top of page

Baldur's Gate 3'te Son Light Inn Nerede Bulunur?

Baldur's Gate 3'te oyuncuların Last Light Inn'i nasıl bulabilecekleri aşağıda açıklanmıştır.


Baldur's Gate 3'te 2. Perde'ye başladıktan sonra oyuncular Last Light Inn'i ziyaret edebilirler . Burası göz atmaya değer çünkü ülke genelinde gölge lanetinden korunan tek bölge burası. Güvenilir bir sığınak olmasının yanı sıra, Jaheira liderliğindeki Harper'lar için bir operasyon üssü görevi de görüyor.


Last Light Inn , Baldur's Gate 3'ün 2. Perdesinde önemli bir role sahip olduğundan , oyuncuların burayı defalarca ziyaret etmeye gelmesi şaşırtıcı olmasa gerek. Burada oyuncular ticaret yapacak veya dinlenecek tüccarlar bulacaklar. Bu yeterli değilse, Last Light Inn aynı zamanda oyuncuların göz atması gereken eğlenceli bir göreve de ev sahipliği yapıyor.Baldur's Gate 3'te Son Light Inn Nerede Bulunur?


Baldur's Gate 3'te Last Light Inn'i bulmak için oyuncuların şu adımları izlemesi gerekiyor:


1. Oyuncular yolculuklarına Karanlıkaltı'ndan başlamalıdır .

2. Underdark'a girdikten sonra oyuncular Underdark-Beach bölgesine gitmelidir. Bu konum , İntikam Glut's Circle yan görevini tamamlarken bulunabilir .

3. Kıyıdaki tekneyi arayın ve Gyrmforge'a doğru yol almak için onunla etkileşime geçin . Ancak bu kolay bir iş değil, çünkü oyuncuların yolculuk için dinlenmeden önce ilk olarak düşman sahilini temizlemeleri gerekiyor.

4. Gyrmforge'a vardıktan sonra oyuncular, Mutlak'ın bir tarikatçısının özgürlüğüyle sonuçlanan Free True Soul Nere görevi gibi bir dizi görevi tamamlamayı seçebilirler .

5. Devasa bir metal kapı bulmak için tekneden batıya doğru ilerleyin. Metal kapının etrafındaki NPC'ler Gölge Lanetli Topraklar'ı tartışacak.

6. 2. Perde'ye başlamadan önce oyuncular tüm yarım kalmış işleri halletmeli ve kaçırmış olabilecekleri değerli ganimetleri toplamalıdır.

7. 2. Perde'yi başlattıktan sonra oyuncular bir tapınağa varır ve Elmister Aumar ile etkileşime girerek Gale'in karakter arayışını başlatır.

8. Tapınağı terk etmek Gölge Lanetli Topraklara yol açacaktır .

9. Oyuncular, başı belada olan birkaç insansı bulana kadar keşfetmelidir. İnsansıları gölgelerle savaşarak korumak, sonunda onları Son Işık Hanına götürecektir.bottom of page