top of page

Eula

Kötü şöhretli ve zalim Lawrence Klanının soyundan gelen ve Schubert'in yeğeni olan Eula, Favonius Şövalyeleri ile Keşif Bölüğü'nün kaptanıdır .

Eula

Her zaman savaş alanında olan eski aristokrasinin asi bir torunu.
Eski aristokrasinin içinde doğmuş, günahkarların kanını taşıyan Eula'nın, önyargının yükselen duvarlarını barışçıl bir şekilde aşmak için dünyaya benzersiz bir yaklaşıma ihtiyacı vardı. Elbette bu onun klanı ile bağlarını koparmasını engellemedi. Olağanüstü Spindrift Şövalyesi olarak, benzersiz "intikamını" almak için vahşi doğada Mondstadt'ın düşmanlarını avlar.


Spindrift Şövalyesi, eski aristokrasinin bir çocuğu ve Favonius Keşif Bölüğü Şövalyelerinin Kaptanı. Eski soyluların soyundan gelen birinin Şövalyelere katılmasının nedeni, bugüne kadar Mondstadt'ta büyük bir gizem olarak kaldı.


Eula, Mondstadt'ın eski aristokrasisinin soyundan geliyor ve şimdi devrilmiş olan ve Mondstadt üzerindeki tiranlık yönetimiyle nam salmış Lawrence Klanı'ndan geliyor. Unutulmayan bu güvensizlik nedeniyle klanının geri kalanı gibi kendisine bakan insanlardan hoşlanmaz. Aile adını kurtarmak için düşmanlarına karşı "intikam" ilan etme ve alma alışkanlığına sahiptir.


Eula, Mondstadt halkına karşı eylemlerinin haksız olduğunu fark eden birkaç Lawrence Klan soylularından biridir. Küçük bir çocukken, ailesi tarafından soylu görgü kurallarını öğrenmeye zorlandı, o kadar sert bir eğitim rejiminin parçası olarak sınırda istismar olarak kabul edildi. Eula, klanının geleneklerinin çoğunu aşağılık olarak görse de, kişisel olarak geleneksel "Kurban Dansı"ndan hoşlanır ve onu "Favonius Bladework" tarzına dahil eder. Klandan ayrıldığı için onu hain olarak suçlayan ailesiyle gergin bir ilişkisi vardır. Mondstadt'ı tehlikeye atarlarsa, uygun bulsalar bile kendi ailesini yok etmekten çekinmeyeceğini belirtti. Hala dışarıda soylu bir klan gibi hareket eğilimindeyken, içeride o aslında her iki tarafından da dile kalpli kişidir Amber ve Sara .


Ailesinin kötü şöhretli geçmişine rağmen, tanıdıkları onu benzersiz bir mizah anlayışına sahip güvenilir bir müttefik ve arkadaş olarak görüyor  ve onun tartışmalı ifadelerinin yalnızca kişiliğinin bir ürünü olduğunu anlamaya başladılar. Komutası altındaki Şövalyeler de onu koşulsuz olarak destekliyor. 


Yanfei'yi Abyss Order'dan kurtardıktan sonra onunla iyi arkadaştır, Yanfei onu benzer şekilde karşılaştırır, çünkü ikisi de geleneklere bağlı değildir ve sorunları kendi yöntemleriyle çözer. 

Muhtemelen kısmen Cryo Vision'ı nedeniyle Eula, tüm yıl boyunca içtiği buz gibi soğuk içecekler gibi soğuk ve soğuğu seviyor, bu bir Mondstadter için nadir görülen bir şey.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Eula, soluk tenli ve mor-sarı gözlü zarif bir kadındır. Yüzünün sol tarafında daha uzun olan açık mavi saçları ve kaşlarına ulaşan kahkülleri var. Eula, kaküllerinin üstünde siyah bir saç bandı ve solunda bir saç tokası takıyor. Cryo yeteneklerini kullandığında parlayan, Cryo Vision'ı sabitlenmiş mavi bir pelerin giyiyor .


Kıyafeti Wavecrest Waltz , düzgün ve akıllı şövalye üniformasıyla parıldayan kusursuz bir zarafet olarak tanımlanıyor. Alt kısmında klanının gümüş bir sembolü olan siyah bir tek parça tek parça streç giysi ve arkası kesilmiş, merkezi yarı saydam ve üst gövde ve kollar mavi renkte fırfırlı, beyaz renkli, omuzlarının yanları kesilmiş, göğüslerinin altından bağlanmış bir kemerle tutulmuştu.


Ek olarak, mavi bir kravat, içi mavi renkli bir çift siyah eldiven ve gümüş ile vurgulanan siyah mavi çoraplar, ek kayışlı uyluk yüksek botlar, mahmuzlu gümüş topuklu ayakkabılar ve mavi tabanlar giyiyor.

bottom of page