top of page

25 Mart Palia için Büyük Gün

Oynaması ücretsiz MMO oyunu Palia, geçen yılın sonlarında Switch ve Windows'ta yayınlandıktan sonra başka bir büyük platformda da piyasaya sürülecek. • Palia'nın Steam'de 25 Mart'ta piyasaya sürülmesi, olumlu atmosferi ve işbirliğine verdiği önemle bilinen keyifli MMO oyunu için yeni bir aşamaya işaret ediyor.

 • Oyuncular, lansman saatinin 11:00 PT olmasını bekleyebilirler ve platformlar arası oyunun keyfini çıkarabilecek, arkadaşlıkları geliştirebilecek ve oyundaki becerilerini geliştirebilecekler.

 • Yiyecek arama, yemek pişirme ve balık tutma gibi aktivitelerle Palia, tempo değişikliği arayanlar için mükemmel, çeşitli ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi sunuyor.


25 Mart, Palia için büyük bir gün olacak , çünkü oyun sonunda resmi olarak Steam'de yayınlanacak. Oynaması ücretsiz MMO oyunu, keşiflerle dolu rahat atmosferi ve kişinin kendi hızında oynama fırsatıyla oyuncuların ilgisini çekti. Palia'nın Steam'de piyasaya sürülmesi oyun için yeni bir dönüm noktası olacak ve beklemeye yalnızca birkaç hafta kaldı.


Palia, 2023'ün sonlarında hem Switch hem de Windows'ta piyasaya sürüldü ve oyunun pozitifliğe odaklanması nedeniyle popülaritesi artıyor. Palia'nın en büyük çekiciliklerinden biri , oyunun gerçekten Palia dünyasında iyi bir vatandaş olmayı vurgulamasıdır ; bu, düşmanca veya stresli olmayan bir oyun deneyimi arayan oyuncular için sakin ve rahat bir ortam olduğu anlamına gelir. Palia'nın kuralları işbirlikçi ve yardımsever bir oyuncu olma etrafında dönüyor, bu da oyun topluluğunun güçlü hissetmesini sağlıyor.


Palia 25 Mart'ta Steam'e GeliyorHer ne kadar Palia , Switch ve Windows'ta ilgi görse de Steam'de çıkacak oyun, onu daha da geniş bir kitleye tanıtacak. Steam'in çıkışı yaklaştıkça meraklı oyuncuların 25 Mart gelmeden önce bilmesi gereken bazı şeyler var.


Palia'nın Resmi Lansman Zamanı


Oyunun resmi Steam sayfasına göre Palia , 25 Mart Pazartesi günü saat 11:00 PT'de başlayacak. Üçüncü taraf bir Palia hesabı oluşturduktan sonra oyuncular, belirlenen lansman saatinde oyuna girmeye hazır olacak. Her ne kadar Palia'nın yeni oyuncular için bir öğrenme eğrisi olsa da , MMO'da yapılacak çok şey olduğundan oyunun inceliklerini öğrenmek için harcanan zaman buna değer.


Platformlar Arası Oynanış


Palia'nın en heyecan verici kısımlarından biri çapraz platform olmasıdır. Yani, oyuncunun arkadaşlarının tümü oyunu Switch'te veya Windows'ta oynasa da, Steam'deyken de arkadaşlarıyla oynamak mümkün. Oyunu tek başına oynamak hala eğlenceli olsa da Palia arkadaşlarla vakit geçirmek için harika bir oyun, dolayısıyla oyunun çapraz platform olması oyunun en heyecan verici kısımlarından biri. Palia'da arkadaş edinmek oyunun önemli bir yönüdür, dolayısıyla arkadaşlarla oynamanın bu dünyanın tadını çıkarmanın harika bir yolu olması doğaldır.


Becerilerin Önemli Olduğu Rahat Bir MMO


Palia'da kişinin becerilerini geliştirmek , oynanışının temel özelliklerinden biridir ve bu da onu beceriye dayalı deneyimleri seven oyuncular için mükemmel bir oyun haline getirir. Palia'nın , hangi becerileri geliştirmeyi seçtiğine bağlı olarak oyuncunun oyununu etkileyen çok çeşitli becerileri vardır. Palia'da inşa etme ve yemek pişirme önemli rol oynuyor , bu nedenle oyuncuların oyun dünyasında başarılı olmak için gerekli becerilere ihtiyacı olacak.


 • Toplayıcılık

 • madencilik

 • Bahçıvanlık

 • Yemek pişirmek

 • Avcılık

 • Mobilya

 • Böcek Yakalama

 • Balık tutma


Bir oyuncu Palia'da ev sahibi olmak veya aşk yaşamakla ilgileniyor olsun , oyunda birçok farklı türde oyuncuya sunacak çok şey var. Oyun henüz mükemmel olmasa da Palia'nın Steam'de yayınlanma fırsatı, geliştiricilere, oyunu daha da iyi hale getirebilecek şeyler hakkında yapıcı geri bildirimler verecek yepyeni bir oyuncu grubu sağlayacak. Palia'nın pozitifliğe ve rahatlatıcı oynanışa odaklanması, tempo değişikliği arayan oyuncular için eğlenceli bir temiz hava nefesi olabilir.1 görüntüleme0 yorum

Comentários