top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

Call of Duty, Lara Croft Kostümünü Tanıtıyor

Activision ve Crystal Dynamics, efsanevi Tomb Raider Lara Croft'un Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone'a gideceğini doğruladı.

Activision, Tomb Raider efsanesi Lara Croft'un gelecekteki bir sürümde Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone'a geleceğini doğruladı . Call of Duty serisindeki geçişler, Snoop Dogg'un izinden giden Nicki Minaj'ın Call of Duty: Warzone'un en son üyesi olmasıyla birlikte daha yaygın hale geliyor.


Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone'daki geçişler, Homelander, Black Noir ve The Boys TV şovundan Starlight'ın katılımıyla geçen yıl boyunca istikrarlı bir şekilde arttı . Teenage Mutant Ninja Turtles'ın kötü niyetli Shredder'ı bile Activision'ın popüler nişancı oyununda operatör olarak karşımıza çıktı . Lara Croft'un Call of Duty'deki rolü daha önce de ortaya atılmıştı ancak şimdi resmi bir duyuru yapıldı.


Resmi Call of Duty Twitter hesabındaki bir gönderi sayesinde hayranlar, savaş alanına girecek bir sonraki karakterin Lara Croft olacağını biliyor. İkonik Tomb Raider kahramanının bir mağaradan baktığını, her iki tabancasını da çekmiş halde aktif bir savaş bölgesine baktığını gösteren bir resim, "Tabancalar hazır. Giriş için hazırlandı.” Oyuncuların Call of Duty: Modern Warfare 2 veya Warzone'da Lara Croft'a ne zaman erişebilecekleri şu anda bilinmiyor , ancak hayranlar, Lara Croft'un herhangi bir sıfatla ortaya çıktığını görmekten şüphesiz heyecan duyacaklardır.Son Tomb Raider 2018'de geri döndü ve Lara Croft 2021'de Fortnite'ta kısa bir süre görünse de seri son zamanlarda uyku moduna geçti. Bu kısmen Square Enix'in Crystal Dynamics stüdyosunu Embracer Group'a satmasından kaynaklanıyor ancak stüdyo yeni bir Tomb Raider oyununun üzerinde çalışıldığını ve Unreal Engine 5 üzerine geliştirildiğini doğruladı.

Activision, Warzone ve Modern Warfare 2'ye eklenen yeni görünümlerle , uzun süredir devam eden serinin bir sonraki oyununu piyasaya sürmeye hazırlanırken oyuncuları meşgul etmeyi umuyor. Call of Duty: Modern Warfare 3, Gamescom Açılış Gecesi Canlı etkinliğinde uzun bir tanıtıma sunuldu ve 10 Kasım'da yayınlandığında çok sayıda yeni özellik sunması planlanıyor. Bu, oyuncuların belirli görevlere istedikleri gibi yaklaşmalarına olanak tanıyan Açık Savaş Görevlerini de içeriyor ve açık dünya Zombiler modu.


Call of Duty hayranlarının önümüzdeki aylarda hem Warzone hem de Modern Warfare 2'de deneyecekleri çok şey olacak . Lara Croft'un eklenmesiyle birlikte Modern Warfare 3 çıktığında oyuncuların yeni çok oyunculu haritalara sahip olması bekleniyor . Son iki Modern Warfare sürümünde olduğu gibi, geliştirici Sledgehammer Games'in Ekim ayında yapılacak bir sonraki Call of Duty etkinliğinde Warzone için yeni bir çok oyunculu haritayı duyurması bekleniyor .

Call of Duty: Modern Warfare 2 artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page