top of page

Kamisato Ayaka

Kamisato Klanının en büyük kızı ve Kamisato Ayato'nun kız kardeşidir . Güzel, zarif ve zarif olan sıradan halkın Ayaka'yı kötülemek...

Kamisato Ayaka

Kamisato Klanının en büyük kızı ve Kamisato Ayato'nun kız kardeşidir . Güzel, zarif ve zarif olan sıradan halkın Ayaka'yı kötülemek için hiçbir şeyi yok. Yashiro Komisyonunun Kamisato Klanının en büyük kızı ve Shirasagi Himegimi olarak sosyal statüsü nedeniyle , Ayaka bir mükemmellik modeli olarak görülüyor.


Inazuma'dan Yashiro Komisyonu'nun Kamisato Klanının kızı. Onurlu ve zarif, bilge ve kararlı.
Başkalarına karşı samimi ve hoş. Inazuma halkı tarafından evrensel olarak sevilen Shirasagi Himegimi unvanını kazandı.


Yashiro Komisyonu'nun Kamisato Klanının kızı. Onurlu ve zarif, aynı zamanda bilge ve güçlü.


Ayaka, başkalarına nezaket ve nezaketle davranan hoş bir mizaca sahip iyi kalpli bir kızdır. Inazuma halkını kalbinden çok seviyor ve çoğu zaman her türlü konuda kişisel olarak yardımcı olmak için kendi yolunun dışına çıkıyor; Yashiro Komisyonu'nun bir üyesi olarak, insanların ihtiyaçlarını karşılaması gerektiğini düşünüyor. Ciddi bir kişiliğe sahip mükemmeliyetçidir. Bağlılığı genellikle insanları harekete geçirir ve ona yakın olanlar ona Shirasagi Himegimi ( Japonca :白しら鷺さぎの 姫ひめ君ぎみ Shirasagi no Himegimi , "Beyaz Balıkçıl Prensesi" ). Mahalledeki insanlar ondan her zaman içten bir hayranlıkla bahsederler.

Ayaka'nın mükemmel yetiştirilmesinin etkisi sayesinde, kalbi kristalize buz kadar saf. Tıpkı kış havasında dönen buz kristallerinin yansıyan muhteşem renkleri gibi, Ayaka'nın ruhu da öyle. Inazuma halkı onu sevse de, yetiştirilme tarzı nedeniyle çok az arkadaşı olduğu iyi bilinir - Thoma , Gezgin ile tanışana kadar bilinen tek arkadaşıdır . Ayrıca o kadar meşgul ki, başlangıçta fazla boş zamanı yok, bu yüzden başkalarıyla kaynaşmakta zorlanıyor. Görevleriyle meşgul olmadığında, ona şefkatli, sevimli bir taraf gösterir.

Ama gökyüzünde yüksekte asılı bir kalbi yakalamak istiyorsanız, bulutlara tırmanma yeteneğine sahip olmalısınız. Başka bir deyişle, Ayaka, büyük başarılar elde edebilecek insanlarla ilişki kurmaya heveslidir - onun gözünde, dostluklar kader tarafından belirlenir, tıpkı donmuş kılıcını kullanmaya yazgılı olduğu gibi.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Ayaka, ortalama yüksekliğin biraz altında bir kadın. Uzun beyaz-mavi saçlarını zırhlı bir başlıkla yüksek bir atkuyruğu şeklinde bağlıyor. Saçları, yanlardaki ön kısımlar pembe 3 yapraklı çiçek budaklarıyla ayrılmış olacak şekilde bir hime kesimine oturtulmuştur. Açık mavi-gri gözlerine kalın kirpikler ve sol gözünün altında bir ben eşlik ediyor.


Kıyafeti, Kusursuz Parlaklık, Shirasagi Himegimi'nin asaletini ve esnekliğini gösteren bir kimono olarak tanımlanır. Altın vurgulu ve küçük beyaz çiçek desenli, çeşitli desenlere sahip kraliyet mavisi pilili diz boyu etek ve arkada pembe fiyonklarla süslenmiş ayak bileği uzunluğunda beyaz çoraplı siyah geta sandaletlerden oluşur. Ortasında altın Kamisato Klanı amblemi olan siyah bir göğüs plakası ve eteğinin yanlarında eşleşen zırh kaplamaları var. Göğüs plakasının altında, maviden beyaza geçişli, dirsek hizasında gevşek bir gömlek var. Manşetleri ve üstündeki yaka, çeşitli altın çizgili laciverttir. Bol gömleğin altına siyah kollu giyiyor, orta parmaklarının üzerinden sarkıyor ve iki başparmağını da kapatıyor. Siyah kollarının üstünde, kırmızı düğümlerle birbirine bağlanmış altın metalle kaplanmış beyaz zırhlı kaplamalar var.Vizyon ve bir başka pembe çiçek düğümü. Kurdelelerin alt yarısı, anavatanına özgü görünen altın işaretlerle koyulaşıyor. Aksesuar olarak eteğine uyan altın lacivert bir yelpaze taşıyor.

bottom of page