top of page

Sangonomiya Kokomi

Watatsumi Adası'nın genç İlahi Rahibesi ve Sangonomiya Klanının soyundan . Kokomi, Watatsumi'nin işlerinin çoğundan sorumludur...

Sangonomiya Kokomi

Watatsumi Adası'nın genç İlahi Rahibesi ve Sangonomiya Klanının soyundan . Kokomi, Watatsumi'nin işlerinin çoğundan sorumludur ve Watatsumi Adası halkına arzu ettikleri umutları ve mutluluğu verme umuduyla tek başına ağır sorumluluklar üstlenir.


Kokomi, Watatsumi Adası'nın İlahi Rahibesidir ve aynı zamanda en büyük lideri olarak hizmet eder.
Savaş sanatında ustadır, strateji oluşturmada iyidir ve askeri meselelere dair keskin kavrayışlara sahiptir. Ayrıca iç işleri, diplomasiyi ve diğer konuları ele alma konusunda da ustadır.
Yine de bu anlaşılmaz liderin gizemli bir yanı var...


Watatsumi Adası'nın İlahi Rahibesi. Adanın tüm işleri bu genç hanımın parmaklarının ucunda.


Watatsumi Adası'nın İlahi Rahibesi olan Kokomi, adadaki neredeyse tüm işleri kendisi hallediyor. Böyle bir yük ile yetinmeyerek askeri danışman olmayı tercih ederken, yine de halkına hak ettikleri umudu ve mutluluğu vermek için kolları sıvar. Gibi Jean , Kokomi kolaylıkla onları endişe önlemek için başkalarından gizli tutmak için onu görevleri ve denemeden tamamlayarak kendini dışarı yakar.


Kokomi, her türlü meseleyi ele almanın yanı sıra, bol miktarda askeri kitap okumanın bir sonucu olarak tüm olası senaryoları ve bunlarla nasıl başa çıkacağını düşünen yetenekli bir stratejisttir, ancak aynı zamanda gündelik okumayı da sever. Kujou Sara , planlamasının Tenryou Komisyonunun Sangonomiya Direnişi üzerinde tam zafer talep etmesini engellediğini belirtiyor . Askerlik dışında da bu alışkanlığını sürdürüyor. Oynadığı rolün bir sonucu olarak, halkı tarafından evrensel olarak sevilir.

Bird Egg Sushi'yi sever , ancak çoğundan bir sır sakladığı deniz ürünlerinden hoşlanmaz.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Kokomi, açık mavi uçlu, uzun, açık somon renkli saçları olan genç bir kadındır. Saçları fiyonklu bir atkuyruğu şeklinde toplanmış ve çivit, yüzgeç benzeri bir süslemeyle toplanmıştır. Süsenleri, altta pembeden üstte koyu çivit mavisine kadar bir degradeden oluşur ve belirgin gözbebeklerinden yoksundur.


Kıyafetleri öncelikle lacivert, çivit mavisi ve beyazdır. Dalgaları andıran beyaz desenli lacivert kimono benzeri bir ceket giyiyor. Kollarının uçları fırfırlı ve deniz kabuğu benzeri ayrıntılarla süslenmiş, üstteki etek ucu ise yüzgeç gibi görünecek şekilde taraklanmış. Kollarının her birinde inci ile süslenmiş mercan renginde bir fiyonk vardır. Benzer bir fiyonk kollarının alt kısmında bulunur ve çivit püsküllere takılır. Sırtında, kırmızı, üç halkalı bir fiyonk etrafında iki büyük beyaz halka vardır, hepsi büyük bir leylak kabuğuyla yerinde tutulur. Ayrıca leylaktan somona geçiş yapan yüzgeç benzeri iki paltosu var.

Kokomi, etek ucu fistolu bir şortla biten paltosunun altına beyaza yakın leylak bir elbise giyiyor. Midesi açık mavi bir taşla süslenmiştir. Yanlarda açık mavi fiyonklu ve incili kesikler var ve uyluk yüksek çoraplarına bağlı. Bu çorapların üst kısmında eşkenar dörtgen kesimin yanı sıra daha koyu leylak taraklı etek vardır.


Elbisesinin önünde, daha açık leylak çizgili, kırmızı ve mavi vurgulu iki lila perdenin üzerinde beyaz çizgili büyük bir lacivert fiyonk var. Hydro Vision yayın ortasına yerleştirilmiştir.

Her iki elinde beyaz yarım eldiven ve iki inci giyiyor.


Ayrıca açık leylak detaylı lacivert tabanlı, mercan rengi kayışlı ve her ayakkabı için incili mavi fiyonklu geta benzeri sandaletler giyiyor .


Boynunda büyük bir lacivert ve çivit mavisi bir gerdanlık takıyor. Gerdanlığın ortasında, her iki yanında çivit rengi bir kabuk bulunan yuvarlak mavi bir mücevher bulunur. Bu mavi mücevherden sarkan üç mavi kordon halkası ve mavi, damla şeklinde bir değerli taş.

bottom of page