top of page

Fischl

Fischl için bir araştırmacı olan Mondstadt 'ın Adventurers Guild kuzgun gece eşliğinde...

Fischl

Fischl için bir araştırmacı olan Mondstadt 'ın Adventurers Guild kuzgun gece eşliğinde, Oz . Fischl, Teyvat'ın ötesinde bir dünyadan geldiğini iddia ediyor . Gerçek olduğu ortaya çıkan tuhaf teorileri olan cesur bir maceracı.


Kendisine "Prinzessin der Verurteilung" diyen ve Oz adında bir gece kuzgunu ile seyahat eden gizemli bir kız. Şu anda Maceracılar Loncasında araştırmacı olarak görev yapıyor.


Eşsiz yetenekleri, eksantrik karakteri ve (kendisi asla itiraf etmeyecek olsa da) sıkı çalışması sayesinde Fischl, Maceracılar Loncası'nın araştırmacıları arasında yükselen bir yıldız haline geldi ve herkesin takdirini kazandı.


Kendisine "Prinzessin der Verurteilung" diyen ve Oz adında bir gece kuzgunu ile seyahat eden gizemli bir kız.


Çocukken yetiştirilmesinden dolayı Fischl, hayırsever bir prenses olarak fantastik hikayelere ve rol oyunlarına takıntılıdır. Herkese kibar ve resmi bir şekilde konuşuyor, bu da onunla etkileşime girenlerin kafasını büyük ölçüde karıştırıyor. Bu amaçla Oz, eğer kafaları karışırsa konuşmasının çoğunu tercüme eder. Bu şekilde konuşmaya alışkın, karakter kırmak bile onların kafasını karıştırıyor.


Bu rol oynama, çoğu insanın lonca görevleri dışında onun hakkında olumsuz bir görüşe sahip olmasına neden olur, ancak bundan korkmaz ve başkalarının ne düşündüğüne bakılmaksızın rol oynamaya devam eder. Çok az arkadaşı var ve rolüne katılmaya istekli olanları takdir ediyor.


Rol yapmanın dışında, kibar ve iyi huylu bir kız. Ebeveynleriyle iyi geçinir, onlarla fazla zaman geçirmese veya bazı kararlarına katılmasalar bile, ancak her istediğini yerine getirecek kadar ona saygı duyma eğilimindedirler. İnsanlar kütüphaneden ödünç aldıkları kitapları ihmal ettiklerinde genellikle moralleri bozuk olan Lisa , Fischl'in ödünç aldığı kitapları her zaman iyi durumda tuttuğunu ve erken iade ettiğini belirtiyor. Kendini farklı bir insan olarak gördüğü gerçek kimliği olarak değil, Fischl olarak gördüğü için geçmişe çok fazla takılmamaya eğilimlidir.


Fischl ayrıca kısmen kendi teorileri ve Maceracılar Loncası'nın saflarına hızla tırmanmasını sağlayan Oz'dan dolayı araştırma yapma becerisine sahiptir. Fikirleri kulağa tuhaf gelse bile (meteor yağmurunun bir lanetin sonucu olduğunu iddia etmek gibi), Oz, içgüdüleri çok keskin olduğu için, diğerlerinden sezgisini hafife almamalarını ister.


Mitternachtsbrot des Sommernachtgartens'tan hoşlanıyor ve Sweet Madame'i hor görüyor , "doğal olmayan esaret" tarafından sakatlandığını ve anavatanının cehennemine benzediğini iddia ediyor.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Fischl sarı saçlı, açık yeşil gözlü ve açık tenli minyon bir yapıya sahiptir. Saçının iki bölümü, sol tarafı yarasa kanadı deseni ile süslenmiş siyah bir kurdele ile ikiz kuyruklara bağlanmıştır. Fischl, Oz'a sahipken görüşünü engellememek için siyah bir göz bandı takıyor.


Genel olarak, Fischl kıyafetini fiziksel olarak mümkün olduğu kadar asimetrik olacak şekilde tasarlamış gibi görünüyor. Siyah dantel yakalı ve mor papyonlu kolsuz siyah dantel elbise benzeri bir tek parça streç giysi giyiyor, çapraz dikişler ve siyah ve mor kuyruk katları var. Bununla birlikte, saçının altına gizlenmiş, siyah bir kanat dövmesi ortaya çıkar. Fischl'in vizyonu, bu elbisenin arkasına yarasa kanadı tarzı mor bir kurdele ile bağlı. Sol elinde omuz boyunda siyah bir eldiven ve sağ kolunda siyah ve mor bir kol giyiyor. Fischl sağ bacağında şeffaf siyah bir çorap ve solunda bir jartiyer tarafından tutulan benzer uyluk yüksekliğinde siyah bir çorap giyiyor. Fischl, açık mor astarlı, altın topuklu ve yarasa kanadı süslemeli siyah botlar giyiyor.


Genel olarak, Fischl, " Prenses Fischl için Çiçekler " kitabının başlık karakterinden sonra kendini şekillendiriyor gibi görünüyor . Kıyafeti, Dunkelnacht Sakrament , Prinzessin Der Verurteilung'un bu diyardaki ikameti sırasındaki geleneksel kıyafetleri olarak tanımlanıyor.

bottom of page