top of page

Rosario

Rosaria, Mondstadt'ın Favonius Kilisesi'nde bir kız kardeş.

Rosario

Rosaria, Mondstadt'ın Favonius Kilisesi'nde bir kız kardeş.
Kilisenin bir kız kardeşi, elbisesi olmasaydı bunu bilemezdiniz. Keskin, delici sözler ve soğuk bir tavırla alışılmadık bir kadın.
Hareketleri tahmin edilemez. Sık sık kimseye haber vermeden gidiyor. Bir tür amaç için hareket ediyor ama diğerleri onun neyi temsil ettiğini tam olarak bilmiyor gibi görünüyor...


Kilisenin bir kız kardeşi, elbisesi olmasaydı bunu bilemezdiniz. Keskin, soğuk sözleri ve tavırlarıyla tanınan sanatçı, genellikle yalnız çalışır.


Rosaria, alışılmışın dışında bir dindarlık fikrine sahip, biraz korkutucu bir kadın. Kaeya onu "kendine karşı dürüst" biri olarak tanımlıyor. Kendisini sıkan ve fazla mesai yapmak zorunda kalan konulardan hoşlanmaz. Fischl onun Barbatos adına birini lanetlediğini duydu ve bunu Rosaria'nın dindarlığının bir işareti olarak kabul etti, Oz'un şüphe ettiği bir yorum .


Kilisedeki konumuna rağmen, Rosaria, mümkün olduğunda tüm kilise etkinliklerini atlaması garanti edildiğinden ve katılmak zorunda kaldığında ilk ayrılan kişi olduğundan, kardeşleri tarafından son derece tembel olarak görülüyor. O kadar ihmalkar ki, kız kardeşleri tarafından okuldan kaçtığı için kötü bir üne sahip, ancak yine de fazla sorun yaşamadan terfi etti.


Gizlice, Kilise için adalet sağlayıcısı olarak hareket eder, Mondstadt'a yönelik olası tehditleri araştırır ve gerekirse onları ortadan kaldırır. Favonius Şövalyeleri tarafından yok edilmeden önce bir grup haydut olan eski "ailesi" tarafından öğretildiği için, öldürme konusunda özellikle yeteneklidir . Varka tarafından kendisine bir kurtuluş şansı teklif edildiğinden , Rosaria kendisini Mondstadt halkından farklı görür, ve bencil olmayan sıcaklıkları ve iyi niyetleri için onlara borçludur. 

Fischl gibi, Albedo'nun bir şeyler sakladığından şüphelendiği için sezgileri çok keskindir . Aynı şekilde, gizemli Kaeya'yı sarhoş ettikten sonra kolaylıkla görebilir . Alkollü ve alkollü yiyeceklerden hoşlanır, ancak henüz sarhoş olmadığını iddia ederek alışılmadık şekilde hoşgörülüdür.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Rosaria, hayalet gibi soluk gri tenli, uzun boylu, yetişkin bir kadındır. Arkada kısa kesilmiş şarap rengi dalgalı saçları var, kaküllerinin bazı telleri daha koyu kırmızıya boyanmış. Rosaria'nın kedi gibi açık pembe irisleri olan soluk macenta gözleri ve gözlerinin altında gözle görülür torbalar var. Neredeyse her zaman yüzünde ciddi bir ifade vardır.


Rosaria, kırmızı astarlı uzun beyaz ve siyah bir saç kesimi, beyaz kolsuz balıkçı yaka üst, uzun beyaz eldivenler ve kısmen sağ bacağını ve sol bacağını tamamen ortaya çıkaran uzun siyah ve kırmızı yırtmaçlı bir etekten oluşan forma uygun bir rahibe alışkanlığı giyiyor. Siyah file taytlar ve gümüş topuklu ayakkabılar ile birlikte sol uyluğunun etrafına siyah kuşak takıyor.


Rosaria'nın kıyafeti, kırmızı taşlarla süslenmiş çok sayıda gümüş ve beyaz altın aksesuarla süslenmiştir; saçının tepesinde gümüş bir taç, beyaz tepesinde gümüş bir kolye, sol omzunda ve sol kalçasında beyaz altın bir broş, parmaklarında çok sayıda gümüş pençe yüzük ve sağ bileğine uzun bir buhurdanlıkla bağlanmış küçük bir gümüş buhurdan dahil. siyah bez parçası. Cryo görüşü belinin alt kısmından sarkıyor. Kıyafeti, Executor's Thorns , Rosaria'nın kendisi tarafından yapılan , büyük ölçüde değiştirilmiş bir Favonius Kilisesi üniforması olarak tanımlanıyor .

bottom of page