top of page

Content Warning: Captcha Tuzağından Nasıl Çıkılır?

Content Warning Captcha Tuzağından nasıl çıkacağınızı merak ediyorsanız işte yapmanız gerekenler.

Eski dünyada dolaşırken çok dikkatli olmanız gerekiyor çünkü her fırsatta tehlike sizi bekliyor. Burada dolaşan canavarların yanı sıra, en beklenmedik yerlere yerleştirilen çeşitli tuzaklar da önünüze çıkacak. Bu tuzaklardan biri de Captcha Trap olarak da bilinen Weeping'dir ve tek başınıza oynarken görürseniz hayatta kalma şansınız yoktur. Bir takımda oynuyorsanız Ağlama ile baş etmek daha kolay olacaktır, ancak yine de yanıltıcı olabilir. Content Warning Captcha Tuzağından nasıl çıkılacağı aşağıda açıklanmıştır .

Content Warning: Captcha Tuzağıyla Nasıl Başa Çıkılır?

Ağlayan'ı bulmak oldukça zordur çünkü Zombi Salyangozları veya Araç Seti Wisk'in aksine nadiren ortaya çıkar. Ancak Captcha Trap'ı görecek kadar şanslıysanız çok dikkatli olmalısınız çünkü bu mob tehlikelidir ve sizi kolayca yakalayabilir. Üstte yüzü olan büyük bir kafese benziyor.

Ağlamaya direnmenin ilk yöntemi kafese girmemektir. Bu, tuzağa sürekli bakarak yapılabilir, bu durumda hareket etmeyecektir, dolayısıyla içeri giremezsiniz. Bir anlığına ondan uzaklaştığınız anda Ağlayan inanılmaz bir hızla üzerinize koşacak ve üzerinize yaklaşacaktır. Bu yüzden en iyi yöntem, gözlerinizi Captcha Tuzağına odaklamak ve güvenli bir yere doğru geriye doğru yürümektir. Bu oldukça zor olabilir çünkü Weeping'den kaçarken diğer canavarların saldırısına uğrayabilirsiniz . Yine de Captcha Tuzağına yakalanmamak için mümkün olduğunca uzaklaşmaya çalışın ve mekiğe giderek kapıyı kapatın. Kendinizi kafesin içinde bulursanız paniğe kapılmayın, bu size hiçbir şekilde zarar vermez, ancak dışarı çıkana kadar hiçbir yere gidemezsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tek başınıza oynarken kafesten tek başınıza çıkamazsınız çünkü bulmacayı çözmek için dışarıdan birine ihtiyacınız vardır ve ardından kafes açılacaktır.

Takım arkadaşınız Captcha Tuzağı'nda mahsur kalırsa önce kafese yaklaşın. İçeride zaten biri varsa ağlamanın size hiçbir zararı olmaz. Burada kafes kapısının önünde farklı sembollerin yer aldığı bir ekran ve bunların altında bir giriş alanı göreceksiniz. Şimdi ekranla etkileşim kurun ve ekranda gösterilen karakterleri giriş alanına girin. Acele etmeyin, odaklanın ve her şeyi doğru bir şekilde yeniden yazın çünkü captcha'ya girmek için yalnızca üç deneme hakkınız var. Gereken yerlerde harfleri büyük yapın ve her şeyi doğru yaparsanız hücre açılacaktır. Ve kafeste sıkışıp kalan takım arkadaşınızı filme almayı unutmayın, çünkü bu size çok fazla görüntü kazandıracaktır .
5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page