top of page

Noelle

Henüz bir şövalye olmasa da, bir gün önce saygılı bir hizmetçi olarak hizmet ederek Favonius Şövalyeleri'ne katılmaya çalışır.

Noelle

Mondstadt'ın gençlerinin çoğu gibi Noelle de büyüdüğünde hep Favonius'un şövalyesi olmayı hayal etmişti.


Henüz bir şövalye olmak için gerekenlere sahip olmayabilir, ama öğreniyor. Şövalyelerin karargahında hizmetçi olarak çalışırken, sürekli olarak şövalye konuşması, şövalye davranışı ve şövalye gelenekleri hakkında notlar alıyor.


Bir gün onların saflarına katılacağına olan inancına sıkı sıkıya bağlı - yaptığı her şeyde elinden gelenin en iyisini yapmaya devam etmesi gerekiyor.


Favonius Şövalyelerine sadakatle hizmet eden bir hizmetçi. Bir gün onların saflarına katılmayı hayal ediyor.


Noelle kibar bir genç kadın ve profesyonel bir hizmetçidir, ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar ya da ne yapılması gerektiğine bakılmaksızın, ihtiyaç sahiplerine, adını andıkları sürece tereddüt etmeden yardım eder. Çok yüksek bir iş ahlakı standardına sahiptir, çünkü her zaman herkesin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaya çalışır ve her zaman beklentilerinin üzerine çıkmak için çaba gösterir. Hiçbir iş onun için sorun değil; Lisa , kendisine ne kadar çok iş verilirse o kadar mutlu olduğuna inanıyor. 


Buna rağmen, nispeten inatçı ve deneyimsizdir; bir tartışmada işe yaramaz olduğunu ve diğer tarafın tavsiyesine aldırmaksızın en iyi olduğuna inandığı şeyi yaptığını belirtiyor. Aynı şekilde, herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik girişimleri de iki yönlüdür; çoğu insan gerçek olsa da, diğerleri onun cömertliğinden yararlanabilir. Jean ayrıca onun Şövalyeler için uygun olduğunu düşünür, ancak Mondstadt'ın dışında kalanlara hazır olmadığından endişelendiği için onu şövalye ilan etmekten kaçınır. 


Tüm Şövalyelere hayranlıkla bakar ve ne kadar deneyime sahip olurlarsa olsunlar, örneğin çılgın Klee gibi, resmi olarak katıldığında nasıl uygun bir üye olabileceği konusunda tavsiye ister . Onlara katılma arzusu, kendisine sunulan diğer davetleri reddedeceği anlamına gelir

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Noelle, oyunda taşıdığı büyük ve ağır silahla tezat oluşturan kısa bir boyuna sahiptir. Gözleri zeytin yeşili ve orantısız kakülleri olan kısa, boyuna kadar uzanan lavanta saçları var. Saçlarının üzerinden bir örgü geçiyor ve bir kalkan tarafından kesiliyor.


Giyime gelince, Noelle bir rahibe şapkası, bir kravat ve kendine gizli bilgileri asla sızdırmamasını hatırlatmak için taktığı birçok gül dışında tipik bir hizmetçi topluluğuna sahiptir. Kızıl elbisesinin biri kalçasında, diğeri arkada olmak üzere iki fiyonk var, ikincisi Geo Vision'ın üstüne oturuyor. Yaldızlı beyaz zırh kaplama göğsünü süslüyor ve sol omzuna bir pauldron takıyor. Zırhlı botlarının altına da siyah tayt giyiyor. Kıyafeti Armored Rose , ağır ve dayanıklı kadife ve metal plakalar olarak tanımlanıyor.

bottom of page