top of page

CD Projekt Red Games'in En İyi Kadın Karakterleri

CD Projekt Red şu anda piyasadaki en iyi video oyunu geliştiricilerinden biridir. Cyberpunk 2077'nin başarısız sürümüyle ilgili tartışmalar , bu şirketin son birkaç yılda titizlikle oluşturduğu tüm iyi niyeti yok etme tehlikesiyle karşı karşıyaydı, ancak geliştiriciler başlarını eğdiler ve sonunda itibarını tersine çevirene kadar oyunu geliştirmeye devam ettiler. . Bu noktadan itibaren oyuncular hemen hemen her CD Projekt Red oyununa göz atabilir ve sunulanlardan hayal kırıklığına uğramazlar.Bu yoğun başlıklar, hayranların sevdiği çok sayıda iyi yazılmış kadın da dahil olmak üzere çok sayıda harika karakter içeriyor. Elbette, bazı insanlar stüdyonun kadınları aşırı derecede cinselleştirme konusunda kötü bir alışkanlığa sahip olduğunu iddia edebilir, ancak oyuncular bu oyunlarda sergilenen muhteşem anlatıyı gördüklerinde, özellikle de konu kadınların tasvir edilme şeklinin iyileştirilmesi olduğunda bu sorun göz ardı edilebilir. video oyunları.

6Judy Alvarez

Arkadaşlarına Son Derece Sadık Bir Braindance Uzmanı

  • Şurada Görünüyor: Cyberpunk 2077

V'nin Night City'deki maceraları sırasında Evelyn aracılığıyla Judy Alvarez ile tanıştırılır. Bu beyin dansı uzmanının cesur bir tavrı var ve bu da onu etkileşime geçmeyi çok eğlenceli kılıyor ve yakın arkadaşını ve romantik partnerini bulmak için Night City'yi parçalara ayırmasını izlemek, onun yakınındaki insanları kurtarmaya ne kadar adanmış olduğunu gösteriyor.

Judy'nin neden etkileşime geçilecek kadar büyülü bir karakter olduğunu göstermenin harika bir yolu , V'nin kendi hayatını sonlandırdığı sonda görülebilir . Jenerikler sırasında ortaya çıkan tüm mesajlar arasında yakın bir arkadaşının kaybından dolayı kalbi en çok kırılan kişi Judy'dir. V'ye ne kadar hayran olduğunu açıkça ortaya koyan kederiyle, yüreğini haykırırken onun için üzülmemek mümkün değil.

5Tris Merigold

Oyunlar Üçlemesi Boyunca Geralt'ın Yanında Olan Kızıl Saçlı Büyücü

  • Göründüğü Yerler: The Witcher , The Witcher 2: Assassins of Kings , The Witcher 3: Wild Hunt

Triss Merigold, oyunlar boyunca Geralt'ın yanında olan ve Geralt'ın uzun vadede sadık kalabileceği üç oyunda da romantik bir ilgi uyandıran bir karakter. Üçüncü oyundaki davranışları nedeniyle özür diliyor olsa da Geralt'ı manipüle ettiği ve Geralt anılarını hatırlamaya çalışırken ona Yennefer ile Ciri'yi tam olarak hatırlatmadığı inkar edilemez.

Yine de Triss'te onu etkileşime geçmeyi eğlenceli kılan bir şeyler var. O güçlü bir büyücü ve Geralt'a iyi bir ortak olarak hizmet edebilir, Geralt'ın maceraları üçüncü oyunda sona erdiğinde uzun vadede ona sadık kalabilir, yeter ki Geralt'ı oyundaki manipülatif davranışından dolayı affetmeye istekli olsunlar. ilk iki maç.


4Hanako Arasaka

Night City'nin En Güçlü Ailelerinden Birinin Kurnaz, Zarif Bir Üyesi

  • Şurada Görünüyor: Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'de gücün, savaşta düşmanları yok edebilmekten ibaret olduğunu düşünen herkesin, Arasaka ailesine uzun ve dikkatli bir bakış atması gerekiyor. Dünyanın geleceğini şekillendirmek için parayı ve etkiyi kullanmak, gerçek gücün özüdür ve Yorinobu'nun, tahtı ele geçirme yönündeki beceriksiz girişimiyle ailenin mirasını lekelemesi çok yazık.


V'nin Hanako'yla etkileşime geçtiğinde oyuncular Hanako'nun zarafetini ve etkililiğini gördüklerinde onun dikkatsizliği daha da belirginleşiyor. O, ailenin soğuk ve kurnaz bir üyesidir ve yalnızca adlarının zirvede kalmasını görmek, V oyunun sonunda Arasaka'nın yardımını almaya karar verirse babasının Yorinobu'nun bedenini devralmasına yardım etmek ister.

3Panama Palmer

Ateşli Bir Keskin Nişancı ve Aldecaldos'un Yiğit Bir Üyesi

  • Şurada Görünüyor: Cyberpunk 2077

Panam , Cyberpunk 2077'de tanıtıldığı andan itibaren güçlü bir izlenim bırakan Aldecaldos'un bir üyesidir . Oyuncular ilk başta onunla etkileşime girdiğinde oldukça vahşi ve mesafeli görünüyor, ancak karakter yavaş yavaş V'ye açılıyor ve muhtemelen onun aşkı haline geliyor.

Ateşli kişiliği, Saul'la olan etkileşimlerini her zaman eğlenceli hale getiriyor ve oyundaki en güçlü silahlardan birine sahip olması, oyuncuların kullanmayı seveceği bir bonus. Sonuçta, oyuncuların Aldecaldos'un yardımıyla tamamen yeni bir son yoluna erişmesine olanak tanıyan Panam'ın V'ye olan sadakati , bu da gerçekten harika vakit geçirmemizi sağlıyor.


2Vengerberg'li Yennefer

Leylak ve Bektaşi Üzümü Bu Güçlü Büyücünün Geralt İçin Öne Çıkmasına Yardımcı Oluyor

  • Görünüyor: The Witcher 3: Wild Hunt

Üç Witcher oyunundan yalnızca birinde yer almasına rağmen birçok kişi tarafından herhangi bir CD Projekt oyunundaki en iyi kadın karakterlerden biri olarak görülmesi, Yennefer'in karakter olarak gücünün bir kanıtıdır . Bu kuzguni saçlı büyücünün sert bir mizacı var ve öfkesini çoğu zaman Geralt'tan çıkarıyor.

Birçok yönden Geralt'la olan ilişkisi oldukça zehirli ve bu da onu gerçek hissettiriyor. Ateşli ilişkileri, birçok insanın Triss biçimindeki daha güvenli bir seçeneğe tercih ettiği şeydir . Ciri'yi bulmak ve kurtarmak için elinden geleni yaptığını izlemek onun güçlü annelik içgüdüsünü gösteriyor ve yeniden bir araya gelmelerine tanıklık etmek son derece keyifli oluyor.


1Cirilla Fiona Elen Riannon

Geralt'ın Evlatlık Kızı ve Yaşlı Kandan Bir Çocuk

  • Görünüyor: The Witcher 3: Wild Hunt

Kitabın hayranları, Ciri'nin nihayet The Witcher 3'te görüneceğini öğrendiğinde çok mutlu oldular ; bu oyunun büyük bir kısmı, Geralt'ın kendisini Kuzey'in çeşitli bölgelerine gönderen koğuşunun peşinde koşmasıyla ilgiliydi. Oyuncular nihayet Isle of Mists'e ulaşıp bu karakterle yeniden bir araya geldiklerinde, Geralt, Ciri'nin bilincini yeniden kazanıp babasını kucaklaması için öldüğünü varsaydığı için duygusallaşmamak elde değil.

Ciri'nin kişiliği olabildiğince sevimli; oyuncular bu karakteri çeşitli geri dönüşlerle kontrol edebildiklerinde hikayenin bazı kısımlarını seviyorlar. Kaderi Geralt ve Ciri'yi desteklediği ya da ana oyunun anlatısının son üçte birlik bölümünde onun karar verme mekanizmasının üzerine yazdığı eylemleri tarafından şekillendirilebilecek güçlü bir savaşçı. Üzücü son, bu destansı yolculuğun sona ermesindeki en büyük olumsuzluklardan biri, bu yüzden çoğu oyuncu bundan kaçınmak ve Ciri'nin İmparatoriçe olarak kendi yolunu çizmesine izin vermek ya da babasının ayak izlerini takip eden bir Witcher olmasını ister.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page