top of page

Sucrose

Biyo-simya konusunda uzmanlaşmış bir simyacı, o da bir asistan görevi gören Albedo , baş simyager Favonius Şövalyeleri.

Sucrose

Dünyaya ve içindeki her şeye karşı doyumsuz bir merakı olan bir simyacı. Asistanı olarak Favonius Şövalyeleri ekinde Albedo , odak onun alanı "biyo-simya" dir.
Simyanın gücüyle canlıları dönüştürerek dünyayı zenginleştirmeye çalışır.


Evet, araştırmasının ürünleri bazen harika olmaktan çok tuhaf oluyor - ama genel olarak, biyo-simya alanına anıtsal katkılarda bulundu.


Her şey hakkında merakla dolu bir simyacı. Biyo-simya araştırıyor.


Sükroz deney yapmayı sever ve zamanının çoğunu biyo-simya üzerine araştırma yaparak geçirir ve yaşamın sırlarını keşfetmeyi sevdiğini belirtir. Araştırması, çoğu zaman, söz konusu sonucun ne kadar yararlı olabileceğine bakılmaksızın, her benzersiz değişkeni kendi sonucu olarak etiketlediği sayısız sonuç verir. Ne zaman ara verse çabucak sıkıldığını keşfetmek için çok fazla zaman harcıyor.


Zamanının çoğunu araştırma ve deney yaparak geçirdiği için, Sükroz bir münzevidir. Sık sık istemeden onları gücendirmekten endişe duyduğundan, başkalarıyla konuşmakta güçlük çeker. Lisa , insanlar konuşurken o umutsuz olduğunu açıklamalar ve kendisini Korktuğu olduğunu itiraf Jean o sık sık o onunla bir şeyler tartışmak varsa onun adına gitmek için albedo sorar bu noktaya. 


Ancak biyo-simya veya Albedo hakkında konuşurken aynı sorunu paylaşmıyor. Albedo'yu gerçek bir beyefendi olarak gördüğü ve her ikisi de aynı yaşta olmasına rağmen ona karşı aşırı resmi bir tavır sergilediği noktasına kadar saygı duyuyor.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Sükroz, bir çift siyah yuvarlak gözlükle mavi, açık tenli ve kehribar gözlü uzun, açık yeşil saçları bağladı. Anemo Vision'ı pelerin yakasına broş olarak takılmıştır. Favonius Şövalyeleri soruşturma bölümünün bir parçası olarak simyacı üniformasını akıl hocası Albedo ile birlikte giyiyor. Kalın, beyaz eldivenler, siyah çerçeveli gözlükler, etek ucu fırfırlı mavi bir korse ve bir çift beyaz çizme ve jartiyerli siyah uyluk giyiyor.


Sakkarozun insan dışı kanı var gibi görünüyor, çünkü kulakları saçının bir parçası olarak gizlediği kalıtsal bir özellik. Kıyafeti, Çimlenme Rüzgarı , Sükroz için özelleştirilmiş bir Favonius Simyacı Şövalyesi üniforması olarak tanımlanır .

bottom of page