top of page

Coral Island Chaem Romantizm Rehberi

Starlet Kasabasının çekici sporcusu Chaem, Coral island'ın en popüler evlilik adaylarından biridir; işte onu nasıl kız arkadaşın yapacağın.Chaem, Starlet Town'ın cankurtaranıdır ve profesyonel bir sporcudur. O, Mercan Adası'ndaki 25 romantik adaydan biri , ve onunla anlamlı bir ilişki kurma fırsatınız var, potansiyel olarak evliliğe ve birlikte bir aile kurmaya yol açabilir. Chaem, Gözlemevinde bir oda arkadaşıyla birlikte yaşıyor ve boş zamanlarını sık sık Plajda voleybol oynayarak geçiriyor. Bu kılavuzda Chaem'le arkadaşlık seviyenizi artırmaya ve ilişkinizi romantik bir yolda ilerletmeye yönelik stratejileri keşfedeceksiniz .


Chaem'i Nerede Bulabilirim?Chaem Gözlemevinde yaşıyor . Evinin dışında sık sık arkadaşlarıyla Plajda voleybol oynamaktan hoşlanıyor. Her iki yerde de değilse, onu Taverna'da yemek yerken bulma ihtimaliniz yüksektir.


Chaem'in Tüm Kalp OlaylarıDiğer tüm bekarlar gibi Chaem'in de üçten başlayarak sekiz Kalp Etkinliği var. Aşağıda tüm bu olayların bir listesi ve bunları romantizme yönlendirmeye yönelik kılavuzlar bulunmaktadır.


Üç Kalp: Voleybol Antrenmanı


İlkbahar, Yaz veya Sonbahar aylarında güneşli bir günde, Chaem ile buluşmak için saat 7:00 ile 13:00 arasında Plaja gidin. Coral Reefs'in büyük bir turnuvaya katılma hakkı kazanmasıyla ilgili heyecan verici haberi paylaşacak. Bu Kalp Etkinliği sırasında, performansı konusunda ona güven vermek ve takım arkadaşları gelmeden önce bazı voleybol tekniklerini uygulamasına yardımcı olmak sizin rolünüz çok önemlidir.


Beş Kalp: Büyük Maça Hazırlanmak


İlkbahar, Yaz veya Sonbahar aylarında güneşli veya rüzgarlı bir günde, Chaem'e katılmak için Gözlemevi'nin dışında toplanın (o 9:00'dan 15:00'a kadar orada olacaktır). Onun tek başına bir egzersiz seansına katıldığını ve muhtemelen The Coral Reef takımının bir oyuncusu olarak rolünü gereğinden fazla düşündüğünü göreceksiniz. O elinden gelenin en iyisini yaptığı sürece her şeyin yerli yerine oturmasını sağlamak için sizin varlığınız şu anda çok önemli.


Altı Kalp: Büyük Başarısızlık


Eğer play-off maçının ardından akşam veya gece Fishensips'te Chaem'le karşılaşırsanız, yenilginin talihsiz haberini sizinle paylaşacaktır. Teselli edici ve destekleyici sözler söylemek, çabalarına olan hayranlığınızı ifade etmek ve kaybın yarattığı hayal kırıklığını atlatmasına yardımcı olmak çok önemlidir.


Seven Hearts: Topluluk Voleybol Oyunu


Turnuvaya katılmamalarının ardından Chaem, topluluk için bir voleybol maçı koordine etme girişiminde bulunur. Maçı izlemek için 12:00-13:00 saatleri arasında Sahile giderek katılmanızı ve desteğinizi göstermenizi rica ediyoruz. Daha sonra Gözlemevinde Chaem, turnuvadan bir izcinin topluluk oyununa tanık olduğunu ve etkinliğe katılmaları için joker kart daveti yaptığını paylaştı.


Sekiz Kalp: Şampiyonayı Kutluyor


Yaz, İlkbahar veya Sonbahar aylarında 9:00'dan 14:00'a kadar voleybol turnuvasını izlemek için Demirci garajında ​​toplanın. Maçın ardından kasabanın en yeni Şampiyonu Chaem'i sıcak bir şekilde karşılamak için Fishensips'e gidin ve kasabanın ilk voleybol şampiyonasını birlikte kutlamaya katılın.


On Kalp: Kaplıca Öpücüğü ve Evlilik


Chaem ile sekiz Kalp'e ulaştıktan sonra düşünceli bir jest olarak Demirci'den bir madalyon satın alın . Daha sonra İlkbahar, Yaz veya Sonbahar aylarında havanın açık olduğu bir günde öğlen veya gece Kaplıcada buluşun. Burada, ilişkinizin başlangıcını işaret eden ilk öpücüğünüzü paylaşın.


Chaem için Tam Hediye RehberiChaem, sonbaharın 6'sında doğum gününü kutluyor . Bu özel günde ona Pizza, Gnoochi, Deniz Ürünleri Ramen veya Veggie Ramen gibi en sevdiği hediyelerden biriyle sürpriz yapmayı düşünün. Her türlü balıktan hoşlanmadığını unutmamak önemlidir, bu nedenle ona balıkla ilgili herhangi bir eşya hediye etmekten kaçının. Ancak onun tercih ettiği hediyelerden herhangi birini bulamıyorsanız, evrensel olarak hayranlık duyulan Pembe Elmas'ı kesinlikle yanlış yapmış sayılmazsınız, çünkü onun bunu takdir edeceğinden emin olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments