top of page

Yanfei

O bir çocuğu olan Adeptus baba ve insan anne. Büyüdükten sonra, ailesi onu Madam Ping'in bakımına bırakarak bir maceraya atılmak için ayrıldı

Yanfei

O bir çocuğu olan Adeptus baba ve insan anne. Büyüdükten sonra, ailesi onu Madam Ping'in bakımına bırakarak bir maceraya atılmak için ayrıldı . Liyue'de ikamet etmekte ve halkı için hukuk danışmanı olarak hizmet vermektedir.


Yarı aydınlatılmış bir canavar ve çok yetenekli bir hukuk danışmanı.
Çalışmalarında mükemmel dengeyi bulmak için yasal kurallara bağlılığı ve makul esnekliği birleştirir. Hukuk danışmanı kimliği, benzersiz deneyimi ve yöntemleri ile kendini Liyue'deki sözleşmelerin adilliğini korumaya adamıştır.


Liyue Limanı'nda faaliyet gösteren tanınmış bir hukuk danışmanı. Damarlarında ışıklı bir canavarın kanının aktığı parlak bir genç bayan.


Yanfei, değerlendirme yapmaktan, okumaktan hoşlanır ve hukuk danışmanı olarak kariyeri nedeniyle en başta hukuk olmak üzere birçok konuda çok bilgilidir. Güçlü bir adalet duygusuna sahip olan Yanfei, müşterilerinin Liyue'nin farklı yerlerinde sorun yaşamaları durumunda onlara yardım etmek için seyahat etmekten çekinmez . Teyvat'taki diğer ulusların yasaları hakkında kapsamlı bilgiye sahip olduğunu iddia ediyor - yine de Fontaine'in yasasının en zoru olduğunu belirtiyor . Liyue halkı tarafından bilgisiyle tanınır ve Liyue'nin önde gelen hukuk danışmanı olarak kabul edilir, bu unvan ona ülke çapında birçok müşteri kazandıran bir unvandır. Hatta Ningguang ait Tianquan Liyue Qixing, Yanfei'nin yasayı ezberlemesinin, mevcut yasalardaki boşlukları kendisinin yapabileceğinden daha hızlı bir şekilde kapatmasına izin verdiğini belirtiyor. Anlaşmazlıkları çözerken, Yanfei her zaman ikna edici ve ikna edici bir argüman sunmak için tüm yasal kanıtları önceden alır. Herhangi bir davanın üstesinden gelebilmesine rağmen, sivil davalarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Liyue'deki birçok kişinin yaptığı gibi, Yanfei, işinin doğası gereği sözleşmelere ortalama bir insandan daha fazla değer vermesine rağmen, sözleşmelerin önemine yüksek bir değer veriyor.


Damarlarında bir üstadın kanı olmasına rağmen , Yanfei özellikle ustalık mirasıyla ilgilenmiyor ve barış çağında doğduğu için Rex Lapis ile sözleşme imzalamayan birkaç kişiden biri . Çok aktif ve sık sık konuşuyor, Madam Ping'in daha ciddi olduğunu bildiği babasıyla tam bir tezat oluşturuyor . Zamanını sıradan bir insan gibi geçiriyor ve çoğu ustanın aksine Yanfei kendini hiçbir şekilde ölümlülerden üstün görmüyor.


Oyuncu doğasına rağmen, Yanfei işini ciddiye ve pratik bir şekilde alır ve kendisinin ve bir davaya dahil olan tüm tarafların iyi bir şekilde hesaba katılmasını sağlar. Ayrıca, derin bir şekilde dahil olması gerekmediği sürece ücretsiz bir iş yapmaya isteklidir . Yanfei, insanların dürüst ve mutlu hayatlar yaşadığı ve artık hukuk danışmanlarına ihtiyaç duymadığı bir günün hayalini kuruyor. Böyle bir gün gelirse, Yanfei'nin yedek planı bir rapçi olmaktır.


Yanfei, çok yönlülüğü ve bulunabilirliği nedeniyle tofuyu sever. Soğuk yemeklerden hoşlanmaz ve babası ona yemeklerin en iyi şekilde sıcak servis edildiğini söylediğinden onları nadiren yer.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Yanfei, soluk tenli ve oval göz bebekleri olan parlak deniz mavisi gözleri olan genç bir kadındır. Uçlarında açık pembeye dönüşen uzun, somon pembesi saçları var. Saçının altında, Yanfei'nin ustalık mirasını gösteren bir çift krem ​​renkli boynuz vardır . Buna ek olarak, göğsünün yanlarında, ayak bileklerinde ve ellerinin arkasında pulları andıran beyaz elmas işaretler var.


Kıyafeti kırmızı ve siyah bir xiezhi şapkası, arkada bölünmüş bir şapka, beyaz bir çapraz yaka ve iki ayrı beyaz kol ile kırmızı ve siyah kırpılmış bir üstten oluşuyor. Giysileri tongbao şeklinde düğmeler, altın şeritlerle süslenmiş ve şapkasının ucu, yakası ve kolları ponpon ve tamamen malzemelerle şekillendirilmiştir. Ayrıca, dantel süslemeli bir çift siyah şortun üzerine bir tarafında sarı bir fiyonk ile bağlanmış bulut şeklinde desenlere sahip kırmızı bir etek giyiyor. Yanfei, altın tabanlı, topuklu ve kabarık astarlı bir çift kırmızı ve siyah kalkık burunlu bot giyiyor.


Sağ kalçasında görüşünün sabitlendiği iki deri kemerle tutturulmuş kalın bir kitap taşıyor. Ayrıca ustalık unsurlarıyla süslenmiş büyük bir çelik avlu da taşıyor. Altın Kural kıyafeti, Yanfei'nin müşterilerini ziyarete gittiğinde giydiği bir elbise olarak tanımlanıyor.

bottom of page