top of page

Xinyan

Rock 'n' roll, Liyue'de nispeten popüler olmayan bir müzik tarzıdır ve Fontaine'den yeni getirilmiştir . Ancak Xinyan, sesi seviyor...

Xinyan

Rock 'n' roll, Liyue'de nispeten popüler olmayan bir müzik tarzıdır ve Fontaine'den yeni getirilmiştir . Ancak Xinyan, sesi seviyor - ve Liyue Limanı boyunca sahne alırken yavaş ama emin adımlarla kendine ait bir hayran kitlesi topluyor .


Rock 'n' roll, Liyue Limanı'nda avangard bir sanattır ve Xinyan bu alanda öncüdür.
Müziği ve tutkulu şarkılarıyla dünyevi meselelerden yorgun düşmüş sersemlemiş ruhları uyandırmak için kemikleşmiş önyargılara isyan ediyor.
Eğer şansınız olursa, bir sonraki performansını kaçırmayın!


Liyue'nin tek rock 'n' roll müzisyeni. Müziği ve tutkulu şarkı söylemesiyle kemikleşmiş önyargılara isyan ediyor.


Xinyan bir rock 'n' roll hayranı ve onu ulusa yaymak için Liyue'ye döndü. Pek çok nedenden dolayı itibarını geliştirmekte zorluk çekmesine rağmen, cesareti kırılmadı ve performanslarına gelen herkesi takdir ederek oynamaya devam ediyor. Müziği için resmi bir eğitimi yok, hareket halindeyken kendisi öğrendi. Bu nedenle, hiç tecrübesi olmasa bile ilgi gösteren diğer kişilere çok destek olur.


Onun Pyro Vizyon ona ateşli kişilik verir. Kendi tarzında öne çıkmayı seviyor, ancak çoğu kişi onun garip ve/veya korkunç olduğunu düşünüyor. Bunun farkında olmasına rağmen, kendini onlara daha gösterilebilir kılma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Xinyan'ın koyu teni, kehribar rengi gözleri ve çivili bantlarla iki topuz halinde topladığı koyu kahverengi saçları var. Saçının önündeki bir bukle koyu kırmızı bir çizgiye sahip ve topuzlarında bazı buklelerin alt tarafı parlak turuncu.


Xinyan, siyah-kahverengi bir kolsuz bluz ve beyaz şort giyiyor; kırmızı, siyah ve beyaz kollu kırmızı ve beyaz bir yelek giyiyor. Sağ bacağına siyah ve kırmızı bir kurdele bağlı ve solunda fileli bir çorap var. Xinyan tipik olarak balta benzeri bir tabana sahip beyaz, kahverengi ve kırmızı kare bir ruan taşır . Kıyafeti Ardent Soul , sivri uçlarla süslenmiş bir rock'çının sahne kostümü olarak tanımlanıyor.

bottom of page