top of page

Razor

Bebekken terk edilen Ustura tarafından alındı Kuzey ait Kurt , Andrius ve onun kurt sürüsü tarafından büyütüldü Wolvendom.

Razor

Favonius Şövalyeleri'nin şu anki Büyük Üstadı ve Boreas Şövalyesi Varka ile bir şans karşılaşmasından sonra, yavaş yavaş insanlarla yeniden bütünleşmeye başladı.


Bazıları onun kurtlar tarafından yetiştirilen bir yetim olduğunu söylüyor. Diğerleri onun insan şeklinde bir kurt ruhu olduğunu söylüyor.
Vahşi doğada en çok evinde, pençe ve gök gürültüsüyle savaşıyor.
Bu güne kadar kurt çocuk, hayvan içgüdülerinden başka bir şey kullanmadan kurt sürüsüyle birlikte hayatta kalmak için avlandığı ormanda sinsice gezinirken bulunabilir.


Mondstadt'ın Wolvendom'unda, insan uygarlığından uzakta, kurtlar arasında yaşayan bir çocuk. Yıldırım kadar çevik.


Razor, kurt sürüsünü ailesi olarak gören ve diğer kişiler tarafından incitilirse öfkelenen, genellikle iyi huylu bir kişidir. Kurt ailesini sever, ancak sürünün lideri Andrius tarafından alınan bir bebek olduğu için tam olarak onlar gibi olmadığı gerçeğinden hoşlanmaz. Korkunç ünü nedeniyle Wolvendom'da seyahat eden diğer insanları neredeyse hiç görmese de, karşılaştığı birkaç insanı arkadaşları olarak görüyor ve bu, kendisinin ve sürüsünün gece yemeğini feda etmek anlamına geliyorsa, onları tehlikeden korumaya istekli. Razor, Wolvendom'da ne zaman oynasa Klee'nin yaşadığı felaketleri onarabildiği için hızlı düşünür .


Razor, insan hayatına sınırlı maruz kalması nedeniyle dürüst ve açık sözlüdür. Konuşmaya alışık değildir ve sadece kısa ifadeler ve kelimelerle konuşur, bunu zahmetli bulur [7] ama yine de devam eder.


Kurt ailesinin geri kalanı gibi, Razor da et yemekten hoşlanır ve çoğu sebzeye karşı isteksizlik gösterir, sadece patatesi tercih eder . Bu nedenle Bennett ile iyi anlaşıyor ve ikisi genellikle zamanlarının çoğunu konuşarak geçiriyor.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Razor, uzun, dikenli gri saçlı bir çocuktur; parlak kırmızı gözler; ve soluk cilt. Kurt ailesiyle vahşi doğada geçirdiği zamanın bir sonucu olarak vücudunda, biri sol yanağında ve birkaçı kollarında olmak üzere birçok yara izi var.


Razor yeşil kamuflaj pantolon, turuncu panço benzeri bir gömlek, koyu renk botlar ve kemerlerle süslenmiş koyu renkli kapüşonlu bir ceket giyiyor. Aksesuarları bir diş kolye, başparmaksız turuncu eldivenler ve sol kulağında bir altın küpe. Kıyafeti Wild Sprint , vahşi doğada koşmaya uygun kaba ve hazır giysiler olarak tanımlanıyor.

bottom of page