top of page

Bennett

Bir bebek olarak yaşlı maceraperest tarafından keşfedilen öksüz Bennett büyüdü Mondstadt sitesindeki Adventurers Guild

Bennett

Kendisini takip eden sürekli talihsizliği yaşadıktan sonra diğer herkes takımdan ayrıldığı için " Benny'nin Macera Ekibi " nin tek üyesidir .


Mondstadt Maceracılar Loncası'nın birkaç genç maceracısından biri olarak, her zaman açıklanamayan şanssızlıklarla boğuşur.


Diğer tüm üyeler bir dizi talihsiz olaydan sonra "izin almaya" karar verdikten sonra, "Benny'nin Macera Ekibi" olarak bilinen kendi macera grubunun tek aktif üyesidir. Sonuç olarak, takım şu anda dağılmanın eşiğinde.


Zavallı çocuğun kalbini kıramayan Maceracılar Loncası'ndan Katheryne, "Benny'nin Macera Ekibi"ni kitaplarda tutarken, diğer tüm üyelerin resmi olarak takımdan ayrıldığı gerçeğini ondan saklar.


Ne yazık ki son derece şanssız olan Mondstadt'tan dürüst ve iyi huylu bir maceracı.


Bennett, bir şekilde kendisine atfedilen korkunç şansa sahip olmasına rağmen, iyi huylu bir insandır. Kötü talihi, ya kendisine ya da çevresindekilere her türlü belanın gelmesine neden olur.


Buna rağmen, Bennett çok iyimser ve hayata karşı olumlu bir bakış açısı sergilemeye devam ediyor, bu da ihtimallere rağmen, bu sorunların bazılarıyla başa çıkmak için kendi çözümlerini bulmuş olması, bir şekilde onları aşmayı başarmasına bağlanıyor. Vizyonunu tanrıların ondan vazgeçmediğinin bir işareti olarak yorumluyor .


Loncadan eski ve/veya emekli maceracılar tarafından büyütüldüğü için onlara sevgiyle "babalar" diyor.


Et yemeyi ve lahanayı sever ama baharatlı yiyeceklere dayanamaz.

paimon gif.gif

Dış Görünüş

Bennett, çeşitli talihsizlikleri nedeniyle genellikle yaralarla kaplı, ince ama iyi yapılı bir genç adamdır. Soluk kül grisi saçları, açık ten rengi teni ve genellikle başında gözlük taktığı görülen parlak yeşil gözleri vardır. Sol omzunda belirgin bir yara izi var ve maceraları ve kategorize edilmiş korkunç şansı nedeniyle tekrar ortaya çıkan, sürekli olarak yaralanmış gibi görünüyor.


Bennett, manşetli lacivert şort ve mavi ve altın detaylı kolsuz krem ​​rengi bir ceket, deri bir kemer, Vision'ın ona bağlı olduğu bir çanta , eldivenler ve sağ koluna bağlı sarı bir bandana giyiyor. Onun kıyafeti, Fortune'un Favor , yamalı ve çeşitli yerlerde dikilmiş eski bir maceracı kıyafeti olarak tarif edilir.

bottom of page