top of page

Xiangling

Wanmin Restaurant'ta Baş Aşçı ve babası Şef Mao ile birlikte işletiyor . Bir şef olarak Xiangling, farklı tarifleri veya "egzotik" malzemeleri...

Xiangling

Wanmin Restaurant'ta Baş Aşçı ve babası Şef Mao ile birlikte işletiyor . Bir şef olarak Xiangling, farklı tarifleri veya "egzotik" malzemeleri denemekten korkmuyor... Yemeklerini bazen oldukça benzersiz yapıyor.

Kalıcı ücretsiz olarak elde edilebilecek Kişilerin Seçimi - Spiral Uçurum Olay takas Floor 3, Odası 3 tarafından Spiral Abyss .


Wanmin Restaurant'taki Baş Aşçı ve aynı zamanda bir garson olan Xiangling, yemek pişirme konusunda son derece tutkulu ve imzası olan sıcak ve baharatlı yemeklerinde mükemmel.
Hala genç olmasına rağmen, Xiangling, bir mutfak emektarının tüm becerilerine sahip gerçek bir mutfak sanatları ustasıdır. Chihu Kayası'ndaki doyurucu yiyiciler arasında iyi bir üne sahiptir.
En son eserini denemenizi istiyorsa kesinlikle gergin olmanıza gerek yok. Hayal kırıklığına uğratmayacak. Söz.


Liyue'den ünlü bir şef. Yemek pişirme konusunda son derece tutkulu ve kendine özgü sıcak ve baharatlı yemekleri yapmakta usta.


Xiangling, sanatı babasından öğrendiği için yemek yapmayı sever. Belirli bir mutfak türüne karşı seçici bir gözü yok, yemeğin bir genişleme ve deneme yolu olduğunu görüyor. Tarifleri için her şeyi, hatta başkalarını iğrendirecek alışılmamış malzemeleri bile kullanır. Bazı yemekler onun hoşuna gitmese bile, Xiangling pes etmeyecek ve değiştirmek veya sıfırdan başlamak için basitçe üzerine basacaktır.


Onun sıradışı pişirme hem de alkışlaması götürdü ne Mondstadt ve Liyue . Çoğu aşçının aksine, Xiangling, yemeğin beslemek için olduğunu ve müşterilerinin yüzlerindeki gülümsemenin onun için fazlasıyla yeterli olduğunu belirterek, mora ile ilgilenmiyor . Kendini belirli bir yemek pişirme tarzıyla sınırlamaktan hoşlanmıyor, bunu yavan ve şaşırtıcı buluyor.


Yemek yapmanın dışında, Xiangling'i korkutmak kolaydır ve genellikle Hu Tao tarafından kandırılır . Şakalarından hoşlanmamasına rağmen, Xiangling ona karşı kin beslemez çünkü ara sıra onu güldürmesi karşılığında hediyelerini getirir.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Xiangling'in panda benzeri örgülü topuzlarda sakladığı koyu, çivit siyahı saçları var. Altın gözleri, soluk teni ve yüzünde sürekli bir gülümseme var. Xiangling, kaküllerinin bir tarafında altın pençe şeklinde bir saç tokası takıyor.


Xiangling, önünde ve arkasında kırmızı kurdeleler olan kahverengi ve altın bir tek parça streç giysi giyiyor, arka kısmı daha büyük ve bir çan tutuyor. Vizyonunu tutmak ve kırmızı panda arkadaşı Guoba'yı etrafında taşımak için kullandığı altın bir kemer takıyor . Ek olarak, kahverengi parmaksız eldivenler ve çizmeler giyiyor, ayrıca sol uyluğuna ve sağ koluna kırmızı örgülü bir kurdele ve sağ dizinde X şeklinde yapışkan bandajlar var. Kırmızı Biber ve Zerdeçal adlı kıyafeti, ateşli bir tutkuyla dolup taşan hafif ve rahat giysiler olarak tanımlanıyor.

bottom of page