top of page

Yoimiya

Naganohara Ryuunosuke'nin kızı ve Naganohara Fireworks'ün şu anki sahibidir . Yoimiya renkli havai fişekleri ve cana yakın kişiliğiyle///

Yoimiya

Naganohara Ryuunosuke'nin kızı ve Naganohara Fireworks'ün şu anki sahibidir . Yoimiya renkli havai fişekleri ve cana yakın kişiliğiyle Narukami Adası'nda yazın onsuz aynı olmayacağına inanan herkes tarafından sevilir


Yetenekli bir piroteknik uzmanı. "Yaz Festivali Kraliçesi" olarak bilinen Naganohara Havai Fişek'in şu anki sahibi.
Ateşli tutkuyla dolu bir kız. Ödün vermeyen çocuksu masumiyet ve zanaatkarlık saplantısı, muhteşem bir alev yaratmak için iç içe geçiyor.


Naganohara Fireworks'ün sahibi. "Yaz Festivalinin Kraliçesi" olarak bilinen, insanların umutlarını ve hayallerini simgeleyen havai fişekler yaratma sanatında uzmandır.


Yoimiya, ailesinin geri kalanı gibi, yarattığı havai fişekler için Inazuma Şehri halkı tarafından sevilir . Babası gibi Yoimiya da kendini aile işine adamış ve müşterilerinin mutluluğunun her şeyden önce birinci önceliği olduğunu belirtiyor. Bu hizmet, sahip olduğu herhangi bir sorunda ona yardım etmeye istekli, büyük ve sadık bir müşteri tabanı topladı.


Aynı zamanda, Inazuma'nın sert gerçekleriyle şu an için uğraşmak zorunda kalmamaları için onları mutlu etmek istediği için, onlarla arkadaşça ve uygulamalı yaklaşımı nedeniyle çocuklar tarafından sevilir. Kendi endişeleri çok az olduğundan, insanların kalplerini okuyabiliyor ve derinlerde bir şeyler saklayıp saklamadıklarını anlayabiliyor.


Biraz hızlı bir konuşmacıdır ve havai fişeklerin birincil sağlayıcısı olmasına rağmen, oldukça pervasız ve hazırlıksız olduğu, şehrin itfaiyesi tarafından defalarca azarlandığı ve Amenoma Tougo tarafından her zaman son dakika hazırlıkları yaptığını belirttiği bilinmektedir .


Diğer birçok Vizyon sahibi gibi, Yoimiya da Pyro Vision'dan keyif alıyor, çünkü bu iş ona yardımcı oluyor ve onsuz bir hayat hayal edemiyordu. Vizyon Avı Kararnamesini desteklemese de hâlâ Baal'a tapıyor .

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Dalgalı kesilmiş, yüksek bir at kuyruğuna bağlanmış ve yüzünün sol tarafında bir tutam saç bırakan kısa çilek sarısı saçları var. Festival temalı birçok saç aksesuarı takıyor, gözleri altın renginde ve parlak turuncu göz kalemi kullanıyor.


Yoimiya'nın kıyafeti esas olarak kırmızı kısa bir kimonodan oluşur, ancak sadece bir kol giyilir. Sağ kolu dirseğinin üzerinden katlanmış ve bir iple bağlanmış. Kimononun sol yarısı belinin etrafına sarılmış ve çiçek desenli siyah kolu dizlerinin arkasına düşüyor. Bir obi kuşağı tarafından tutuluyor ve vücudunun sol üst kısmını ortaya çıkarıyor. Göğsü, sol ön kolu ve üst uylukları gibi sarashi ile sarılmış, sağ bacağına kadar uzanıyor. Siyah obi düzgün bir düğümle bağlanmış ama aynı zamanda arkasında kocaman bir fiyonk haline getirilmiş kırmızı bir iple süslenmiş. Düğümü sabitlemek için daha küçük beyaz bir ip de eklenir. Siyah çoraplar ve kırmızı iplerden yapılmış sandaletler giyiyor ve her iki ayak için bileklerinde dekoratif bir şekilde fiyonklarla bağlanıyor. Sağ bacağı kırmızı kaplama ile zırhlı ve altında daha uzun uyluk yüksekliğinde bir çorapla dolgulu. Zırh, açık mavi kumaşla dizinden bacağına bağlanmıştır.


Kıyafeti çok sayıda aksesuar içeriyor; altın kelebek süslemeli kırmızı bir gerdanlık, siyah saplama küpeler, sağ elinde kırmızı boncuklu bileklik ve solunda kırmızı kurdele ile bağlanmış siyah parmaksız eldiven takıyor. Sarashi'nin üzerinde sol omzunun yanında küçük bir çiçek dövmesi ve sol üst kolunun çevresinde kırmızı bir balık, daha fazla çiçek ve mor kıvrımlar içeren benzer bir dövme yaması var. Solda beline bir festival kesesi sarkıyor ve görüşü sağdaki obi'sine sabitlenmiş durumda.

bottom of page