top of page

Content Warning: Daha Fazla Oyuncuyla Nasıl Oynanır?

En fazla dört oyuncu birlikte Content Warning oynayabilir ancak bu sayıyı artırmanın bir yolu vardır. İşte oyuncuların bunu yapmak için ihtiyaç duyacağı her şey.

Content Warning, özellikle arkadaşlarınızla oynadığınızda size inanılmaz bir heyecan ve çok fazla eğlence sağlayabilir. Ancak aynı lobiye dörtten fazla oyuncu katılamaz. Bu nedenle üçten fazla arkadaşınızla oynamak istiyorsanız düzenli olarak diğer 4 oyunculu lobilere geçmeniz gerekecektir. Neyse ki, kullanışlı bir modun kurulumuyla bunu çözmenin bir yolu var.Content Warning haritası, dörtten fazla oyuncunun onu sorunsuz bir şekilde keşfetmesine yetecek kadar büyüktür. +4 oyunculu bir deneyime katılmak isteyenler için bu kılavuz, bunun nasıl yapılacağına dair ayrıntılar sağlayacaktır.


Content Warning Daha Fazla Oyuncuyla Nasıl Oynanır

Content Warning, yayınlandıktan hemen sonra popülerlik kazandı. Bu nedenle, bunun için birçok modun zaten oluşturulmuş olması şaşırtıcı değildir. Oyuncuların indirebileceği böyle bir mod, lobide izin verilen oyuncu sayısını artırabilir. Yani Content Warning'de dörtten fazla oyuncuyla oynamanın tek yolu uygun modu yüklemektir .


Daha Fazla Oyuncu modu 753.network tarafından oluşturuldu . İndirmek için yaratıcının Discord'una katılmanız gerekir . Burada Content Warning için birçok farklı modun yanı sıra bunların geliştirilmesi ve güncellenmesiyle ilgili haberleri bulabilirsiniz . Ancak, yalnızca Daha Fazla Oyuncu moduyla ilgileniyorsanız, bunu manuel olarak bulabilir veya işlemi hızlandırmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Modun yeri belirlendikten sonra DropIntoContentWarningFolder arşivini indirin .


Content Warning İçin Daha Fazla Oyuncu Modu Nasıl Kullanılır

Neyse ki modun kurulumu son derece basittir. Tek yapmanız gereken arşivi İçerik Uyarısı içeren bir klasöre açmaktır . Modu arkadaşlarınızın da yüklemesi gerektiğini unutmayın . Eğer mod yüklü değilse oyuncu sayısı 4'ü geçerse lobiye bağlanamayacaklardır .

Her şeyi doğru yaparsanız Content Warning 128 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz . Elbette lobiye bu kadar çok oyuncuyu sığdırmak gerçekten zor olabileceğinden bunu yapmanızı önermiyoruz. 10-20 kişiyle oynamak çok daha uygun olup oyunseverlere oldukça büyük bir eğlence sunacaktır.Content Warning dörtten fazla oyuncuyla oynamak istiyorsanız bilmeniz gereken her şey bu kadar . Sadece bir mod indirmeniz gerekiyor ve bu kılavuzda verilen ipuçlarını takip ederek onu kolayca kurabilir ve diğer oyunculardan oluşan büyük bir grupla oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page