerlerken, V'ye burada olanları ortaya çıkarma ve Brezilya İstihbarat Teşkilatı ile SovOil'in gerçek bulgularını ortaya çıkarma seçeneği ve başka bir sorumluluk yükü veriliyor. Bu, birden fazla hükümetin dahil olduğu ve domino etkisi yaratabilecek küresel bir komplo


33Yetenek Akademisi

Bir Çocuk Ticareti Çetesini Keşfedin

 • Yer: Dogtown, Pacifica

 • Alındı: Bay Hands'tan bir mesaj alın

 • Potansiyel Ödüller: XP, Streetcred, Eurodollar

Bay Hands'tan gelen bir çağrı daha iş anlamına geliyor ve bu sefer oyunculara Luxor Heights'taki Nöromotor Gelişim Merkezi'ndeki yetenek akademisine sızma görevi veriliyor. Bu Spor Akademisi'nde oyuncular, genç yaşta spor kariyerine zorlanan ve beyinleri yıkanan çocukların, büyüdüklerinde onlara sonsuza kadar zarar verecek taciz edici ve vücut değiştiren siber yazılımlarla uğraştıklarını, dehşet verici bir manzarayı ortaya çıkaracaklar.

Buna tanık olmak zor bir manzara ve oyuncular yasaklı tesisin derinliklerine doğru ilerledikçe, bazı şirketlerin onları bir "yıldız" yapmak için satın alana kadar çocukların odalarda, gösterişli kafeslerde tutulduğunu görecekler. Bu, açığa çıkarılacak pek çok sırrın olduğu ve Johnny Silverhand'in hiç hoşnut olmadığı yoğun bir görevdir.


32 Sersemlemiş ve şaşkın


Bir Adamın Kayıp Kimliğini Keşfetmesine Yardım Edin

Bay Hands, en sevdiği paralı askere sanal ortamda bir mesaj gönderiyor ve V'ye, Dogtown'da kaçırılan ünlü bir BD yıldızı hakkında ayrıntılı talimatlar veriyor. Kaçırılan bu BD aktris, bazı tatsız Braindance yapımlarında bulunan önemli bir C listesindeki aktristir ve V, BD mağazasında kurtarmaya gitmekle görevlendirilir. Ta ki Shank'ı bulup Lina'nın kaçırılmadığını, kendisini Lina sanan yakın arkadaşı Tool olduğunu öğrenene kadar.

Görev tuhaflaşıyor ve arkanıza yaslanıp eğlencenin ortaya çıkışını izlemek çok eğlenceli olabilir. Ödüller oldukça güzel, ancak iki BD yıldızı arasında işlerin ne kadar karışabileceğini görmek, onu izlemesi keyifli hale getiriyor. Bay Hands'in bu işe karışmak istememesine şaşmamalı. Herkesin mutlu sona ulaşmasını sağlamak için görevi yerine getirmenin birkaç yolu bile var.31Bu Kasabayı Yönet

Dogtown'un Gelecekteki Liderine Karar Verin

Bay Hands, Dogtown'daki diktatörlükle uğraştıktan sonra bu bölgenin bozuk siyasetine karışmanın ve Barghest'in kendi kanında boğulmamasını sağlamanın zamanının geldiğine karar verir. Kurt Hansen'in kaderinden sonra iç kavgalar Barghest için büyük bir sorun haline gelir ve bunu düzeltmenin tek yolu gölgeler arasından yeni bir lidere karar vermektir. Jago ya da Bennett. Bay Hands, Bennett'in liderlik etmesini istiyor ve bu konudaki talimatları V'ye çok açık.

V, kendisini herkesin korktuğu ünlü Kübalı suikastçı Aguilar olarak gizlemek için Davranışsal Damgalarını kullanmakla görevlendirildi. Bu görev casusluk, manipülasyon ve Dogtown'un yeni liderinin kim olacağına karar vermeyi içeriyor.


30Çiğneniyorum

Rogue ile Johnny Silverhand'in intikamını alın ve kişisel bir anma töreni yapın

 • Yer : Watson, Ölümden Sonra Yaşam

 • Kazanıldı : Rogue ile konuşmak için V'nin vücudunun kontrolünü ele geçirmesine izin verdikten sonra Johnny Silverhand tarafından verildi.

 • Ödüller : Porsche 911 Turbo, Malorian Arms 3516, Johnny'nin Ceketi

Chippin' In, Cyberpunk 2077'deki tartışmasız en iyi isteğe bağlı görevlerden biridir . Oyuncular sadece Johnny Silverhand ile ilgili harika ödüller kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda ölen rocekrboy hakkında daha fazla bilgi edinecek ve onu neyin harekete geçirdiğini öğrenmek için gerçekten kafasına girecekler. Bu görev, Johnny ile bağlarını geliştirmek ve Don't Fear The Reaper sonunun kilidini açmak isteyen oyuncular için çok önemlidir.

V, yıllar önce Johnny Silverhand'in intikamını almak amacıyla Adam Smasher ve ekibinin peşine düşmek için Rogue ile iş birliği yapar. Bu oldukça yoğun bir görev ve oyuncuların eve bazı benzersiz öğeler ve şık bir araba getirebilmesi, buna daha da değer katıyor.


29Bu Korozyon

Blackwall'un Gücünün Kilidini Açın

Bu görev kısa olsa da gizliliği ve ödülü nedeniyle Cyberpunk 2077'deki en iyi yan işlerden biri . Phantom Liberty'nin Biraz Hasarlı görevi sırasında yağmalanabilecek gizli eşyaları pek çok kişi bilmeyecek , çünkü bu gereksinimler oyuncuların Songbird'e ihanet ettiği ve Firestarter görevinde Solomon Reed'e yardım ettiği yolun arkasında kilitli. Ancak Bu Korozyon oyuna daha fazla gizem ve güç katıyor.

Oyunculara Blackwall'un ötesindeki yapay zekalardan gelen kısa mesajlarla talimatlar veriliyor. V hakkında her şeyi bildiklerini ve Cerberus Birimi'nden buldukları Davranış Çipini kendi seçtikleri bir silaha, dokunduğu kişileri yozlaştırabilecek bir silaha yerleştirmeleri için Kabuki Pazarı'ndaki bir Netrunner'ı ziyaret etme talimatını verdiklerini düşünmek korkutucu.


28Uzay tuhaflığı

Nadir Bir Tablo Edinin

 • Yer: Santo Domingo, Rancho Coronado

 • Edinilen: Evsiz adam grubunu bulun ve ceset çantasını alın

 • Ödüller: XP, Street Cred, Untitled 18 - Brancesi, 2021

2. Perde'de V, Rancho Coronado'daki bir benzin istasyonunu ziyaret edebilir ve özel bir dizüstü bilgisayar edinebilir. Bu eşyanın önceki sahibi yakındaki bir çöp konteynırının yanında yüzüstü duruyor ve V'nin önce onu bazı yerel serserilerden alması gerekiyor.

Ancak bu yapıldıktan sonra ayda saklanan ünlü bir tabloyu çizme fırsatı doğar. Görev, ilginç bir dünya inşası ve birkaç girdaptan daha fazlasına satılabilecek nadir bir eşya sunuyor.


27Birlikte mutlu

Night City'nin Birkaç İyi Polisinden Birinin İntiharını Önleyin

 • Yer: Watson Küçük Çin

 • Alındı: Barry Lewis'in Megabuilding H10'daki dairesini kontrol edin

 • Ödüller: Yok

Ana hikayenin 2. Perdesinde herhangi bir zamanda V, evi dedikleri Watson Mega Binasındaki komşusu Barry'yi ziyaret edebilir . Barry'nin eski NCPD iş arkadaşlarının emri üzerine V, Barry'nin nasıl dayandığını görmek için onu kontrol eder.

V, Barry'nin meslektaşlarıyla konuşup bu işi bitirebilir ya da alternatif olarak biraz araştırma yapıp Barry'nin durumu ve siberpunk distopyasında yaşamanın getirdiği izolasyon hakkında kimsenin ne kadar az şey bildiğini öğrenebilirler.


26Epistrofi

Delamain'in "Çocuklarını" Öldürmesine Yardım Edin

 • Yer: Heywood, Vista del Rey

 • Edinilen: Delamain ile konuş

 • Ödüller: XP, Street Cred, 4.900 Eurodolar

Cyberpunk: 2077, her yerde bulunan ileri teknolojiyi konu alıyor ve yerel taksi şirketinin bile yapay zeka tarafından yönetilebildiği bir şehirde geçiyor.

Bu görev dizisi, 2. Perde'nin başında V'nin Mega Binasında başlıyor ve bazılarının tanıdık sesleri olan haydut Delemain "çocuklarının" kovalanmasını içeriyor. Sürecin tamamlanması V'yi yapay zekanın gerçekte ne olduğunu sorgulamaya davet edebilir.


25Şimdi net görüyorum

Arızalı / Gelişen Yapay Zeka SCSM'si Hakkında Bilgi Edinin

 • Yer: Westbrook, Japonya Mahallesi

 • Edinilen: Megabuilding H8'deki SCSM ile konuşun

 • Ödüller: Yok

2. Perde sırasında Westbrook, Japantown'daki bir Mega Binanın dışında, Brendan adında parlak bir kişiliğe sahip bir SCSM (Spontane Özlem Tatmin Makinesi) var.

Yapay zeka, Cyberpunk: 2077 dünyasında ilerlemiş olsa da , bir otomat makinesinin yapay zekası kesinlikle sıra dışıdır. Dağıttığı bu görevi takip etmek basit bir süreçtir ancak oyuna kolayca gözden kaçabilecek bir mizah düzeyi katabilir.24Günahkar Adam

Reform Yapan Bir Adam olan Joshua Stephenson Hakkında Bilgi Alın

 • konum: Santo Domingo

 • Alındı: Wakako Okada'dan bir Konseri kabul edin

 • Ödüller: Yok

Tamirci Wakako için basit bir iş olarak başlayan şey, artık eski eylemlerinden pişmanlık duymaya çalışan ve vadesi gelen ölüm cezasını kabul eden bir suçlunun olduğu bir dürtüye dönüşür.

Ancak aradaki fark, onun çarmıha gerilmeye ve beyin dansının dağıtılmaya gönüllü olmasıdır. V istediği zaman çekip gidebilir ancak görevi sonuna kadar takip etmek oyuncuların çivileri kendi elleriyle çakmasıyla sonuçlanabilir.


23Bilgi

Night City'deki Oyuncak Bebeklerin İstismarcılara Karşı İsyan Etmesine Yardım Edin

 • Yer: Watson, Kabuki

 • Edinilen: Dexter DeShawn ile konuşun

 • Ödüller: Yok

V, ana görev dizisinin bir parçası olarak Judy ile tanışır ve 2. Perde'de onu takip etmek, ikisinin de V'nin 1. Perde'deki bağlantısı olan Evelyn Parker'ı bulmasını sağlar.

Birini bulmak için yapılan bir araştırma, para karşılığında müşterinin ihtiyacı olan her şeyi sağlayan oyuncak bebek devrimine dönüşebilir. Ancak V'nin yardımıyla bu bebekler umursamaz bir çete yerine kendileri için çalışma şansına sahip olacaklar.


22Kanunlarla Savaştım

River Ward ile Bir Belediye Başkanı Komplosunu Ortaya Çıkarın

 • Yer: Heywood, Chubby Buffalo'nun Barbeküsü

 • Alındı: Savaş Zamanındaki Yaşamdan sonra Elizabeth Peralez'den bir telefon alın

 • Ödüller: Peralez Seferi posteri ve River Ward görev dizisi

V, Konpeki Plaza'dayken 1. Perde'ye dikkat ederse, Belediye Başkanı Rhyne ile Arasaka temsilcileri arasında, 2. Perde'nin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak bir görev dizisiyle önemli ölçüde daha alakalı hale gelen bir konuşmaya tanık olabilirler.

Belediye Başkanı Rhyne'in ölümünün araştırılması ihanet ve açgözlülükle dolu ilginç bir yola sürüklenebilir ve V'nin vakayı araştıran dedektife ve onun ailesine yakınlaşmasına olanak tanır. Aynı zamanda Cyberpunk 2077'deki en iyi yan görevlerden biridir ve göz atmaya değer.


21Sınırın Ötesinde

David Martinez ve Edgerunners'a Ne Olduğunu Öğrenin

 • Yer: Santo Domingo, Arroyo

 • Kazanılan: Megabuilding H4'ün yanındaki yeşil grafitiye yaklaşın

 • Ödüller: David'in Ceketi

Santo Domingo'daki bir Mega Binanın yakınında V, Edge Runner David Martinez'in ceketinin arkasındaki işaretlere benzeyen bazı sıra dışı grafitiler bulabilir .

Yakındaki bir beyin dansı, V'nin popüler Netflix dizisinden bir sahne izlemesine ve bunun ne anlama geldiğini ve David'in ekibinden en az bir eski üyeye ne olduğunu öğrenmesine olanak tanıyor. Bu hoş bir küçük bağlantıdır ve serinin hayranları için bir nevi Paskalya Yumurtası görevi görür


20İçimdeki Canavar

Claire Russell ile Ölümcül Bir Yarışın Keyfini Çıkarın

 • Yer: Santo Domingo, Arroyo

 • Edinilen: The Afterlife'da Claire Russell ile konuşun

 • Ödüller: Canavar/Cthulhu aracı

Cyberpunk: 2077'deki sokak yarışı , şehrin sokaklarında bol miktarda mermi uçuşarak geçmeyi içerir. Bu, V'nin iyi girdaplar için sürüş becerilerini test etmesi ve ayrıca Afterlife'daki barmene derin bir geçmiş hikayesi sunması için harika bir şans.

Clare bu yarışlar için kendi özel arabasını ödünç vermekten mutlu olduğundan, V'nin de iyi bir sürüşü yoksa oyuncuların endişelenmesine gerek yok.19Veleti yendi

Birkaç Boks Maçında Eddies'i Kazanın

 • Yer: Watson, Mega Building H10

 • Edinilen: Koç Fred ile konuşun

 • Ödüller: 20.000 Eurodolar

Uzak gelecekte boks, yarışmacıları alt etmenin yeni ve çeşitli yollarını sunan sokak kavgalarıyla hâlâ popüler bir eğlence olmaya devam edecek. Doğal olarak bu arayışa adanmış bir yan görev var.

Koç Fred, bu görev serisini V'nin mega binasında başlatıyor ve eğer V kartlarını doğru oynarsa, kendilerini eski bir ağır siklet boksörle karşı karşıya getirebilirler. Ortaya çıkan mücadele kesinlikle zorlu, ancak oyuncular kazanırlarsa büyük miktarda girdap yaratmaya dayanabilirler.


18Hayatta bir gün

Bir Motosiklet Sahibinin Kaderini Belirleyin

 • Yer: Santo Domingo, Arroyo

 • Edinilen: Darrell Zhou ile konuşun

 • Ödüller: XP

Şiddet ve suç Night City'de yaygındır ve bu hiçbir yerde Arroyo, Santo Domingo'daki bir pazardan daha belirgin değildir.

Görevin kendisi kısa ama çeteler, birlikler ve sadece bir hayat yaşamaya çalışan sıradan insanlar arasındaki nefretin ne kadar derin olduğunu gösteriyor. Küçük ölçekte olsa da bu görev, oyun boyunca bulunabilecek dünya inşasının derinliklerini ortaya çıkarıyor.

17Buck Ravers'ın Baladı

Johnny Silverhand ile Samuray Hakkında Nostaljik Büyüyün

 • Yer: Westbrook, Japonya Mahallesi

 • Edinilen: Bir sokak müzisyenini dinledikten sonra Johnny ile konuşun

 • Ödüller: Yok

Johnny Silverhand, 2. Perde boyunca V'ye eşlik ediyor ancak ana hikayenin dışında, karakterin yüzeyinin ötesinde çok şey öğrenmek nadirdir. Neyse ki tam olarak bunu yapan bir yan görev var.

Ballad Of Buck Ravers arayışı, Johnny'nin dünyanın hatırladığından ne kadar farklı olduğunu görmesini sağlar ve

aynı zamanda ölümünün ardından kendisinin nasıl hatırlandığını da öğrenir. Özellikle Johnny hayranları için Cyberpunk 2077'deki en ilginç yan görevlerden biri .


16Psiko katil

Gece Şehri Boyunca Birçok Siberpsikoyla Savaşın

 • Yer: Watson, Kabuki

 • Edinilen: Regina Jones'un Cyberpsycho görevleri

 • Ödüller: Travma Takımı taktik yeleği, Decadencia Verde pantolonu

Siberpsikoz , Cyberpunk: 2077'de hâlâ bilinmeyen bir konu ama birileri araştırma konuları için bazı girdaplar ortaya koymaya istekli. V, özveri ve dikkatli bir el ile aşırı derecede deli olanları bulabilir ve belki de tedavi araştırmasına yardımcı olabilir.

Her Cyberpsycho'nun, çok ileri gidildiğinde bir kişinin hayatına neler olabileceğini gösterebilecek bir geçmişi ve kırılma nedenleri vardır. Bu kesinlikle Cyberpunk 2077'nin en iyi görevlerinden biri ve fütüristik oyunun hayranları için mutlaka oynanması gereken bir oyun.


15Şanslı oğul

Hasta Bir Üyesi Olan Aldecaldos'a Yardım Edin

 • Yer: Watson, Küçük Çin

 • Edinilen: Bob Sagan ile konuşun

 • Ödüller: Yok

Göçebe Kampı'ndaki bu yan göreve başlamak için Panam Palmer'ın son görevi olan Otoyolun Kraliçesi'ni tamamladığınızdan emin olun. Küçük bir görev işaretçisinin bulunduğu kampa gidin ve hasta oğluna göz kulak olan bir adamla konuşun.

Görev başladıktan sonra V'nin Kabuki'de bir doktorla buluşma noktasına gitmesi gerekiyor. Ancak şüphelenildiği gibi, NCPD olay yerini sular altında bıraktığında plan pek de plana göre gitmiyor. Onlarla ilgilendikten sonra, hasta göçebe çocuğun başına ne geleceğini de belirleyecek olan kaderine karar vermek için doktorla bir kez daha konuşun.

14Otoyolcu

Saklanacak En İyi Motosikletlerden Birini Keşfedin

 • Yer: sSanto Domingo, Rancho Coronado

 • Edinilen: Guns'O'Rama'nın arkasını ziyaret edin ve fotoğrafı bulun

 • Ödüller: ARCH Nazare "Itsumade"

Night City'de muhteşem araçlar arayan oyuncular, ödülü Nazare Itsumade motosikleti olan bu göreve gözlerini dikmelidir. Göreve başlamak için Rancho Coronado East adlı hızlı seyahat terminaline gidin ve doğrudan Petrochem'in bulunduğu dev baraja doğru yürüyün.

Barajın yanındaki binalardan birinin arkasında, Highwayman adlı özel bir görevi başlatmak için ipuçlarının bulunduğu bir garaj bulunacak. Japantown'dan Northside'a kadar ipuçlarını takip edin, ta ki All Foods fabrikasına ve bir kodun ardındaki başka bir garaj kapısına gidene kadar. "0214" tuşlayın ve işte oyundaki en iyi bisikletlerden birinin kilidi açıldı.


13Kanlı Ritüel

Rahatsız Edici Bir Girdap Ritüelinde Bir Siberpsikoyu Keşfedin

 • Yer: Watson, Northside

 • Edinilen: Regina Jones'un Cyberpsycho görevleri

 • Ödüller: Yok

Cyberpunk 2077 bir korku oyunu değil ancak en zorlu Night City paralı askerlerinin bile tüylerini diken diken edecek inanılmaz derecede rahatsız edici ayrıntılar ve görevler var. Playing For Time ana görevini tamamladıktan sonra Northside'a, rıhtımın ve pazar yerinin güneydoğusundaki bir görev işaretçisine gidin.

V'yi kanlı bir sahne karşılayacak. Etraftaki cesetlerden bir sürü ipucu toplayın ve sahnenin ortasına yerleştirilmiş bir dondurucunun kanlı karmaşasından biri, daha doğrusu bir şey yükselirken çok korkutucu bir kavgaya hazırlanın.


12Madde işaretleri

Bir Giyim Mağazasında Siberpsikoyla Savaşın

V sıradan bir alışveriş yaparken bir yandan da sürpriz bir Cyberpsycho ile karşılaşabilirler. Oyuncular Şehir Merkezindeki Downtown'a gitmeli ve Night City'deki en iyi giyim mağazalarından biri olan Jinguji'ye girmelidir. Oradaki dükkan sahibi Zane ile konuşun ve mağaza ekranına girin.

Gezindikten sonra bir Cyberpsycho içeri girecek ve bir gürültü başlatacak. Bu süre zarfında mağazadan ayrılmak imkansız olacağından V ya psikopatı öldürebilir ya da MaxTac'ın yardım için gelmesini bekleyebilir. MaxTac'ı çalışırken görmenin güzel bir yolu.

11Kürklü Venüs

Meredith Stout ile Çılgın Bir Gece Geçirin ve Bir NSFW Silahı Alın

 • Yer: Watson, Kabuki

 • Edinildi: Meredith Stout'u kurtarın ve 2. Perde sırasında bir mesaj bekleyin

 • Ödüller: Sir John Phallustiff, İkonik Tek Elle Kullanılan Silah

Meredith Stout, oyunun demolarında ve oyunun ilk perdesinde sergilenen başlıca yan karakterlerden biridir. Militech Corpo hanımı ya onu Maelstrom'a karşı hedef olarak kullanarak kandırılabilir ya da virüsünün Maelstrom'u kasıp kavurmasına izin vererek onunla arkadaş olunabilir.Eğer V ona karşı olmak yerine onun yanında yer almayı seçerse Meredith oyunun ilerleyen zamanlarında V'yi arayacak ve Night City'den ayrılacağını belirtecek. V'nin onu özleyeceğini söylemeyi seçin ve aynı zamanda oyundaki en eşsiz ve tuhaf yetişkin temalı silahlardan birinin ödülünü de içeren özel bir gizli aşk macerası başlayacak.


10Jetonlu Çocuk

Görünüşte Kendinin Farkında Olan Yapay Zeka Brendan'ın Arkasındaki Gerçeği Keşfedin

 • Yer: Westbrook, Japonya Mahallesi

 • Edinilen: Theo Price ile konuşun

 • Ödüller: Yok

Bu görev, V 1. Perde'nin sonuçlarından kurtulduktan sonra kullanılabilir hale gelir. Heywood'daki The Glen'e gidin ve Megabuilding H8'e doğru yürüyün. İçeride Brendan adında çok tuhaf bir makine olmalı. Onunla etkileşime geçtiğinizde görev başlayacak.

Görev bir anda tamamlanamaz. Bu arada beklemeyi ve sonra tekrar Brendan'ı bulmaya gelmeyi içerir. Sonunda Brendan farklı bir yere taşınacak ve bu da V'yi onu aramaya gönderecek. Bu büyük ödülleri olan bir görev değil ama kesinlikle eğlenceli ve son derece benzersiz.


9Savaş domuzları

Eski Bir Kurumsal Arasaka Arkadaşına Yardım Edin

 • Yer: Watson, Kabuki

 • Edinildi: Frank Nostra, Never Fade Away görevinden sonra V'yi çağırıyor (yalnızca Corpo Lifepath)

 • Ödüller: Hayalet, İkonik Akıllı Tabanca

Abernathy'nin onlara yaptıkları konusunda hâlâ ağızlarında son derece kötü bir tat taşıyan tüm bedensel yaşam yolu V'ler için özel bir ikram var . Bir noktada Arasaka'dan eski bir arkadaş olan Frank, V'yi arayacak ve onlardan Abernathy'yi devirmek için güçlerini birleştirmelerini isteyecek. Belirlenen yerde Frank ile buluşun.Ne yazık ki işler Night City'de sıklıkla olduğu gibi planlandığı gibi gitmiyor. Yine de, V'nin yaşam yolunun asıl giriş kısmına atıfta bulunan bu görevlerin oyunun ilerleyen bölümlerinde ortaya çıktığını görmek güzel. Belki gelecekte Corpo V'ler nihayet gerçek intikam alma fırsatına sahip olacak.


8Ateşli arzu

Mister Stud Kasık Yaralanmasından Sonra Bir Adama Yardım Edin

 • Yer: Watson, Küçük Çin

 • Edinilen: Jesse Johnson ile konuşun

 • Ödüller: 1.480 Eurodolar

Düşük tehlike seviyeli iş, 2. Perde civarında mevcut olacak ve Little China of Watson'daki bir apartman kompleksinin dışında yer alacak. Mekanı tanımak kolay çünkü V olay yerine yaklaştığında kasıklarını tutan aşırı acı çeken bir adam onlara yaklaşacak.

Müşteri, siber yazılımın hatalı bir karaborsa versiyonunu bacaklarının arasına yerleştirmiştir ve acil tıbbi müdahaleye ihtiyacı vardır. V'nin çok fazla terlemesini gerektirmeyen komik ve tuhaf bir yan görev için bu, yapılması çok eğlenceli ve aynı zamanda oldukça iyi gizlenmiş bir görev.


7Peygamberimizin Şarkısı

Dünyayı Tehdit Eden Bir Komployu Ortaya Çıkarın