top of page

Keqing

Arasında Yuheng olarak Liyue Qixing , o boş boş kaos çalışma amok icar yerine kendi cevap aradığı kişidir Liyue .

Keqing

Arasında Yuheng olarak Liyue Qixing , o boş boş kaos çalışma amok icar yerine kendi cevap aradığı kişidir Liyue . Kaderini tanrıların belirlemesine izin vermek yerine, kendi gücü ve yeteneğiyle kendi yolunu seçer.


Arasında Yuheng Liyue Qixing . Keqing'in Rex Lapis'in Liyue'de politika oluşturmaya yönelik tek taraflı yaklaşımı hakkında söyleyecek çok şeyi var – ama gerçekte, tanrılar onun gibi şüphecilere oldukça hayran.


İnsanlığın geleceğinin insanların kendileri tarafından belirlenmesi gerektiğine ve onların, arkonların ve adeptilerin onlar için yaptıklarından daha iyisini yapabileceklerine kesinlikle inanıyor . Bunu kanıtlamak için herkesten daha çok çalışır.


Liyue Qixing'in Yuheng'i. Keqing, Rex Lapis'in Liyue'deki politika oluşturma konusundaki tek taraflı yaklaşımı hakkında söyleyecek çok şeyi var - ama gerçekte, tanrılar onun gibi şüphecilere oldukça hayran.


Keqing, "ortalama bir insandan on kat daha fazla" çalışmasını talep eden ve işle ilgili konularda anormal derecede ilerici olan bir işkoliktir. Ayrıca güçlü bir sorumluluk duygusuna sahiptir ve bir görev mükemmel bir şekilde tamamlanana kadar durmayacaktır - ve standartlarına göre bu, o görevle ilgili her şeyin de çözüldüğü anlamına gelir, bu da şaşırtıcı olmayan bir şekilde çalışanlarının yüksek bir devir hızına sahip olmasına neden olur. Genç yaşına rağmen, Keqing, Yuheng olarak görevlerinin bir parçası olarak zahmetli koşullar altında çalışmayı umursamıyor.


Önce Rex Lapis gelen 'ayrılmasından Liyue , Keqing insanların kendi işleriyle uğraşmak gerektiğini düşünerek, tanrıların bir taviz şüpheci oldu. Bununla birlikte, Qixing , Rex Lapis'in eski sorumluluklarını üstlendiğinde, Liyue için ne kadar çok şey yaptığını fark ettikten sonra ona karşı yeni bir saygı kazandı, ancak tanrılara açıkça meydan okumasıyla bilindiği için, kazandığı gerçeği saklamaya çalışıyor. ona yeni bir saygı. Şimdi "kendini yansıtma" adına bir Rex Lapis hatıra koleksiyonu tutuyor. Aynı şekilde, başlangıçta Visions'a şüpheyle yaklaşıyordu.; kendininkini elde ettiğinde, bunu bir meydan okuma ve hakaret olarak algıladı ve umutsuzca onu yok etmeye çalıştı, ama boşuna. Sonunda hatasını anladı ve birçok kullanımı için takdir etmeye başladı.


İş dışında, zamanı olduğunda alışveriş yapmaktan hoşlanır ve en sevdiği yemek Altın Karides Toplarıdır . Saç tokalarına çok bağlı ve güveniyor; Elektro enerjisiyle dolu olduğundan, onlarla birlikte vahşi doğadayken ihtiyaç duyduğu hemen hemen her şeyi yapabilir. Ayrıca, yıpranmış görünümüne rağmen, ona çekiciliğini veren şeyin bu olduğunu belirtiyor.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Keqing'in açık teni ve koyu ametist gözleri vardır ve iris üzerinde elmas şeklindeki işaretlere sahip oval kedi benzeri öğrenciler vardır. Açık mor saçları beline kadar uzanan ikiz kuyruklarla toplanmış , tepesinde kedi kulaklarına benzeyen odango tarzı küçük topuzlar vardı . Ayrıca patlamalarının yanında uzanan küçük bir örgü var.


Yüksek menekşe yakalı, soluk lavanta rengi bir üst giyiyor ve koyu mor bir pardösü altına katlanmış, fırfırlı koyu mavi etek giyiyor. Paltosunun açıklığı, beyaz çiçekleri ve mor ve altın aksanlı tüyleri olan altın bir süsle işaretlenmiştir. Tüylerin deseni, uzun kollarının sarkan sırtlarındaki tüylere benziyor. Ayrıca altın bir saç tokası, püsküllü bir gerdanlık ve lavanta süslemeli koyu renkli eldivenler takıyor. Kıyafeti, Piercing Thunderbolt , lüks malzemeler kullanılarak yapılmış müthiş görünümlü bir elbise olarak tanımlanıyor.

bottom of page