top of page

Ningguang

Arasında Tianquan olarak Liyue Qixing , o, diğerlerinden çok ötesinde bir zenginlik konuma sahip Teyvat . Konumu ve yetenekleri...

Ningguang

Arasında Tianquan olarak Liyue Qixing , o, diğerlerinden çok ötesinde bir zenginlik konuma sahip Teyvat . Konumu ve yetenekleri, en büyük başarısını, tüm Liyue'yi izleyen yüzen Yeşim Odası'nı inşa etmesine izin verdi .


Liyue'nin üzerindeki göklerdeki Yeşim Odası'nın sahibi, zarafeti ve gizemli gülümsemesiyle Ningguang hakkında bolca hikaye var.
Liyue Qixing'in bir Tianquan'ı olarak, sadece yasa ve düzeni somutlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda servet ve zekayı da temsil eder.


Liyue Qixing'in Tianquan'ı. Zenginliği tüm Teyvat'ta emsalsizdir.


Ningguang, servetini sıkı çalışma ve azimle biriktirmiş profesyonel bir iş kadınıdır. Tianquan olarak, işinde son derece titiz olmasıyla bilinir ve Liyue içinde büyük miktarda nüfuz sahibidir.


O yapmanın tek amacı rehberliğinde bir hesaplama ve acımasız işkadını olan Mora , onu yoksul arka kaynaklanıyor.  İhtiyacı olan bilgiyi elde etmek için geniş bir istihbarat ağını ve "piyonlarını" kullanır ve sadece zayıflıklarını bildiği insanları kullanır. Sonuç olarak, önemli etkiye sahip olanlar tarafından sevilmez, ancak yine de, hem Qixing hem de Liyue Limanı'nın genel refahına katkıda bulunduğu için çoğu kişi bunu kabul eder.

Soğuk, iş odaklı dış görünüşüne rağmen, kalbinde Liyue'nin çıkarlarına sahip. Bir su kirliliği vakasına yanıt olarak verdiği kararname uyarınca, kamu sağlığını ve güvenliğini kasten tehlikeye atanlara "hiçbir şekilde merhamet gösterilmemeli".  Ne zaman Osial tekrar uyandıran ve Liyue Harbor tehdit edildi, o ona çatışma koydu Üstad kenara ve sonuçta kurban Yeşim Odası , onun hayatının eseri uzak mühür. Aynı zamanda, hem ona yaşamsal zeka verdikleri için hem de onları gülümserken görmekten keyif aldığı için çocuklara özellikle düşkündür.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Ningguang, açık tenli, kırmızı gözlü ve genel olarak zarif bir görünüme sahip uzun boylu bir kadındır. Uzun düz saçları var, yarısı geniş bir topuz (kendisi bir yaya benzeyen) şeklinde bağlanmış ve geri kalanı ikiye bölünmüş. Saçları beyazdır, dizlerine kadar gelir ve kül rengine döner. Topuzu siyah bir saç tokası ile süslenmiştir ve başının üstünde gözlerinin arasına uzanan kırmızı bir püskül süslemesi vardır.


Ningguang, yanları uyluğa kadar uzanan beyaz, yüksek boyunlu kolsuz bir qipao elbise giyiyor. Yakanın etrafında bir kürk boyun sargısı, altın şeritli sarı desenler ve sol orta kısmında Geo Vision ile elbisenin kenarı boyunca siyah danteller ile dekore edilmiştir . Ek olarak, üst koldan gerilmiş fırfırlı uzantılara ulaşan bir çift siyah yüksek eldiven giyiyor. Eldivenleri bakır desenler ve tırnak koruyucu görevi gören başparmak, yüzük ve serçe parmaklarında pençe ekleri ile süslenmiştir. Sol uyluğunun yanında kırmızı bir dövme var. Elbisesindeki yan yırtmaç, elmas kesim desenli siyah şortları ortaya çıkarıyor. Sağ ayak bileğinin çevresinde başka bir dövme olan bir çift kahverengi topuklu ayakkabı giyiyor. Ningguang da yanında bir pipo taşıyor. onun kıyafeti,Gold Leaf ve Pearly Jade , bu zarif elbisenin ayırt edici özelliği olan karmaşık işlemelere sahip olarak tanımlanıyor.

bottom of page