top of page

Sayu

Büyümekle mücadele eden Shuumatsuban'dan bir ninja . Sayu, uyumanın büyümesine yardımcı olabileceğine inanıyor

Sayu

Büyümekle mücadele eden Shuumatsuban'dan bir ninja . Sayu, uyumanın büyümesine yardımcı olabileceğine inanıyor, bu yüzden saklanmak ve "tembellik etmek" için ninja tekniklerini kullanmayı tercih ediyor.


Shuumatsuban'ın yerleşik ninjası Sayu, uyumaya ve boyunun uzamasına takıntılı.
Tembelleşmek ve uyumak için fırsat kollamak için kaçmak ve saklanmak için her türlü ninjutsuda ustalaştı.
Böyle olağanüstü bir beceri seti çok beklenmedik kullanımlara sahip olabilir.


Her zaman uykusuz görünen Shuumatsuban'a bağlı küçük boy bir ninja.


Sayu, yeteneklerini işten ve sorumluluklardan saklanmak için kullanan, görünüşte sonsuza kadar uykusuz bir ninjadır. Boyu, uykunun tüm enerjisini yenileyebileceğine ve boyunun uzamasına yardımcı olabileceğine inandığı için, derinden tatmin olmadığı bir şey. Bu prensibe göre yaşamak ve mümkün olduğunca kestirmek için zamana sahip olmak için ninjutsu'sunu mükemmel hale getirdi. Sonuç olarak, Shiyuumatsu-Ban'ın Sayu'nun yardımına ihtiyacı varsa, önce onu bulmak için tüm çabayı göstermeleri gerekir.


Tabii ki, Sayu'nun bakış açısına göre, bu sözde "tembellik", uyumak ve boyunun uzaması gibi şeylere odaklanmasını sağlayan daha iyi bir zaman ayırmadır.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Sayu bir bacaksız kız  insanlar o kadar şaşırtmak için görünür Mujina kıyafetleri, giyer kim tanuki 'ın. Küçük boyuna rağmen , esasen Anemo Vision'ın gücü sayesinde, kendisinden daha uzun bir kil kullanabilir . Ona göre, Vizyonu olmasaydı, ninjutsu eğitimi ile bile onu kaldıramazdı.

bottom of page